Remington S6500

Sklep:

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. mirqnia

Prostownica idealna. Szybko się nagrzewa do wysokich temperatur co rano jest zbawieniem. Już w 190 stopniach prostuje włosy na cały dzień choć zawsze miałam w miarę proste przez 2-3h. Jedyną wadą jest delikatne nagrzewanie się prostownicy w okolicach wyświetlacza gdy jest ona podłączona do sieci, a nie jest włączona na nagrzewanie. Zapewne to wina ciągłego wyświetlania komunikatu "OFF", ale wyciągamy wtyczkę i problem znika ;) POLECAM! ;)

Zalety
    • regulacja temperatury
  2. uzytkownik_anonimowy

Bardzo profesjonalny sprzęt. Bardzo szybko się nagrzewa, tak jak producent obiecuje, co skraca czas prostowania i dba o ilość zużytego prądu. Bardzo prosta w użyciu i bardzo elegancka. Płytki nie zahaczają włosów a wyprostowane włosy wyglądają jak aksamit. Kupiłam ją niedawno dlatego jeszcze nie zdążyłam skorzystać z możliwości podkręcania włosów.ale na pewno wypróbuję. Super zapakowana, w eleganckim pudełku z pokrowcem i płytą!Zdecydowanie polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  3. uzytkownik_anonimowy

S U P E R P R O S T O W N I C Apolecam !!!Bardzo dobra relacja jakości do cenySprzęt bardzo dobrej jakości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  4. smmg

ok.Prostownica z wyświetlaczem LCD, regulacją temperatury w zakresie od 150 st. C do 230 st. C, nakładkami z powłoką ceramiczną oraz z funkcją szybkiego nagrzewania w 15 sekund. Dla osób pragnących uzyskać dostęp do innowacyjnej technologii i wysokowydajnych produktów, które zostałyby użyte przez fryzjera. Ta linia zainspirowana profesjonalnym użytkowaniem oferuje wspaniałe produkty umożliwiające osiągnięcie olśniewających efektów

5. Maja

Prostownica jak najbardziej spełniła moje oczekiwania - szybko się nagrzewa, dobrze prostuje, ładnie wygląda, dodatkowo etui, do którego można włożyć nawet nagrzane urządzenie. Jeszcze nie robiłam loków, ale pewnie też wyjdą super :)
    Polecam jak najbardziej!
    Do tego cena przy zamówieniu na mediadomek.pl o 50 zł niższa niż w sklepach typu Media Markt czy Saturn :)

Zalety
    • długi kabel
    • niska cena
    • ochronne etui
    • plastik się nie nagrzewa
    • regulowana temperatura
    • szybko się nagrzewa
    • świetny kolor
    • wygodne do trzymania
  6. uzytkownik_anonimowy

Polecona przez znajomą fryzjerkę, świetna zarówno do prostowania jak i kręcenia włosów. Duży plus za regulację temperatury i funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach. Jako że prostownica ta spełnia również funkcję lokówki jej koncówki nagrzewają się dość mocno i trzeba uważać żeby się nie poparzyć, ale dla mnie to nie jest minus bo dzięki temu można doskonale zakręcić włosy:) Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Zalety
    • cena, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  7. beta

Z produktu byłam bardzo zadowolona. Włosy długo są po prostowaniu gładkie i lśniące jednak ten model zepsuł mi się już po raz drugi nie z mojej winny za pierwszym razem objęła to reklamacja i dostałam nową z tego samego modelu teraz ta również padła po 2 latach. Nie wiem czy jest to z mojej winy czy nie ale i tak pomimo wszystko polecam prostownice remingtona teraz wypróbuje inny model :)

Zalety
    • opcjonalność
    Wady
    • wytrzymałość
  8. uzytkownik_anonimowy

Bardzo szybko się nagrzewa, prostuje dokładnie i na długo. Do tego przydatna regulacja temperatury w szerokim zakresie (nigdy jeszcze nie przestawiła mi się temp. podczas prostowania więc nawet jej nie blokuję). Ogólnie uważam zakup za udany. Co do niszczenia włosów nie oceniam bo używam jej 1-2 razy na tydzień, do tego zawsze mam coś do termoochrony, więc do tej pory nie zauważyłam przesuszenia czy łamliwości włosów.

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  9. Yarab-ix

Moja dziewczyna jest zadowolona z prostownicy mówi mi że efekt wyprostowania włosów trzyma sie 3 dni...loków nie testowała tak mocno ale troche wprawy i mówi że OK...a i jeszcze podobno po 3sekundach juz jest b.goraca więc uwać :) ładnie wygląda i opakowanie porządne :) Jeśli ktoś ma stara prostownice i kupi taki egzemplarz to zobaczy róznicę w połysku włosów na ++ . To chyba wszystko co mi dziewczyna mówiła pozdrawiam :)

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, cena, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  10. uzytkownik_anonimowy

Prostownicę kupiłam dla córki i jest ona z niej w pełni zadowolona.Ja też prostowałam nią włosy i powiem tak: szybko się nagrzewa, moje podatne i niegrube włosy prostuje już w temp.160st.Tak więc dla mnie ta temp. do 230st. nie jest potrzebna ale dla włosów grubszych, trudniejszych myślę że będzie super.Jest lekka, szybko się nią posługuje.No i sama w razie czego się wyłaczy..(coś dla zapominalskich_).Ogólnie POLECAM

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, cena