Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. uzytkownik_anonimowy

Ostatnio zakupiłam tą prostownicę. Wygląda ładnie, jest poręczna i dosyć wygodna. Ładnie kręci loki, choć szybko się rozpadają bez polakierowania. Ma w sobie wszystko co czego prostownicy potrzeba. Wcześniej miałam inną i ta jest o niebo wygodniejsza, więc polecam.
    Niestety na dołączonej płycie nie było jakiś super ciekawych metod, zwykła jak zakręcić loki i rozczesać lub zrobić siano na spinkę do włosów. Nawet nie mówią za bardzo o ustawianiu temperatury oprócz "dostosuj do swojego rodzaju włosów".
    Co do minusów używania to mam małe trudności z dociśnięciem jej dobrze jedną ręką i muszę używać drugiej co czasem prowadzi do poparzenia. Włosy trzeba brać na prawdę małymi porcjami i zrobienie całej fryzury zajmuje dość dużo czasu. Regulacja temperatury niby jest, ale żeby osiągnąć dobry efekt trzeba ustawić temperaturę na maks (pan na płycie też ma ustawione na maks). Przy takim ustawieniu podczas robienia fryzury trochę się dymi co świadczy o tym, że chyba lekko pali włosy :P Ale to chyba już cechy po prostu tego typu urządzeń.
    Jak dla mnie raczej nie nadaje się do używania na codzień, ale jak kto lubi. Jak urządzenie polecam.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  2. uzytkownik_anonimowy

Wspaniała prostownica, które jednocześnie prostuje i kręci włosy.
    Specjalnie zaokrąglone krawędzie płytek pozwalają na uzyskanie różnorodnego rodzaju loków.
    Jej unikalny kształt umożliwia prostowanie oraz kręcenie włosów oraz tworzenia różnorodnych fantastycznych fryzur - propozycje w załączonej do zestawu płycie DVD.
    Prostownica Sleek & Curl łączy optymalne funkcje modelowania z ceramicznymi płytkami pokrytymi Advanced Ceramic, które przesuwają się po włosach zapewniając potrójną ochronę oraz każdorazowy efekt błyszczących włosów.
    Prostownica wyposażona w cyfrowy wyświetlacz temperatury, który pozwala na dostosowanie temperatury od rodzaju włosów.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach
  3. uzytkownik_anonimowy

Prostownica była prezentem, który okazał się strzałem w 10! Jeżeli chodzi o funkcjonalność to S6500 jest prosta w użyciu, szybko się nagrzewa i nie pali włosów - jak moja poprzednia. Kabel jest dostatecznie długi - jak na domowe warunki. Dodatkowo funkcja blokady płytek jest bardzo pożyteczna przy wkładaniu to termo pokrowca, który jest dodawany w zestawie - nie trzeba zostawiać prostownicy do wystygnięcia. Dodatkowo funkcja Heat Boost momentalnie pozwala osiągnąć maksymalną temperaturę. Swoje włosy zazwyczaj prostuję na temp.190-200 stopni. Próbowałam również robić loki - tak jak pokazują na załączonej płycie - ale to wyższa szkoła jazdy i muszę nabrać wprawy. Dodatkowo było etui z pędzelkami do makijażu i kieszonką na niezbędne kosmetyki.
    Używam od ok. miesiąca i polecam z czystym sumieniem. Cena nie była wygórowana, bo z przesyłką wyniosła 108 zł.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, cena, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  4. kaczka87

Dostałam tę prostownicę w prezencie i muszę powiedzieć, że to był trafny prezent. Mam cienkie włosy i dzięki regulacji temp mogę prostować włosy przy niższej temperaturze 190 i oprocz tego ze mam wyprostowane włosy to i nie tracą na objętości. Jestem świeżo po urodzinach, więc używałam jej dopiero dwukrotnie, ale efekt jest o wiele lepszy niż ten który uzyskiwałam prostując tańszymi prostownicami. Główna różnica to to, że nie wywijają mi się koncówki (włosy do ramion , wycieniowane) jak to bylo wcześniej. W związku z tym, że zapuszczam włosy już nie mogę się doczekać, aż będę je kręcić tym sprzętem:)

