Remington S6500

Sklep:

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. kaczka87

Dostałam tę prostownicę w prezencie i muszę powiedzieć, że to był trafny prezent. Mam cienkie włosy i dzięki regulacji temp mogę prostować włosy przy niższej temperaturze 190 i oprocz tego ze mam wyprostowane włosy to i nie tracą na objętości. Jestem świeżo po urodzinach, więc używałam jej dopiero dwukrotnie, ale efekt jest o wiele lepszy niż ten który uzyskiwałam prostując tańszymi prostownicami. Główna różnica to to, że nie wywijają mi się koncówki (włosy do ramion , wycieniowane) jak to bylo wcześniej. W związku z tym, że zapuszczam włosy już nie mogę się doczekać, aż będę je kręcić tym sprzętem:)

Zalety
    • regulacja temperatury, dobrze prostuje
    Wady
    • krótki kabel, nagrzewa się obudowa
  2. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobra prostownica. Niezwykle szybko się nagrzewa, co niestety zresztą, jako dowód zostało utrwalone na moim serdecznym palcu ;)
    Mogłaby mieć taki dodatkowy stojaczek metalowy, pomagający w utrzymaniu jej stabilności, gdy odkłada się ją np. na stół-takie rozwiązanie było użyte w poprzednim modelu, który posiadałam, więc zastanawia mnie fakt nie korzystania z dobrych rozwiązań w kolejnych seriach, bądź co bądź, nowocześniejszych... A także kabel, mógłby być bardziej "miękki i giętki" jak w ww. bodajże S 2002. Jeśli chodzi o efekty stylizacji, to naprawdę nie pozostawia nic do życzenia. Piękne, proste, lśniące włosy-to cały efekt. Szczerze mogę polecić tę prostownicę.

Zalety
    • wytrzymałość, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
    Wady
    • trudność z ustawieniem, krótki kabel
  3. angie

Jest to najlepsza prostownica jakiej było mi dane używać do tej pory. Jeszcze nie obczaiłam wszystkich funkcji: falowanie włosów/loki, ale jest to do nadrobienia w najbliższym czasie. Mam gęste włosy, puszące się na końcach, kiedy prostuję włosy widocznie stają się wygładzone i co najważniejsze - proste. Wygląd, wyświetlacz temperatury oraz blokada płytek na duży plus. W zestawie również "etui" na rozgrzany sprzęt. Cena adekwatna do jakości a nawet jeszcze niższa niż sądziłam. Mam nadzieję, że posłuży mi na długo.

Zalety
    • głośność pracy
    • obrotowy kabel
    • rewalacyjnie prostuje włosy
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • łatwo można się poparzyć
  4. Karina

Prostownicę polecam, chociaż sądziłam, że będzie lepsza.
    Miałam okazję używać ten sam model prostownicy sprzed dwóch lat i widzę niestety różnicę w wykonaniu na niekorzyść tej nowo kupionej. Nie wpływa to jednak na samo prostowanie włosów, chociaż zdaje mi się, że ciągnie częściej włosy.
    Prostownica szybko się nagrzewa, posiada praktyczny wyświetlacz LCD z regulacją temperatury od 150°C do 230°C.
    Prostownica ta nie tylko dobrze prostuje włosy, ale także dobrze kręci loki, co było powodem, dlaczego ją kupiłam.

Zalety
    • długie płytki
    • regulacja temperatury
    • szybko się nagrzewa
    • wyświetlacz lcd
    Wady
    • ciągnie włosy
    • wykonanie
  5. uzytkownik_anonimowy

Prostownica jest tania, ładna i lekka, jednak prostowanie nią jest dość uciążliwe. Mam włosy średniej grubości w kierunku cienkich i wyprostowanie ich jet możliwe dopiero przy 200'C. Inna prostownicą Remingtona prostuję je przy 150'C, także jest różnica. Poza tym ma także ruchome płytki, które przy prostowaniu trzeba dociskać, żeby uzyskać efekt prostych włosów. Ogólnie to nie kupiłabym jej mając możliwość wypróbowania jej wcześniej Jeśli chodzi o kręcenie loków, to jest taka sama sytuacja, wysoka temperatura i dociskanie płytek dają efekty.

