Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 50ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 50 ml, Nuty zapachowe: Drzewo cedrowe, Gałka muszkatołowa, Kwiaty, Rozmaryn, Szałwia, Wetiwer
4,7 5 0 253 opinie / Zadaj pytanie

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 50ml spray i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 2...c

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Chanel Platinum Egoiste Woda toaletowa 100ml spray

Zniewalający zapach. Jako kobieta muszę napisać, iż... no dosłownie brak mi słów... zapach mówi sam za siebie. Ymmm... cudownie :*

2. d...7

Niepowtarzalny zapach!Rewelacja!Trwały- co jest dla mnie bardzo ważne.Miałem już dużo zapachów,ale ten jest niesamowity.Nic dziwnego,że kobieta się barzdo podoba.

3. f...e

Super zapach, trwały, bardzo podoba się kobietom. Niesamowicie uwodzicielski.
    Czego chcieć więcej? :D

4. 1...8

Czysta esencja męskości zawarta w małej buteleczce. Od pierwszego "niuchnięcia" zapach ten przypadł mi do gustu. Jest taki bardzo klasyczny a zarazem dziki i nie do okiełznania.

5. 5...7

Używałem różnych zapachów, ale Ch E P jest numerem 1
    Jego nuta "głowy" to coś niesamowitego. W sumie ten zapach to pewien paredoks. Nie chciałbym spotkać drugiego mężczyznę, który pachnie tak jak ja... więc dajcie spokój i kupcie coś innego:)

Długo się wahałem przed zakupem, aczkolwiek wogóle nie żałuję wydanych pieniędzy. To prawda, zapach jest drogi, ale ma w sobie to coś... Być może nie do każdego będzie pasował, aczkolwiek ja jestem bardzo zadowolony.

Przyda się oko kobiety jako opinia. Mój chłopak posiada ten zapach. I według mnie jest jednym z lepszych perfum jakie znam. Obowiązkowy na randki. Cena nie jest najniższa. Ale raz na jakiś czas można wydać taka kwotę na prezent, w zamian otrzymujemy faceta którego zazdroszczą nam inne dziewczyny.

Cudo dla mężczyzn, strasznie pociągający kobiety, na pewno nie przejdą koło niego bez żadnego odzewu. Piękny, energiczny zapach dla prawdziwych mężczyzn, idealnie spojone ze sobą nuty. Cena niestety jest przyduża, ale zapach szczególnie na specjalne okazje. Polecam.

Chanel Platinum Egoiste dostałem od taty na urodziny i od razy urzekło mnie mocne wykonanie flakonika. Bardzo dobre połączenie szkła i metalu. Zamkniecie można używać jako lustro w podroży , gdyż można sie w nim przeglądać. A wracając do samego perfumu, to bardzo trwały. Dwa psiknięcia pozwalając nam długo odczuwać zapach na ciele i ubraniach. Głównym minusem jest cena, ale nie zapominajmy ze to jest Chanel. Obecnie wydałbym ponad 400 złotych za 100 ml tego perfumu, gdyz na dobre 8-9 miesięcy starczy nam ten lub dopóki sie nie znudzi. Jednak jak dla mnie jest on na specjalne okazje.

Świetny zapach dla mężczyzn, którzy cenią sobie świeży zapach i elegancję. Cena perfum jest dość wysoka, ale za to sprawdzona i dobra marka oraz unikatowy i trwały zapach, który utrzymuje się przez wiele godzin. Opakowanie niezbyt oryginalne, ale praktyczne i wygodne. Polecam na prezent, gdyż warto kupić ten zapach dla swojego mężczyzny;).