Zalety
    • regulacja temperatury, dobrze prostuje
    Wady
    • krótki kabel, nagrzewa się obudowa
  5. kaskaU

prostownice mam od jakiegoś czasu wcześniej używałam takiej profesjonalnej za około 300 zł , tę zakupiłam ze względu na niską cenę i pozytywne opinie. cóż mogę powiedzieć prostownica jest dobra , mam strasznie pokręcone, grube, długie i zniszczone włosy o dziwo ta zwykła prostownica sobie z nimi radzi i można robic delikatne fale jeśli ktoś lubi. szybko się nagrzewa jest mega lekka , może troszkę się nagrzewa i pod koniec prostowania tj 30 min rączka jest dość ciepla ale i tak warto ja kupic.

6. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobra prostownica. Niezwykle szybko się nagrzewa, co niestety zresztą, jako dowód zostało utrwalone na moim serdecznym palcu ;)
    Mogłaby mieć taki dodatkowy stojaczek metalowy, pomagający w utrzymaniu jej stabilności, gdy odkłada się ją np. na stół-takie rozwiązanie było użyte w poprzednim modelu, który posiadałam, więc zastanawia mnie fakt nie korzystania z dobrych rozwiązań w kolejnych seriach, bądź co bądź, nowocześniejszych... A także kabel, mógłby być bardziej "miękki i giętki" jak w ww. bodajże S 2002. Jeśli chodzi o efekty stylizacji, to naprawdę nie pozostawia nic do życzenia. Piękne, proste, lśniące włosy-to cały efekt. Szczerze mogę polecić tę prostownicę.

Zalety
    • wytrzymałość, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
    Wady
    • trudność z ustawieniem, krótki kabel
  7. Asia

Jak na taką cenę (kupiłam za niecałe 100 zł z przesyłką) bardzo dobra prostownica. Dzięki zaokrąglonej obudowie jest również lokówką. Duży zakres temperatur od 150-230 st. C. Powłoka Advanced Ceramic - płytki bardziej odporne na uszkodzenia, zarysowana - co jest ważne bo uszkodzone płytki niszczą włosy i trzeba kupować nową prostownicę. Nie wygląda tak reprezentacyjnie jak np. Remington Keratin Therapy ale jest jednak trochę tańsza. coś za coś.

Zalety
    • automatyczny wył. bezpieczeństwa
    • etui odporne na temp.
    • funkcja blokady płytek
    • jest także lokówką
    • nagrzewa się w 15 sekund
    • obrotowy przewód zasilający
    • poręczna
    • powłoka advanced ceramic
    • przystępna cena
    • szybko i sprawnie prostuje włosy
    • zakres temp. 150-230 st.c
  8. Karo

Posiadam ją od roku, prostownica bardzo szybko się nagrzewa, niska temperatura w zupełności wystarcza do prostowania cienkich włosów, a w środkowej skali do grubszych, włosy są wygładzone i proste już po 2-krotnym prostowaniu danego pasma, efekt utrwalony lakierem utrzymuje się na długo.
    Robienie loków tą prostownicą nie jest trudne ale wymaga uwagi i wprawy aby nie poparzyć się zaokrąglonymi płytkami, dzięki dołączonej płycie dvd możemy odkryć tajemnicę fryzjerów i wykonać profesjonalną fryzurę :)

• ceramiczne płytki
    • obrotowy kabel zasilający
    • regulacja temperatury
    • szybko się nagrzewa
    • wykonanie
  9. uzytkownik_anonimowy

S U P E R P R O S T O W N I C Apolecam !!!Bardzo dobra relacja jakości do cenySprzęt bardzo dobrej jakości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  10. uzytkownik_anonimowy

Kupiłam ten produkt, aby połączyć prostownicę z lokówką. Po pierwsze jak prostownica-jest ok, dobrze prostuje, ale ścianki prostownicy bardzo się nagrzewają i dwa razy juz się oparzyłam. Jako lokówka-sto razy lepiej sprawdzi się lokówka sama w sobie niż ten produkt. Nie ma możliwości osiągnięcia pięknych skrętów, chyba, że skręt od polowy włosów, ale to wymaga wiele pracy, zeby kazde pasmo wyszło precyzyjnie. Jako prostownicę polecam- jako lokówkę-nie.

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań