Laptop HP G62-b45EW (XF431EA)

4,0 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
4,0
1 opinia
Ostatnia cena: 0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Laptopy

?

jakość
wydajność
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 1
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie HP G62-b45EW (XF431EA) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

  1. 2...9
    Polecam
    Ocena:
    4/5 Wystawiono

    No ogólnie spoko. Jak w takiej cenie to naprawde warto go kupić. Bardzo dobra wydajność oraz osiągi. Miałem mały problem z formatowaniem bo oryginalny stoi na win7 64, a mam oryginał na win7 32. Po zainstalowaniu innej wersji systemu nie było kodeków do grafiki oraz internetu. Troszkę się napracowałem żeby je znaleźć. Fajny design, trochę nie typowy bo wszystkie lapki są symetryczne w kolorze czarnego fortepianu. Tutaj jest srebrny w takie ciekawe wzorki. Śmieszny touchpad poniewież nie ma wydzielonej różnicy pomiędzy padem a obudową, pad wygląda tak jakby był częścią panelu. Bardzo dobrze spisuje się turion.Problemy (oczywiście jak to hp) z przegrzewaniem.Bateria trzyma standadowo ok 3-4h. Gumki na ekranie które służa do tego by położonie klapy nie powodowało udeżenia są dośyć słabo wykonane. Mogą się odkleić, urwać.