Tissot T17.1.586.52

Męskie, Rodzaj: Analogowe, Wodoszczelność: 200m, Pasek: Na bransolecie, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Czarny

Zobacz inne produkty z kategorii Zegarki

wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Tissot T17.1.586.52 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Posiadam ten zegarek na skórzanym pasku od roku i nie ma z nim najmniejszych problemów. Polecam go osobom, które szukają eleganckiego zegarka z nutką sportowego designu. Model o którym mowa występuje w dwoch wersjach kolorystycznych: z biała i czarną tarczą, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym minusem jest to, że w przypadku modelu na skórzanym pasku po pewnym czasie poluzowuje się troche zapięcie i zegarek może odpiąć się przy gwałtownym ruchu ręki. Jest ono jednak w taki sposób skonstrułowane, że nie zgubimy zegarka. Gorąco polecam ten model, bo jest zdecydowanie warty swojej ceny.

2. a...e

Zegarek posiadam 4 miesiące. Po tym czasie mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami odnośnie tego modelu zegarka. Zegarek jest bardzo ciężki i dość duży, co mnie się bardzo podoba. Mocno się błyszczy zwłaszcza w słońcu. Z pewnością jest widoczny na ręku i trudno go nie zauważyć. Wykonanie jest bardzo dobre. Osobiście czasami mam problem z odczytaniem godziny, ponieważ jest trochę mało cyfr. Odczytanie godziny zajmuje mi trochę więcej czasu niż powinno. Ja ogólnie mam problem z odczytaniem godziny z wielu zegarów, ale to dlatego, że dyslektykiem i po prostu mi się wszystko miesza. Miałem wcześniej zegarek (Atlantic z 1960r), który miał więcej cyfr na tarczy a dokładnie 6 (godzinę 12, 2, 4, 6, 8, 10) i z niego bez problemu odczytywałem godzinę. Jednak układ na tarczy Tissota jest bardzo dobry. Żółte wskazówki bardzo ładnie podkreślają sportowość tego zegarka, który moim zdaniem nadaje się również do garnituru. Bransoletka trochę się porysowała, co jest widoczne przy bliższych oględzinach. Na szkle nie ma żadnych rys!!! szkoda że szkło nie ma antyrefleksu :-) Zegarek jest wodoodporny do 200 metrów, zatem można w nim nurkować. Oczywiście ja w nim nurkować nie zamierzam ale taka duża szczelność daje mi poczucie bezpieczeństwa że za 10 lat ten zegarek będzie wystarczająco szczelny by myć w nim ręce. Mój poprzedni model również był wodoszczelny ale dziś już nie jest Podsumowanie: Najważniejsze jest by kupując zegarek być z niego zadowolonym. Jeśli ci się on nie podoba to go nie kupuj… Ja szukałem dla siebie zegarka koło 7 lat... żadem mi się nie podobał... ani za 50 PLN ani za 500.000 PLN też nie... Tissot T17.1.586.52 jest moim prawie ideałem zegarka, prawie bo gorzej odczytuje godzinę :-)

Bardzo praktyczny, wytrzymały i raczej niezawodny produkt. Cechuje go również jakość i styl. Jego zaletami są przede wszystkim cena i bardzo nowoczesny design. Jako jego były "użytkownik" mogę go śmiało polecić młodym ludziom do noszenia "na co dzień", jak i do garnituru.

Tissot T17.1.586.52 ten zegarek wygląda stylowo polecam go każdemu ze względu na wysokiej jakości materiały z jakich został wykonany przyda się nurkom bo wodoszczelność to 0,2km tylko cena powala grubo ponad tysiąc złotych.

Wysokiej jakości zegarek. Mocna bransoleta, przez co tak łatwo go nie zgubimy. Szkło odporne na ścieranie. Doskonale pasuje do eleganckiego mężczyzny. Jest wytrzymały i bardzo estetyczny. Dobrze widoczna godzina na tarczy. Polecam!

Ten zegarek przypadnie do gustu każdemu kto ceni elegancje i luksus. Zegarek znanej firmny tissot to produkt niezawodny i wytrzymały. Skierowany do mężczyzn, posiadający stalową bransoletkę oraz szafirowe szkło.Naprawde fantastyczny zegarek:) POLECAM

Zegarek znanej i cenionej firmy. Jeśli chodzi o moje wrażenia z użytkowania to są one bardzo pozytywne. Przy pierwszym kontakcie zegarek już daje nam dowód na to, że jest wart swojej ceny. Bardzo dobrze wykonany, wizualnie ciężko się przyczepić. Tarcza jest dobrze przmyślana i widać na niej wszystko dobrze i wyraźnie. Zegarek dodatkowo jest bardzo dobrze uszczelniony. Nie miałem okazji z nim nurkować, jednak po pływaniu na basenie żadnych problemów nie było. Zegarek polecam osobom, które potrzebują zegarka wyglądającego dobrze zarówno z garniturem jak i ubraniem codziennym.

To co lubię czyli połączenie klasyki z nowoczesnością. Zegarek solidnie wykonany, tarcza przejrzysta. Co do wodoszczelności to sprawdzałem zarówno na basenie jak i w słonym morzu – trzyma się świetnie. Choć w przypadku ekstremalnych zastosowań (np. kitesurfing) polecam bardziej sportowe modele, pasek może nie być wystarczająco mocny. Generalnie kawał solidnego czasomierza. No ale czego się spodziewać po zegarku Tissot.

9. 4...f

Piękny zegarek wygladający lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciu, bardzo wyraźy i przejrzysty. Polecam go każdemu, który ma jakiekolwiek wątpliwości. Jest w 100% wart swojej wcale nie wysokiej ceny. Koronka się bardzo łatwo odkręca (zegarek ma zakręcaną koronkę główną, przy PRC 200, nie ma chyba zegarków bez takich koronek). Całość jest wykonana ze świetnych materiaów, stal szlachetna i szafirowe szkło. Zdecydowanie polecam :)

Zegarek może z wyglądu nie robi wielkiego oh i ah. Jednak jak się przyjrzeć cyferblatowi to jest całkiem dobry. Ma bardzo widoczne cyfry i czytelną godzinę. Nawet osoba ze słabym wzorkiem dojrzy która godzina. Bransoleta trochę gryzie się z czarnym kolorem cyferblatu i trochę odstaje. Cena chyba raczej za markę niż jakość.