Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 50ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 50 ml, Nuty zapachowe: Drzewo cedrowe, Gałka muszkatołowa, Kwiaty, Rozmaryn, Szałwia, Wetiwer
4,7 5 0 253 opinie / Zadaj pytanie

intensywność

1. Paweł

Zapach świetny bardzo intensywny luksusowy na mnie projektuje 8 godzin miejsce na półce ma już zawsze każdy facet powinien go mieć sugerowałem się opiniami i opisem w necie

Cudo dla mężczyzn, strasznie pociągający kobiety, na pewno nie przejdą koło niego bez żadnego odzewu. Piękny, energiczny zapach dla prawdziwych mężczyzn, idealnie spojone ze sobą nuty. Cena niestety jest przyduża, ale zapach szczególnie na specjalne okazje. Polecam.

Polecam raczej na wyjątkowe okazje, wieczory. Zapach jest długotrwały, świeży, pobudza zmysły, działa na kobiety. Warty zakupu. Mały flakonik może być zawsze z nami. Zapach polecam młodszym mężczyznom, ponieważ jest oryginalny i energetyzujący.

4. Justyna

Ponadczasowy zapach dla prawdziwego mężczyzny. Bardzo trwały, na ubraniu wyczuwalny nawet na następny dzień po użyciu nawet niewielkiej ilości.

Zalety
    • intensywność
    • przepięknie pachnie
    • zniewalający zapach

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 100ml spray

Bardzo dobry zapach.Przy pierwszym kontakcie z zapachem nieco mylaco pachnie swiezo.Jednak wkrotce otrzymuje dawke mocy.Jesli ktos nie lubi mocnych dusznych perfum ale takze delikatnych to jest to swietny zapach dla takiej osoby to zapach posdrodku miedzy delikatnoscia a meska moca.Zapach klasowy pachnacy srednio-delikatnie ale nie pachnie "lazienkowo" ani tez "lasem".
    Pachnie delikatnie ale z moca zapach przyjemny z ciekawa nutka meskich niuansow.Pachnie mesko ale nie wulgarnie narzucajaco.Aczkowiek czuc ze to zapach dla meskich typow ktorzy sa mescy ale nie potrzebuja perfumami tego pokreslac ale chca pachniec lekko ale mesko wyraznie mesko !.
    Moze cos w nazwie jest tak moze pachniec meski platynowy egoista ;).

Zalety
    • intensywność
  6. tmk

Bezkompromisowy egoista ! Dla mnie to pewnego rodzaju ikona meskosci. Ten zapach mimo tego, ze juz ma 20 lat dla mnie jest nowoczesny. Nie mozna go pomylic z niczym innym. Jest intrygujacy, seksowny, elegancki, ale zarazem swiezy, subtelny ! Zostawia ogon ! Zwraca uwage na osobe, ktora nimi pachnie. Moglbym go wachac i wachac ! Na mnie niestety nie pachnie tak dobrze jak czulem go na innych. Moze tez musze dojrzec do niego ;) Najbardziej meski zapach jaki znam ! Trwalosc - powala! 12 h , prysznic itp. nic jest mu straszne - na drugi dzien moja kobieta mowila, ze nadal go na mnie czuje. Projekcja 10 ! Po prostu niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju pachnidlo ! Platynowego egoiste trzeba znac.

Zalety
    • trwalosc zapach
  7. katarzyna

piękny i trwały zapach, mój syn nastolatek jest w dziedzinie zapachów bardzo wstrzemięźliwy, ale akurat ten zapach mu podpasował

Zalety
    • super zapach

• zapach

Bardzo małe jak na kosmetyki. Stanowczo za małe. Ładnie pachną ale co z tego skoro nie zdążysz się nimi nacieszyć a one już się skończą. Dlatego najpierw trzeba przemyśleć czy warto kupić. Raz na jakiś czas można się pokusić ale nie częściej.

Posiada tę wodę toaletową mój chłopak, ale w 100 ml flakoniku. Ma super zapach, który długo się utrzymuje. Świetnie nadaje się na upominek dla ukochanego. Cena dość wysoka, ale jest jej w 100% warta. Polecam serdecznie.