Remington S6500

Cena:
101,80 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 99,43 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 109,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. uzytkownik_anonimowy

Bardzo szybko się nagrzewa, prostuje dokładnie i na długo. Do tego przydatna regulacja temperatury w szerokim zakresie (nigdy jeszcze nie przestawiła mi się temp. podczas prostowania więc nawet jej nie blokuję). Ogólnie uważam zakup za udany. Co do niszczenia włosów nie oceniam bo używam jej 1-2 razy na tydzień, do tego zawsze mam coś do termoochrony, więc do tej pory nie zauważyłam przesuszenia czy łamliwości włosów.

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  2. Yarab-ix

Moja dziewczyna jest zadowolona z prostownicy mówi mi że efekt wyprostowania włosów trzyma sie 3 dni...loków nie testowała tak mocno ale troche wprawy i mówi że OK...a i jeszcze podobno po 3sekundach juz jest b.goraca więc uwać :) ładnie wygląda i opakowanie porządne :) Jeśli ktoś ma stara prostownice i kupi taki egzemplarz to zobaczy róznicę w połysku włosów na ++ . To chyba wszystko co mi dziewczyna mówiła pozdrawiam :)

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, cena, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  3. uzytkownik_anonimowy

Prostownicę kupiłam dla córki i jest ona z niej w pełni zadowolona.Ja też prostowałam nią włosy i powiem tak: szybko się nagrzewa, moje podatne i niegrube włosy prostuje już w temp.160st.Tak więc dla mnie ta temp. do 230st. nie jest potrzebna ale dla włosów grubszych, trudniejszych myślę że będzie super.Jest lekka, szybko się nią posługuje.No i sama w razie czego się wyłaczy..(coś dla zapominalskich_).Ogólnie POLECAM

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, cena
  4. uzytkownik_anonimowy

Prostownica bardzo szybko się nagrzewa, prostuje idealnie, loki też robi ładne, można wybrać kilka opcji skręcania.
    Każdy powinien dobrać sobie temperaturę do swojego rodzaju włosów, u mnie jest to 190 stopni.
    Duzym plusem jest długi, obrotowy kabel. Natomist minusem to, iz obudowa się bardzo szybko nagrzewa i wręcz parzy ręce.
    Po wyprostowaniu włosy wyglądaja jak od fryzjera.
    Na drugi dzień są jeszcze proste.

Zalety
    • łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  5. uzytkownik_anonimowy

Kupiłem go swojej dziewczynie. Jest zachwycona łatwością użycia, uważa, że włosy są gładsze i przez dłuższy czas pozostają proste. Obrotowy, długi kabel ułatwia prostowanie a płytki nagrzewają się bardzo szybko. W zestawie otrzymaliśmy płytę wraz z poradami stylistycznymi co myślę, że większości się przyda. Polecam wszystkim co chcą sprawić komuś fajny prezent bo prostownica jest bardzo dobrej jakości.

Zalety
    • łatwość użycia, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  6. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobra prostownica,bardzo szybko i łatwo prostuje włosy-to juz moja trzecia i bez porównania z poprzednimi!Używa jej też moja siostra i jest nią zachwycona a ma twarde i oporne włosy!Fryzura jak od fryzjera!!!Jedynym mankamentem tej prostownicy jest mozliwość poparzenia sie przy kręceniu loków za nim nabierzemy wprawy...ale w końcu ma służyć głównie do prostowania...a tu bez zastrzeżeń!!!!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel
  7. uzytkownik_anonimowy

W porównaniu z prostownicą z najniższej półki zdecydowana różnica w jakości wykonania,plusem jest także fajny obrotowy kabel i możliwość ustawienia temperatury. Ale nie ma się co oszukiwać. Niszczy włosy jak każda prostownica. Jeśli ktoś nie przesadza z częstotliwością używania, może być.

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
  8. kasis

Stosuję zarówno do prostowania jak i kręcenia włosów. W obu przypadkach spełnia się niezawodnie. Moje grube włosy zwykle po kręceniu prostowały się a w przypadku tego produktu efekt kręconych włosów utrzymywał się nawet do 3 dni. POLECAM !

Zalety
    • atrakcyjna cena
    • praktyczna
    • szybko się nagrzewa
  9. Izka

Prostownica firmy Remington to mój numer jeden. Jest bardzo poręczna, można ją bez problemu zabrać ze sobą w podróż, bo nie zajmuje wiele miejsca. Najważniejszą zaletą jest to, ze szybko się nagrzewa, nie ciągnie włosów i po jednym przeciągnięciu są idealnie proste. Polecam tą prostownice tym, którzy szukają dobrego produktu w niskiej cenie.

Zalety
    • szybko się nagrzewa
    • szybkość nagrzewania
  10. anca

Skusiłam się na tą prostownicę ze względu na dobre opinie, jednak bardzo mnie rozczarowała. Płytki nie stykają się ze sobą, trzeba mocniej docisnąć. Prostowane włosy wyglądają jak siano. Nagrzewa się za mocno. Krótki kabel.
    Poprzednią miałam również Remingtona i zdecydowanie lepiej się sprawowała