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań, niestykajace płytki
  6. Karo

Posiadam ją od roku, prostownica bardzo szybko się nagrzewa, niska temperatura w zupełności wystarcza do prostowania cienkich włosów, a w środkowej skali do grubszych, włosy są wygładzone i proste już po 2-krotnym prostowaniu danego pasma, efekt utrwalony lakierem utrzymuje się na długo.
    Robienie loków tą prostownicą nie jest trudne ale wymaga uwagi i wprawy aby nie poparzyć się zaokrąglonymi płytkami, dzięki dołączonej płycie dvd możemy odkryć tajemnicę fryzjerów i wykonać profesjonalną fryzurę :)

• ceramiczne płytki
    • obrotowy kabel zasilający
    • regulacja temperatury
    • szybko się nagrzewa
    • wykonanie
  7. kaskaU

prostownice mam od jakiegoś czasu wcześniej używałam takiej profesjonalnej za około 300 zł , tę zakupiłam ze względu na niską cenę i pozytywne opinie. cóż mogę powiedzieć prostownica jest dobra , mam strasznie pokręcone, grube, długie i zniszczone włosy o dziwo ta zwykła prostownica sobie z nimi radzi i można robic delikatne fale jeśli ktoś lubi. szybko się nagrzewa jest mega lekka , może troszkę się nagrzewa i pod koniec prostowania tj 30 min rączka jest dość ciepla ale i tak warto ja kupic.

8. Asia

Jak na taką cenę (kupiłam za niecałe 100 zł z przesyłką) bardzo dobra prostownica. Dzięki zaokrąglonej obudowie jest również lokówką. Duży zakres temperatur od 150-230 st. C. Powłoka Advanced Ceramic - płytki bardziej odporne na uszkodzenia, zarysowana - co jest ważne bo uszkodzone płytki niszczą włosy i trzeba kupować nową prostownicę. Nie wygląda tak reprezentacyjnie jak np. Remington Keratin Therapy ale jest jednak trochę tańsza. coś za coś.

Zalety
    • automatyczny wył. bezpieczeństwa
    • etui odporne na temp.
    • funkcja blokady płytek
    • jest także lokówką
    • nagrzewa się w 15 sekund
    • obrotowy przewód zasilający
    • poręczna
    • powłoka advanced ceramic
    • przystępna cena
    • szybko i sprawnie prostuje włosy
    • zakres temp. 150-230 st.c
  9. uzytkownik_anonimowy

Kupiłam ten produkt, aby połączyć prostownicę z lokówką. Po pierwsze jak prostownica-jest ok, dobrze prostuje, ale ścianki prostownicy bardzo się nagrzewają i dwa razy juz się oparzyłam. Jako lokówka-sto razy lepiej sprawdzi się lokówka sama w sobie niż ten produkt. Nie ma możliwości osiągnięcia pięknych skrętów, chyba, że skręt od polowy włosów, ale to wymaga wiele pracy, zeby kazde pasmo wyszło precyzyjnie. Jako prostownicę polecam- jako lokówkę-nie.

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań
  10. uzytkownik_anonimowy

Dostałam tą prostownicę tydzień temu na urodziny od męża. Mam cienkie włosy i mocną kręcone poprzednia prostownica nie dawała sobie z nimi rady, długo prostowałam a efekt był fatalny. Remington s 6500 jest rewelacyjny. Co prawda włosy prostuję w wyższej temp bo przy niższej nie było efektu ale przy 210 stopni na prawdę włosy mam proste jak druty i trzymają się długo na drugi dzień poprawiam zaledwie kilka kosmyków tu z wierzchu. Polecam ten produkt za tą cenę na prawdę warto!!!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel