Sami Swoi + Nie Ma Mocnych + Kochaj Albo Rzuć (DVD)

4,9

obraz

Filmy do których wraca się co jakiś czas a które mam nadzieję, nigdy się nie znudzą! Znakomita obsada, scenerie czysto polskiej wsi, nie wspomnę o super śmiesznych dialogach. Filmy są tak realistycznie zrobione jakby to wszystko działo się u sąsiada za miedzą. Myślę że do tej pory zobaczył je każdy polak i nie zawiódł się.

Trzy kultowe polskie komedie w jednym, niezwykle ciekawym wydaniu, które świetnie posłuży jako prezent czy ozdobi naszą półkę. Dużo dobrego śmiechu, genialnych dialogów i sytuacji, które przeniknęły barierę kina i weszły do naszej rzeczywistości. O Kargulach i Pawlakach wszyscy Polacy wiedzą, że gdzie i oni, tam dobra zabawa.

Potrójne wydanie kultowych mega komedii. Z pewnością każdy Polak miał przyjemność zobaczyć chociaż jeden z tych filmów. Są to filmy ponadczasowe, przy których przedstawiciel każdego pokolenia będzie się dobrze bawił. Zabawne dialogi i realistyczność filmu- jakbyśmy się tam znajdowali, w środku sporu. Gorąco polecam.

Żeby nie okłamywać to ten zestaw filmów jest według mnie" "*#%&$ najlepszy". Może wiele osób w ogóle powie, że się nie znam na komedii, ale te produkcje przestawiły moje myślenie: "iż polak nie jest w stanie zrobić dobrej komedii". Chce przyznać, że się myliłem, a najlepszym przykładem jest ten o to zestaw filmów.

Wszystkie trzy części opowieści o odwiecznej wojnie miedzy Kargulami i Pawlakami. Klasyka polskiej komedii. Gorąco polecam wszystkim . Idealny film do wielokrotnego oglądania. Bardzo dobra gra aktorska, wspaniałe dialogi z których cześć przeszła do historii. Wszystko to w bardzo fajnym wydaniu i po niskiej cenie.

Znakomita kolekcja trzech części kultowej komedii opowiadającej o dwóch zwaśnionych rodach Kargulów i Pawlaków którzy walczą i toczą bój o każdą nawet najmniejszą sprawę. Świetne dialogi znakomita obsada oraz przecudna muzyka sprawia że film warty uwagi i świetna rozrywka dla całej rodziny. Serdecznie polecam.

Kapitalne polskie komedia. Klasyka zabawnych filmów. Przygody wiecznie skłóconych Pawlaka i Kargula śmieszą każde pokolenie. Śmieszne sytuacje są przepełnione mentalnością Polaków co dodatkowo stanowi pozytywny smaczek. Dialogi są po prostu miażdżące, na pewno każdemu się te filmy spodobają. Polecam gorąco.

Nie wyobrażam sobie, aby jakiś sympatyk komedii nie miał w swojej videotece tego tryptyku. Klasyk polskiej komedii. Humor nie do podrobienia. Wspaniałe kreacje aktorskie i dialogi które na stałe weszły do annałów polskiej kinematografii. Części poziomem nieco zróżnicowane ale całość pierwsza klasa.

Wszystkie trzy części razem do ogladania w dowolnym momencie.Wydanie jest znakomite a komedia jest rewelacyjna .Nie ma osoby co by nie znała Kargula i Pawlaka oraz ich dziwnych przygodód.Filmy są w wersji kolorowej ale nadal tak samo bawią.Polecam zakup komedia jest znakomita , polecam jej zakup.

Taki pakiet to znakomity prezent dla każdego wielbiciela Karguli i Pawlaków, ale nie tylko. Świetna, stara, polska komedia opowiadająca losy zwaśnionych rodzin, ale jak mówi przysłowie „kto się lubi ten się czubi. Świetne kreacje aktorskie, zabawne historia i nie zapomniane teksty.