Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 50ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 50 ml, Nuty zapachowe: Drzewo cedrowe, Gałka muszkatołowa, Kwiaty, Rozmaryn, Szałwia, Wetiwer
4,7 5 0 253 opinie / Zadaj pytanie

intensywność

Długo się wahałem przed zakupem, aczkolwiek wogóle nie żałuję wydanych pieniędzy. To prawda, zapach jest drogi, ale ma w sobie to coś... Być może nie do każdego będzie pasował, aczkolwiek ja jestem bardzo zadowolony.

Mój ulubiony męski zapach... Nie ma możliwośći nie zwrócenia uwagi, gdy mężczyzna przechodzi obok wyperfumowany tym zapachem. Mnie zdecydowanie uwodzi i powala :) Perfumik ma w sobie to coś, co przyciąga kobiety.

3. superaga146

Ulubiony zapach mojego męża. ..bardzo zdecydowany i konkretny. Megatrwaly

Zalety
    • zapach
    • flakon
    Wady
  4. niuniadebesciak

Wybitnie wspaniały zapach dla mężczyzn w każdym wieku. Oby nigdy nie zaprzestano produkcji!

5. sinpro

Jeden z najpiękniejszych zapachów dla panów, polecam!!!

6. Asia

Cudowne perfumy, kupiłam je swojemu mężowi i oboje jestesmy bardzo zadowoleni z efektu :)

Zalety
    • intensywność
    • przepięknie pachnie
    • super zapach
  7. Ola

Niezapomniany zapach - przepiękne "leśne" nuty. Jest coś przyciągającego w tym zapachu

Zalety
    • intensywność
    • przepięknie pachnie
    • super zapach
    • zapach

Zapach utrzymuje się długo jest słodki i chce się go wąchać...Podobny do Hugo Bottled lecz mniej słodki i bardziej na romantyczne chwile. Polecam kupic tester to samo lecz 40 %taniej.

9. Judyta

Produkt mi znany, rewelacyjny męski zapach, stary, ale jary! Kupuję go od lat.

Wady
    • intensywność
  10. radosek

dostałem na prezent, zapach bardzo mocny, trochę zapachem przypomina mi jakiś tani perfum z kiosku, ale może ja się nie znam bo opinie użytkowników są raczej dobre. Wolę allurre sport albo the one D&G