Remington S6500

Sklep:

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. Tomek2826

Prostownica Remington s6500 sleek&curl jest po prostu wspaniała.Nie tylko świetnie prostuje, ale też kręci włosy. Możliwość regulacji temperatur, obrotowy kabel bardzo praktyczny, być może nie aż tak szybki czas nagrzewania jak podaje producent, ale to w niczym nie przeszkadza. Dołączony dysk DVD bardzo pomaga w obsłudze urządzenia ;) i oczywiście bardzo efektowne opakowanie produktu .

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  2. uzytkownik_anonimowy

Prostownica bardzo szybko się nagrzewa, prostuje idealnie, loki też robi ładne, można wybrać kilka opcji skręcania.
    Każdy powinien dobrać sobie temperaturę do swojego rodzaju włosów, u mnie jest to 190 stopni.
    Duzym plusem jest długi, obrotowy kabel. Natomist minusem to, iz obudowa się bardzo szybko nagrzewa i wręcz parzy ręce.
    Po wyprostowaniu włosy wyglądaja jak od fryzjera.
    Na drugi dzień są jeszcze proste.

Zalety
    • łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  3. uzytkownik_anonimowy

Kupiłem go swojej dziewczynie. Jest zachwycona łatwością użycia, uważa, że włosy są gładsze i przez dłuższy czas pozostają proste. Obrotowy, długi kabel ułatwia prostowanie a płytki nagrzewają się bardzo szybko. W zestawie otrzymaliśmy płytę wraz z poradami stylistycznymi co myślę, że większości się przyda. Polecam wszystkim co chcą sprawić komuś fajny prezent bo prostownica jest bardzo dobrej jakości.

Zalety
    • łatwość użycia, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  4. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobra prostownica,bardzo szybko i łatwo prostuje włosy-to juz moja trzecia i bez porównania z poprzednimi!Używa jej też moja siostra i jest nią zachwycona a ma twarde i oporne włosy!Fryzura jak od fryzjera!!!Jedynym mankamentem tej prostownicy jest mozliwość poparzenia sie przy kręceniu loków za nim nabierzemy wprawy...ale w końcu ma służyć głównie do prostowania...a tu bez zastrzeżeń!!!!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel
  5. Aga

Prostownicę wybrałam już wcześniej, więc wiedziałam co chcę kupić. Sam produkt oczywiście spełnia moje wymagania, profesjonalny sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Szybko się nagrzewa, wyświetlacz pozwala na idealne dopasowanie temperatury, ergonomiczny kształt sprawia, że świetnie leży w dłoni, do tego etui w którym można przechowywać prostownicę. Same pozytywy.

6. Izka

Prostownica firmy Remington to mój numer jeden. Jest bardzo poręczna, można ją bez problemu zabrać ze sobą w podróż, bo nie zajmuje wiele miejsca. Najważniejszą zaletą jest to, ze szybko się nagrzewa, nie ciągnie włosów i po jednym przeciągnięciu są idealnie proste. Polecam tą prostownice tym, którzy szukają dobrego produktu w niskiej cenie.

Zalety
    • szybko się nagrzewa
    • szybkość nagrzewania
  7. Użytkownik serwisu heureka.cz

Tymczasem moja najlepsza prostownica, jaką kiedykolwiek miałam. Używam jej już dość długo i wciąż jest jak nowa. Wystarczy ją czasem przetrzeć wilgotną szmatką. Powierzchnia płytek jest fantastyczny, włosy po nich łatwo się ślizgają. To już moja czwarta prostownica i dotychczas pierwsza, w której nie pękła płytka (mam nadzieję, że nie pęknie). Nie żałuję zakupu i polecam.

Zalety
    • pięknie gładka powierzchnia płytek
    • łatwa w utrzymaniu
    • futerał do przechowywania prostownicy bardzo się przydaje
    • możliwość ustawienia temperatury
    • obrotowy kabel, a więc prosta manipulacja podczas nawijania włosów
    Wady
    • potrafi być gorąca także w środku, poza tym nic na nie nie znalazłam
  8. elza331

Prostownica jest rewelacyjna. Jestem z niej bardzo zadowolona,mogę tworzyć super fryzury, włosy nie są zniszczone, ładnie się błyszczą po użyciu a efekt utrzymuje się aż do następnego mycia włosów. Jest łatwa w obsłudze,szybko się nagrzewa i nie ciągnie za włosy, tylko łatwo po nich sunie.Wiem co piszę bo to moja 3 już prostownica. Gorąco polecam do kupna tego produktu.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  9. uzytkownik_anonimowy

Jestem bardzo zadowolona z zakupionej prostownicy. Bardzo szybko się nagrzewa, włosy po niej są idealnie gładkie, moge ustawić odpowiednia temperaturę do moich włosów i ma ciekawy design. Dodatkowym plusem jest etui termiczne, w które mogę schować prostownicę zaraz po skończonym prostowaniu. Jedynym minusem jak dla mnie jest długość kabla, mógłby być trochę dłuższy.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena
    Wady
    • krótki kabel
  10. uzytkownik_anonimowy

Polecam tą prostownicę, jest idealna dla niesfornych, ciężko układających się włosów.Efekt prostych włosów utrzymuje się cały dzień bez potrzeby używania kosmetyków do układania.Dużym plusem jest regulacja temperatury, co sprawia, że nie pali włosów.Bardzo szybko się nagrzewa.
    Elegancko zapakowana, super futerał i płyta z poradami stylizacji.
    POLECAM!!!!!!!!!!

Zalety
    • łatwość użycia, cena, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy