Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 50ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 50 ml, Nuty zapachowe: Drzewo cedrowe, Gałka muszkatołowa, Kwiaty, Rozmaryn, Szałwia, Wetiwer
4,7 5 0 253 opinie / Zadaj pytanie

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 50ml spray i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. jacek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 100ml spray

To moje trzecie opakowanie i w przeciwieństwie do poprzednich zupełnie nietrwałe, całkowita porażka. Nie kupię więcej w tym sklepie.

Wady
    • przepięknie pachnie
    • super zapach
    • zniewalający zapach
  2. Małgorzata

Nie mogę ocenić produktu, bo nie otrzymałam perfum z powodu ich braku

3. Piotr

Produkt na 99% nie jest oryginalny....
    Sprawę kieruję do odpowiednich organów aby sprawdzili firmę pod tym kontem.
    Nikt nie lubi być oszukiwany

4. Barbara

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Chanel Egoiste Platinum Woda toaletowa 100ml TESTER

sam produkt jest mi znany, gdybym nie miała dobrej opinii, to bym go nie zamówiłą

Wady
    • brak kontaktu telefonicznego
    • nie informują o możliwości zakupu tego s
    • nie odbieraja telefonów
  5. Piotr Dutko

Dramat!!!!
    Jestem wściekły jak jasna chole... Wydałem na perfum prawie 350 zł, a trwały w swoim zapachu jest jak mój odświeżacz do kibla.
    Od Chanel i za tą cenę oczekiwałem naprawdę czegoś więcej.
    Zdaję sobie sprawę, że taka firma jak Wasza nie mogła by sobie pozwolić na sprzedaż perfum nie oryginalnych, ale po tym zakupie naprawdę szczerze w to wątpię....
    I raczej sprawy nie pozostawię bez szerszego echa...

6. Max

Może się narażę ale dla mnie to ten zapach pachnie wieńcami i pogrzebem - koszmar.

7. Aga

Po godzinie zapach ulotnił się całkowicie

Wady
    • intensywność
  8. Małgorzata

Nie otrzymałam perfum - zabrakło w magazynie

9. DawidN

Otrzymałem produkt nieoryginalny. Radzę uważać na zakupy w internecie

Wady
    • intensywność
    • przepięknie pachnie
    • super zapach
    • zapach
  10. Anna

Mam duże wątpliwości, na ile perfumy sprzedawane w tym sklepie są oryginalne...

Zalety
    • przepięknie pachnie
    • super zapach
    • zapach
    • zniewalający zapach
    Wady
    • intensywność