Remington S6500

Sklep:

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. Maja

Prostownica jak najbardziej spełniła moje oczekiwania - szybko się nagrzewa, dobrze prostuje, ładnie wygląda, dodatkowo etui, do którego można włożyć nawet nagrzane urządzenie. Jeszcze nie robiłam loków, ale pewnie też wyjdą super :)
    Polecam jak najbardziej!
    Do tego cena przy zamówieniu na mediadomek.pl o 50 zł niższa niż w sklepach typu Media Markt czy Saturn :)

Zalety
    • długi kabel
    • niska cena
    • ochronne etui
    • plastik się nie nagrzewa
    • regulowana temperatura
    • szybko się nagrzewa
    • świetny kolor
    • wygodne do trzymania
  2. Tomek2826

Prostownica Remington s6500 sleek&curl jest po prostu wspaniała.Nie tylko świetnie prostuje, ale też kręci włosy. Możliwość regulacji temperatur, obrotowy kabel bardzo praktyczny, być może nie aż tak szybki czas nagrzewania jak podaje producent, ale to w niczym nie przeszkadza. Dołączony dysk DVD bardzo pomaga w obsłudze urządzenia ;) i oczywiście bardzo efektowne opakowanie produktu .

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  3. uzytkownik_anonimowy

Dostałam tą prostownicę tydzień temu na urodziny od męża. Mam cienkie włosy i mocną kręcone poprzednia prostownica nie dawała sobie z nimi rady, długo prostowałam a efekt był fatalny. Remington s 6500 jest rewelacyjny. Co prawda włosy prostuję w wyższej temp bo przy niższej nie było efektu ale przy 210 stopni na prawdę włosy mam proste jak druty i trzymają się długo na drugi dzień poprawiam zaledwie kilka kosmyków tu z wierzchu. Polecam ten produkt za tą cenę na prawdę warto!!!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel
  4. mirqnia

Prostownica idealna. Szybko się nagrzewa do wysokich temperatur co rano jest zbawieniem. Już w 190 stopniach prostuje włosy na cały dzień choć zawsze miałam w miarę proste przez 2-3h. Jedyną wadą jest delikatne nagrzewanie się prostownicy w okolicach wyświetlacza gdy jest ona podłączona do sieci, a nie jest włączona na nagrzewanie. Zapewne to wina ciągłego wyświetlania komunikatu "OFF", ale wyciągamy wtyczkę i problem znika ;) POLECAM! ;)

Zalety
    • regulacja temperatury
  5. Aga

Prostownicę wybrałam już wcześniej, więc wiedziałam co chcę kupić. Sam produkt oczywiście spełnia moje wymagania, profesjonalny sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Szybko się nagrzewa, wyświetlacz pozwala na idealne dopasowanie temperatury, ergonomiczny kształt sprawia, że świetnie leży w dłoni, do tego etui w którym można przechowywać prostownicę. Same pozytywy.

6. uzytkownik_anonimowy

Bardzo profesjonalny sprzęt. Bardzo szybko się nagrzewa, tak jak producent obiecuje, co skraca czas prostowania i dba o ilość zużytego prądu. Bardzo prosta w użyciu i bardzo elegancka. Płytki nie zahaczają włosów a wyprostowane włosy wyglądają jak aksamit. Kupiłam ją niedawno dlatego jeszcze nie zdążyłam skorzystać z możliwości podkręcania włosów.ale na pewno wypróbuję. Super zapakowana, w eleganckim pudełku z pokrowcem i płytą!Zdecydowanie polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  7. smmg

ok.Prostownica z wyświetlaczem LCD, regulacją temperatury w zakresie od 150 st. C do 230 st. C, nakładkami z powłoką ceramiczną oraz z funkcją szybkiego nagrzewania w 15 sekund. Dla osób pragnących uzyskać dostęp do innowacyjnej technologii i wysokowydajnych produktów, które zostałyby użyte przez fryzjera. Ta linia zainspirowana profesjonalnym użytkowaniem oferuje wspaniałe produkty umożliwiające osiągnięcie olśniewających efektów

8. uzytkownik_anonimowy

Polecona przez znajomą fryzjerkę, świetna zarówno do prostowania jak i kręcenia włosów. Duży plus za regulację temperatury i funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach. Jako że prostownica ta spełnia również funkcję lokówki jej koncówki nagrzewają się dość mocno i trzeba uważać żeby się nie poparzyć, ale dla mnie to nie jest minus bo dzięki temu można doskonale zakręcić włosy:) Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Zalety
    • cena, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  9. beta

Z produktu byłam bardzo zadowolona. Włosy długo są po prostowaniu gładkie i lśniące jednak ten model zepsuł mi się już po raz drugi nie z mojej winny za pierwszym razem objęła to reklamacja i dostałam nową z tego samego modelu teraz ta również padła po 2 latach. Nie wiem czy jest to z mojej winy czy nie ale i tak pomimo wszystko polecam prostownice remingtona teraz wypróbuje inny model :)

Zalety
    • opcjonalność
    Wady
    • wytrzymałość
  10. uzytkownik_anonimowy

Mi osobiście przypadła do gustu, robi piękne loki jak również doskonale prostuje. nie wyrywa włosów, czytając inne opinie podobno za bardzo się nagrzewa obudowa przez co można się poparzyć, ale nie zapominajmy, że to jest prostownicą z funkcją loków więc jak obudowa byłaby całkiem zimna to loki nie byłyby tak efektowne.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd