Tissot T17.1.586.52

Męskie, Rodzaj: Analogowe, Wodoszczelność: 200m, Pasek: Na bransolecie, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Czarny
959,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Tissot T17.1.586.52 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Mam go ponad dwa lata, bateria jeszcze nie padła. Rzeczywiście można w nim pływać, szafirowe szkło naprawdę twarde (kilka razy uderzyłem w metalową klamkę). Przyciąga uwagę , pieknie błyszczy na ręku i do tego ta fosforyzyjąca tarcza (szkoda że szybko traci intensywnośc)

2. Agnieszka

Śliczny, elegancki, solidny

3. krzysztof

4. Jack

Elegancki, solidny, przepiękny. Polecam!

5. Daniel

Zegarek eleganci ale pasuje do każdego ubioru. Świetnie się prezentuje.

Posiadam ten zegarek na skórzanym pasku od roku i nie ma z nim najmniejszych problemów. Polecam go osobom, które szukają eleganckiego zegarka z nutką sportowego designu. Model o którym mowa występuje w dwoch wersjach kolorystycznych: z biała i czarną tarczą, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem jest to, że w przypadku modelu na skórzanym pasku po pewnym czasie poluzowuje się troche zapięcie i zegarek może odpiąć się przy gwałtownym ruchu ręki. Jest ono jednak w taki sposób skonstrułowane, że nie zgubimy zegarka. Gorąco polecam ten model, bo jest zdecydowanie warty swojej ceny.

Polecam ten zegarek z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że posiada on szafirowe szkło co dodaje mu eleganckiego wyglądu oraz świadczy o jego wytrzymałości. Drugim powodem zachęcającym do kupna tego zegarka jest to że posiada on wiele funkcji ułatwiających codzienne życie. Posiada on bransoletę stalową, czyli bardzo wytrzymałą. Jest on tez wodoodporny co dodaje mu następnych funkcji.

To co lubię czyli połączenie klasyki z nowoczesnością. Zegarek solidnie wykonany, tarcza przejrzysta. Co do wodoszczelności to sprawdzałem zarówno na basenie jak i w słonym morzu – trzyma się świetnie. Choć w przypadku ekstremalnych zastosowań (np. kitesurfing) polecam bardziej sportowe modele, pasek może nie być wystarczająco mocny. Generalnie kawał solidnego czasomierza. No ale czego się spodziewać po zegarku Tissot.

Tissot T17.1.586.52 ten zegarek wygląda stylowo polecam go każdemu ze względu na wysokiej jakości materiały z jakich został wykonany przyda się nurkom bo wodoszczelność to 0,2km tylko cena powala grubo ponad tysiąc złotych.

Ten zegarek przypadnie do gustu każdemu kto ceni elegancje i luksus. Zegarek znanej firmny tissot to produkt niezawodny i wytrzymały. Skierowany do mężczyzn, posiadający stalową bransoletkę oraz szafirowe szkło.Naprawde fantastyczny zegarek:) POLECAM