Blow (DVD)

obraz

Johnny Depp i Penelope Cruz w filmie "Blow" prezentują się świetnie i pokazują swój wielki talent aktorski. "Blow" opowiada historię handlarza narkotyków-George'a Junga,który trafia w końcu na dobre do więzienia. Film na samym końcu bardzo mnie wzrusza. Jednym zdaniem:niebanalna historia oparta na faktach Polecam.

"Blow" ogląda się z zaciekawieniem. Film potrafi wzruszyć i zmusić do refleksji, a do tego ogląda się go lekko i przyjemnie. Świetny scenariusz oparty na faktach, opowiedziany w równie świetny sposób. W roli głównej Johny Depp, który idealnie nadaje się do tej roli i dał pokaz świetnego aktorstwa. Warto obejrzeć

Sprawnie zrealizowany film o drodze na szczyt i upadku "speca" od handlu narkotykami. Niezłe role Johnny'ego Deppa i Penelope Cruz, ciekawa (oparta na faktach) opowieść. Tylko jeden minus: mimo iż wiemy, że główny bohater to po prostu handlarz narkotyków, film raczej podziwia jego spryt, niż ocenia postępowanie.

Film "Blow" to naprawdę bardzo dobry film z genialnymi aktorami (Johnny Depp i Penelope Cruz). Wobec tego, że jest ogromną fanką gry aktorskiej Johnnego, nie mogę ominąć obojętnie tego filmu. Jest oparty na prawdziwej historii i opowiada o handlarzu narkotyków. Historia ciekawa i wciągająca. Polecam.

Mega fajny i wciągający film, który można oglądać w kółko. Historia handlarza narkotyków, któremu narkotyki zniszczyły życie. Świetna gra Deppa i Cruz. Świetna fabuła z jeszcze lepszą akcją, a niektóre sceny z filmu arcymistrzowskie ( choćby ta, gdzie nie mają gdzie odkładać kartonów pełnych kasy).

Film z Johnny Deppem i Penelope Cruz w rolach głównych.Film opowiada prawdziwą historię który jest jednym z pierwszych przemytników narkotyków w Ameryce.Historia ciekawa,wciągająca,pełna zwrotów akcji ,potwierdzająca starą prawdę iż z narkotykami nie ma żartów i lepiej trzymać się od nich z daleka.

Blow jest to bardzo dobry film opowiadający o narkomanach. Film jest bardzo realistyczny i autentyczny. Z całą pewnością produkcja godna polecenia. Jeden z lepszych filmów o tej tematyce, jakie miałem przyjemność oglądać. Bardzo dobrze pokazuje jak szkodliwe potrafią być narkotyki. Polecam każdemu.

Temat narkotyków poruszany jest w kinie dość często można powiedzieć nawet, że zbyt często. W sumie jednak narkotyki to poważny problem więc w tym przypadku przesada jest wręcz wskazana. Wielkim atutem filmu jest doskonała gra aktorska, przede wszystkim Johnny’ego Deppa i dobra muzyka. Polecam.

Film ten ukazuje ciekawe zagadnienia społeczne, pokazuje miłość, uzależnienie i oczekiwanie. Znakomita gra aktorska dzięki doborowej obsadzie i ciekawy scenariusz. Ogląda się go bardzo przyjemnie, ponieważ historia wciąga, a widz w napięciu czeka, by zobaczyć koleje losu głównego bohatera.

Luzacka i klimatyczna opowieść o facecie, który dochodzi do majątku i sukcesu poprzez handel narkotykami. Jednym słowem: od zera do bohatera z życiowym morałem. Film nie aspiruje do bycia wielkim dziełem, a w tym, co zamierzyli twórcy – czyli w dostarczeniu wysokiej jakości rozrywki – spisuje się całkiem dobrze.