4,9
Dostawa od 4,99 zł

obraz

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Łowca Androidów: Ostateczna wersja reżyserska (Blade Runner: Ridley Scott Final Cut) (Blu-ray) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. wiechutek

"Wersja reżyserka" to co lubię najbardziej, a szczególnie gdy mam doczynienia z tak genialnym filmem. Filmu opisywać nie będę, bo trzeba go samemu zobaczyć!

Zalety
    • fabuła
    • obraz
    • obsada

Klasyk z Harrisonem Fordem w roli głównej :-) Tę pozycję po prostu trzeba mieć w swojej filmowej kolekcji!

Zalety
    • fabuła
    • obraz
    • obsada

Wersja reżyserska jest niewątpliwie filmową perełką, która niezaprzeczalnie warto obejrzeć. Klasyka w czystej postaci!

Zalety
    • fabuła
    • obraz
    • obsada
  4. skorpik

Znakomity film dla koneserów gatunku. Polecam.

5. Michał

Genialny film ze świetną muzyką Vangelisa. Warto kupić choćby dla różnicy między wersją reżyserską a podstawową.

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • obraz
    • obsada
  6. magda

klasyk. super

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • obraz
    • obsada
  7. Marek

Klasyk kina S-F w znakomitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • obraz
    • obsada
  8. paulomadis

To już klasyka. Film Ridleya Scott'a Blade Runner, choć troszkę inny niż książka Dicka ale równie dobry. Często wracam do tego filmu i będę wracał. Bardzo dobra rola H. Forda i świetna muzyka. Klimat filmu nie do porównania.

Wersja reżyserska prezentuje nowe sceny, które wcześniej nie były dostępne, to najlepsza dostępna wersja filmu. Harrison Ford zagrał fantastyczną rolę, która przeszła już do historii kina. Film jest świetny, mroczny, nieprzewidywalny, a wizja świata w przyszłości nie jest wcale taka optymistyczna. Na ekranie dużo się dzieje, ale dzięki wysokiej rozdzielczości wszystkie szczegóły są znakomicie widoczne. Również efekty specjalne wyglądają o wiele lepiej niż w wersji DVD. Nie sposób nie wspomnieć o muzyce, która działając w tle świetnie komponuje się z tym, co dzieje się na ekranie. Jak dla mnie to pozycja obowiązkowa dla każdego fana s-f. Polecam.