Blow (DVD)

4,6 5 0 46 opinii / Zadaj pytanie
4,6
46 opinii
106,99 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
?

fabuła
obraz
Liczba głosów: 46 Liczba opinii: 46
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Film jest niesamowity. Zwłaszcza dlatego, że został oparty na faktach. Oglądając go poznajemy dilera narkotykowego od innej storny. Wgłębiamy się w tajniki sieci narkotykowych. Ba...odnajdujemy współczucie dla dilera, który stracił wszystko. Nikt lepiej nie odnalazłby się w tej roli. Sądzę, że Depp wycisnął z niej wszystko i podał nam w taki sposób by szastały nami emocje.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Film ukazuje życie handlarza narkotyków, ogrom ne przerzuty i akcje toczące się między hurtowymi ilościami... pieniędzy i narkotyków. Bajecznie przedstawiona sytuacja połączona z osią czasu głównego bohatera, która nie jest zbyt kolorowa. Mnóstwo znakomitych dialogów i gry aktorskiej John'a Depp'a. Muzyka z lat 70-tych doskonale wypełnia momenty filmu. Godny uwagi każdego.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Fil obejrzałam jedynie dla Jonnyego Deppa ale to fajny film.Opowiada historie człowieka który zostaje narkotykowym bossem.Pomimo że jest nie raz chwytany przez policje to dalej w to brnie.nawet miłość nie zatrzymuje go przed dalszym handlem.W końcu zaczyna rozumieć że najważniejsza jest dla niego córka.Film poruszający i niesamowity.Aktor godnie spisał się w roli.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Johnny Depp i Penelope Cruz w filmie o życiu handlarza narkotyków oraz o wszystkich wynikających z tego sytuacjach. Film dosyć ambitny, zmusza do refleksji widza po obejrzeniu, potrafi poruszyć widza. Depp zagrał tutaj bardzo przekonywująco i to jedna z jego najlepszych kreacji, jakie miałem okazje oglądać. Dobre , ujmujące kino, polecam raczej widzom dorosłym.

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Bardzo dobry dramat, wnosi dość wiele nowych i interesujących emocji i wartości do życia widza. Bardzo dobra gra aktorska oraz ujmujące postacie są wyróżniającymi się elementami w tym filmie. Na uwagę zasługuje też zachęcająca fabuła oraz wiele zaskakujących zwrotów akcji. Ogólnie film jest bardzo ciekawy. Cena mogła by być trochę mniejsza.

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Film z Johnnym Deppem w roli głównej, dotyczący tematu początków przemytu narkotyków do USA. Jest to tak naprawdę biografia, więc tym ciekawiej się to ogląda. Zwracają uwagę szczegółowo odwzorowane realia epoki i dbałość o szczegóły. Film mi się podobał, bo potrafi utrzymać uwagę widza przez cały seans a to jest najważniejsze.

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Jeden z najważniejszych filmów w karierze Johnny' ego Deppa opowiada historię drobnego przemytnika marihuany, który z czasem stał się prawą ręką Pabla Escobara. Występuje tu również jedna z najlepszych aktorek Penelope Cruz. Produkcja jest po prostu świetna i jak najbardziej godna polecenia każdemu fanowi dobrych filmów.

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Film jest autobiografią jednego z najsłynniejszych dealerów narkotyków George'a Junga w tej roli genialnie zagrał Johnny Depp. Historia ciekawa i wzruszająca zarazem. Bardzo dobrzy aktorzy dopełniają sukcesu tego filmu. Film potrafi rozbawić jak i wzruszyć do łez. Jak dla mnie to jeden z lepszych filmów biograficznych.

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Film ogląda się z dużym zainteresowaniem, a to między innymi dlatego, że został oparty na faktach. Film pozostawia pewien niedosyt i można go porównać z wieloma innymi produkcjami, które jednak na najlepszą ocenę nie zasługują. Nie zmienia to faktu, że fabuła filmu mile zaskakuje a aktorzy odgrywają swoje role świetne.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Doskonałe kino na najwyższym poziomie. Film z doskonałą obsadą aktorską, którzy świetnie zagrali swoje role. Doskonały i oryginalny scenariusz. Świetna reżyseria. film realistycznie prezentuje narkotykowy biznes i dno jakie później po nim osiąga. Naprawdę warto obejrzeć, gdyż jest to wyjątkowy obraz filmowy. Polecam.