Blow (DVD)

4,6 5 0 46 opinii / Zadaj pytanie
4,6
46 opinii
106,99 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
?

fabuła
obraz
Liczba głosów: 46 Liczba opinii: 46
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Autentyczna historia George Junga, który chciał się dorobić wielkiej kasy, a sposobem na to upatrzył sobie handel narkotykami. Dochodzi do swego wyznaczonego celu, czyli zdobycie pieniędzy, lecz płaci za to bardzo wysoką cenę. Świetna realizacja, genialna obsada aktorska. Polecam

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  "Blow" to jeden z moich ulubionych filmów, a już na pewno ulubiony w tematyce narkotyków i handlu nimi. Do tego opowieść ta oparta jest na faktach, co czyni tą produkcję jeszcze bardziej interesującą. Świetna obsada i na prawdę dobra muzyka, mogę oglądać w nieskończoność. Polecam!

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Chyba najnormalniejsza rola w karierze Johnego Deepa. Film opowiada o narkotykach i o tym ile można przez nie stracić, jak bardzo można rozwalić sobie życie i stracić najbliższe osoby. Film na pewno warto obejrzeć świetna obsada,a poza tym sama historia jest naprawdę poruszająca.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Blow (DVD) to bardzo dobrze opowiedziana historia o prawdziwym życiu zagubionego człowieka, o narkotykach i wszystkich tych rzeczach które można przez nie stracić. Bardzo ciekawy scenariusz trzymający za serce a wszystko to ubrane w piękną grę aktorską Johnego Deppa. Polecam

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  każdy film, w którego obsadzie znajuduje się J. Deep staje się niemal dziełem sztuki. i z tym filmem jest podobnie. gra aktorska wprost rewelacyjna, czas i miejsce akcji wprawia nas w zachwyt, no i temat nie zostaje oczywiście bez odzewu. TO TRZEBA OBEJRZEĆ ! polecam (;

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  "Blow" to film oparty na bardzo poruszającej, autentycznej historii. Fabuła wciąga niesamowicie, zaskakuje i obfituje w nagłe zwroty akcji. Jest nieszablonowa, na tym filmie nie da się nudzić! Nie przesadzę, kiedy stwierdzę, że to jeden z lepszych filmów, jakie oglądałam.

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Historia pełna bałaganu.Tak można mówić o tym filmie.Jest to historia oparta na rzeczywistych wydarzeniach.Jest smutna nawet bardzo bo przez chęć bycia bogatym człowiek traci wszystko potem stara się o odbudować z większym lub mniejszym powodzeniem polecam bardzo ten film!

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Kapitalny moim zdaniem film. Opowiada on poruszającą i prowokującą do refleksji historię o tym jak bardzo szkodliwy potrafi być nałóg. Film opowiada o narkomanach, którzy powoli staczają się w dół po równi pochyłej. Zdecydowanie polecam. Do końca trzyma w napięciu.

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Oglądałem to stosunkowo niedawno i bardzo mi się podobał. W oczy rzucają się świetnie odegrane role w znamienitej obsadzie, ciekawa fabuła i nie najgorsze zakończenie. Jedynym minusem zdaje się wysoka cena. Film zdecydowanie godny obejrzenia. Szczerze polecam

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Film mocny i wstrząsający. Opowiada historię dilera narkotykowego który mając wszystko został z niczym. W roli głównej wystąpił John Depp. Zagrał po prostu fenomenalnie, chyba najlepsza rola w jego karierze. Jego cena jest dość standardowa i wynosi ok 30zł.