Tissot T17.1.586.52

Męskie, Rodzaj: Analogowe, Wodoszczelność: 200m, Pasek: Na bransolecie, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Czarny
959,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Tissot T17.1.586.52 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Jack

Elegancki, solidny, przepiękny. Polecam!

2. krzysztof

3. Agnieszka

Śliczny, elegancki, solidny

4. Daniel

Zegarek eleganci ale pasuje do każdego ubioru. Świetnie się prezentuje.

Mam go ponad dwa lata, bateria jeszcze nie padła. Rzeczywiście można w nim pływać, szafirowe szkło naprawdę twarde (kilka razy uderzyłem w metalową klamkę). Przyciąga uwagę , pieknie błyszczy na ręku i do tego ta fosforyzyjąca tarcza (szkoda że szybko traci intensywnośc)

Polecam ten zegarek z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że posiada on szafirowe szkło co dodaje mu eleganckiego wyglądu oraz świadczy o jego wytrzymałości. Drugim powodem zachęcającym do kupna tego zegarka jest to że posiada on wiele funkcji ułatwiających codzienne życie. Posiada on bransoletę stalową, czyli bardzo wytrzymałą. Jest on tez wodoodporny co dodaje mu następnych funkcji.

Zegarek raczej do szpanowania. Nie wiem czy warto zapłacić za niego 1400 złotych. Niby jest wodoodporny (nawet podobno do 200 metrów), ale kto by nurkował z takim cackiem na ręce? Przynajmniej ładnie wygląda.

Zegarek może z wyglądu nie robi wielkiego oh i ah. Jednak jak się przyjrzeć cyferblatowi to jest całkiem dobry. Ma bardzo widoczne cyfry i czytelną godzinę. Nawet osoba ze słabym wzorkiem dojrzy która godzina. Bransoleta trochę gryzie się z czarnym kolorem cyferblatu i trochę odstaje. Cena chyba raczej za markę niż jakość.

9. 4...f

Piękny zegarek wygladający lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciu, bardzo wyraźy i przejrzysty. Polecam go każdemu, który ma jakiekolwiek wątpliwości. Jest w 100% wart swojej wcale nie wysokiej ceny. Koronka się bardzo łatwo odkręca (zegarek ma zakręcaną koronkę główną, przy PRC 200, nie ma chyba zegarków bez takich koronek). Całość jest wykonana ze świetnych materiaów, stal szlachetna i szafirowe szkło. Zdecydowanie polecam :)

To co lubię czyli połączenie klasyki z nowoczesnością. Zegarek solidnie wykonany, tarcza przejrzysta. Co do wodoszczelności to sprawdzałem zarówno na basenie jak i w słonym morzu – trzyma się świetnie. Choć w przypadku ekstremalnych zastosowań (np. kitesurfing) polecam bardziej sportowe modele, pasek może nie być wystarczająco mocny. Generalnie kawał solidnego czasomierza. No ale czego się spodziewać po zegarku Tissot.