Blow (DVD)

obraz

Film jest niesamowity. Zwłaszcza dlatego, że został oparty na faktach. Oglądając go poznajemy dilera narkotykowego od innej storny. Wgłębiamy się w tajniki sieci narkotykowych. Ba...odnajdujemy współczucie dla dilera, który stracił wszystko. Nikt lepiej nie odnalazłby się w tej roli. Sądzę, że Depp wycisnął z niej wszystko i podał nam w taki sposób by szastały nami emocje.

Film ukazuje życie handlarza narkotyków, ogrom ne przerzuty i akcje toczące się między hurtowymi ilościami... pieniędzy i narkotyków. Bajecznie przedstawiona sytuacja połączona z osią czasu głównego bohatera, która nie jest zbyt kolorowa. Mnóstwo znakomitych dialogów i gry aktorskiej John'a Depp'a. Muzyka z lat 70-tych doskonale wypełnia momenty filmu. Godny uwagi każdego.

Fil obejrzałam jedynie dla Jonnyego Deppa ale to fajny film.Opowiada historie człowieka który zostaje narkotykowym bossem.Pomimo że jest nie raz chwytany przez policje to dalej w to brnie.nawet miłość nie zatrzymuje go przed dalszym handlem.W końcu zaczyna rozumieć że najważniejsza jest dla niego córka.Film poruszający i niesamowity.Aktor godnie spisał się w roli.

Johnny Depp i Penelope Cruz w filmie o życiu handlarza narkotyków oraz o wszystkich wynikających z tego sytuacjach. Film dosyć ambitny, zmusza do refleksji widza po obejrzeniu, potrafi poruszyć widza. Depp zagrał tutaj bardzo przekonywująco i to jedna z jego najlepszych kreacji, jakie miałem okazje oglądać. Dobre , ujmujące kino, polecam raczej widzom dorosłym.

Bardzo dobry dramat, wnosi dość wiele nowych i interesujących emocji i wartości do życia widza. Bardzo dobra gra aktorska oraz ujmujące postacie są wyróżniającymi się elementami w tym filmie. Na uwagę zasługuje też zachęcająca fabuła oraz wiele zaskakujących zwrotów akcji. Ogólnie film jest bardzo ciekawy. Cena mogła by być trochę mniejsza.

Film z Johnnym Deppem w roli głównej, dotyczący tematu początków przemytu narkotyków do USA. Jest to tak naprawdę biografia, więc tym ciekawiej się to ogląda. Zwracają uwagę szczegółowo odwzorowane realia epoki i dbałość o szczegóły. Film mi się podobał, bo potrafi utrzymać uwagę widza przez cały seans a to jest najważniejsze.

Jeden z najważniejszych filmów w karierze Johnny' ego Deppa opowiada historię drobnego przemytnika marihuany, który z czasem stał się prawą ręką Pabla Escobara. Występuje tu również jedna z najlepszych aktorek Penelope Cruz. Produkcja jest po prostu świetna i jak najbardziej godna polecenia każdemu fanowi dobrych filmów.

Film jest autobiografią jednego z najsłynniejszych dealerów narkotyków George'a Junga w tej roli genialnie zagrał Johnny Depp. Historia ciekawa i wzruszająca zarazem. Bardzo dobrzy aktorzy dopełniają sukcesu tego filmu. Film potrafi rozbawić jak i wzruszyć do łez. Jak dla mnie to jeden z lepszych filmów biograficznych.

Film ogląda się z dużym zainteresowaniem, a to między innymi dlatego, że został oparty na faktach. Film pozostawia pewien niedosyt i można go porównać z wieloma innymi produkcjami, które jednak na najlepszą ocenę nie zasługują. Nie zmienia to faktu, że fabuła filmu mile zaskakuje a aktorzy odgrywają swoje role świetne.

Doskonałe kino na najwyższym poziomie. Film z doskonałą obsadą aktorską, którzy świetnie zagrali swoje role. Doskonały i oryginalny scenariusz. Świetna reżyseria. film realistycznie prezentuje narkotykowy biznes i dno jakie później po nim osiąga. Naprawdę warto obejrzeć, gdyż jest to wyjątkowy obraz filmowy. Polecam.