Laptop HP G62-b45EW (XF431EA)

4,0 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
4,0
1 opinia

Zobacz inne produkty z kategorii Laptopy

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie HP G62-b45EW (XF431EA) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 2...9

No ogólnie spoko. Jak w takiej cenie to naprawde warto go kupić. Bardzo dobra wydajność oraz osiągi. Miałem mały problem z formatowaniem bo oryginalny stoi na win7 64, a mam oryginał na win7 32. Po zainstalowaniu innej wersji systemu nie było kodeków do grafiki oraz internetu. Troszkę się napracowałem żeby je znaleźć. Fajny design, trochę nie typowy bo wszystkie lapki są symetryczne w kolorze czarnego fortepianu. Tutaj jest srebrny w takie ciekawe wzorki. Śmieszny touchpad poniewież nie ma wydzielonej różnicy pomiędzy padem a obudową, pad wygląda tak jakby był częścią panelu. Bardzo dobrze spisuje się turion.Problemy (oczywiście jak to hp) z przegrzewaniem.Bateria trzyma standadowo ok 3-4h. Gumki na ekranie które służa do tego by położonie klapy nie powodowało udeżenia są dośyć słabo wykonane. Mogą się odkleić, urwać.