Blow (DVD)

obraz

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Blow (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Luzacka i klimatyczna opowieść o facecie, który dochodzi do majątku i sukcesu poprzez handel narkotykami. Jednym słowem: od zera do bohatera z życiowym morałem. Film nie aspiruje do bycia wielkim dziełem, a w tym, co zamierzyli twórcy – czyli w dostarczeniu wysokiej jakości rozrywki – spisuje się całkiem dobrze.

Sprawnie zrealizowany film o drodze na szczyt i upadku "speca" od handlu narkotykami. Niezłe role Johnny'ego Deppa i Penelope Cruz, ciekawa (oparta na faktach) opowieść. Tylko jeden minus: mimo iż wiemy, że główny bohater to po prostu handlarz narkotyków, film raczej podziwia jego spryt, niż ocenia postępowanie.

Film ogląda się z dużym zainteresowaniem, a to między innymi dlatego, że został oparty na faktach. Film pozostawia pewien niedosyt i można go porównać z wieloma innymi produkcjami, które jednak na najlepszą ocenę nie zasługują. Nie zmienia to faktu, że fabuła filmu mile zaskakuje a aktorzy odgrywają swoje role świetne.

Bardzo cenię Johnnego Deppa, jak również Penelope Cruz. Są świetnymi aktorami, o czym można się przekonać również na przykładzie tego filmu. Świetna akcja, nie ma tu nic zbędnego. Film wciąga od razu i pochłania. Obejrzałam go dwa razy i chętnie jeszcze kiedyś obejrzę. Polecam wszystkim, którzy NIE są fanami komedii romantycznych i romansideł ogólnie. Film na prawdę wart poświęcenia czasu.

Jeden z najważniejszych filmów w karierze Johnny' ego Deppa opowiada historię drobnego przemytnika marihuany, który z czasem stał się prawą ręką Pabla Escobara. Występuje tu również jedna z najlepszych aktorek Penelope Cruz. Produkcja jest po prostu świetna i jak najbardziej godna polecenia każdemu fanowi dobrych filmów.

Oglądałem to stosunkowo niedawno i bardzo mi się podobał. W oczy rzucają się świetnie odegrane role w znamienitej obsadzie, ciekawa fabuła i nie najgorsze zakończenie. Jedynym minusem zdaje się wysoka cena. Film zdecydowanie godny obejrzenia. Szczerze polecam

Osobiście podobał mi się ten film. Opowiadał jak może się nasze życie zmienić, jeśli jest związane z narkotykami. W niektórych momentach przynudzał ale dało się to znieść. Dobra obsada. Cena nie jest strasznie wysoka. Polecam zakup tej płyty DVD.

Temat narkotyków poruszany jest w kinie dość często można powiedzieć nawet, że zbyt często. W sumie jednak narkotyki to poważny problem więc w tym przypadku przesada jest wręcz wskazana. Wielkim atutem filmu jest doskonała gra aktorska, przede wszystkim Johnny’ego Deppa i dobra muzyka. Polecam.

każdy film, w którego obsadzie znajuduje się J. Deep staje się niemal dziełem sztuki. i z tym filmem jest podobnie. gra aktorska wprost rewelacyjna, czas i miejsce akcji wprawia nas w zachwyt, no i temat nie zostaje oczywiście bez odzewu. TO TRZEBA OBEJRZEĆ ! polecam (;

Bardzo dobry dramat, wnosi dość wiele nowych i interesujących emocji i wartości do życia widza. Bardzo dobra gra aktorska oraz ujmujące postacie są wyróżniającymi się elementami w tym filmie. Na uwagę zasługuje też zachęcająca fabuła oraz wiele zaskakujących zwrotów akcji. Ogólnie film jest bardzo ciekawy. Cena mogła by być trochę mniejsza.