Blow (DVD)

4,6 5 0 46 opinii / Zadaj pytanie
4,6
46 opinii
106,99 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
?

fabuła
obraz
Liczba głosów: 46 Liczba opinii: 46
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Blow (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo dobry film na faktach. Najlepszy cytat z filmu wypowiedziana przez głównego bohatera przekazuje klimat i treść filmu "trafiłem do więzienia z magistratem z marihuany, wyszedłem z doktoratem z kokainy" Polecam!

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Film ogląda się z dużym zainteresowaniem, a to między innymi dlatego, że został oparty na faktach. Film pozostawia pewien niedosyt i można go porównać z wieloma innymi produkcjami, które jednak na najlepszą ocenę nie zasługują. Nie zmienia to faktu, że fabuła filmu mile zaskakuje a aktorzy odgrywają swoje role świetne.

 3. Użytkownik Ceneo
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Sprawnie zrealizowany film o drodze na szczyt i upadku "speca" od handlu narkotykami. Niezłe role Johnny'ego Deppa i Penelope Cruz, ciekawa (oparta na faktach) opowieść. Tylko jeden minus: mimo iż wiemy, że główny bohater to po prostu handlarz narkotyków, film raczej podziwia jego spryt, niż ocenia postępowanie.

 4. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  Luzacka i klimatyczna opowieść o facecie, który dochodzi do majątku i sukcesu poprzez handel narkotykami. Jednym słowem: od zera do bohatera z życiowym morałem. Film nie aspiruje do bycia wielkim dziełem, a w tym, co zamierzyli twórcy – czyli w dostarczeniu wysokiej jakości rozrywki – spisuje się całkiem dobrze.

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Blow to film, w którym najbardziej zachwyca wspaniała gra aktorska Johhnego Deepa. Jest to historia wzruszająca, momentami straszna. Scenariusz porusza problemy społeczne, który są wśród nas. Jest to film, który warto obejrzeć. Polecam serdecznie.

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Bardzo cenię Johnnego Deppa, jak również Penelope Cruz. Są świetnymi aktorami, o czym można się przekonać również na przykładzie tego filmu. Świetna akcja, nie ma tu nic zbędnego. Film wciąga od razu i pochłania. Obejrzałam go dwa razy i chętnie jeszcze kiedyś obejrzę. Polecam wszystkim, którzy NIE są fanami komedii romantycznych i romansideł ogólnie. Film na prawdę wart poświęcenia czasu.

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Film mocny i wstrząsający. Opowiada historię dilera narkotykowego który mając wszystko został z niczym. W roli głównej wystąpił John Depp. Zagrał po prostu fenomenalnie, chyba najlepsza rola w jego karierze. Jego cena jest dość standardowa i wynosi ok 30zł.

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  "Blow" ogląda się z zaciekawieniem. Film potrafi wzruszyć i zmusić do refleksji, a do tego ogląda się go lekko i przyjemnie. Świetny scenariusz oparty na faktach, opowiedziany w równie świetny sposób. W roli głównej Johny Depp, który idealnie nadaje się do tej roli i dał pokaz świetnego aktorstwa. Warto obejrzeć

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Film jest niesamowity. Zwłaszcza dlatego, że został oparty na faktach. Oglądając go poznajemy dilera narkotykowego od innej storny. Wgłębiamy się w tajniki sieci narkotykowych. Ba...odnajdujemy współczucie dla dilera, który stracił wszystko. Nikt lepiej nie odnalazłby się w tej roli. Sądzę, że Depp wycisnął z niej wszystko i podał nam w taki sposób by szastały nami emocje.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Fil obejrzałam jedynie dla Jonnyego Deppa ale to fajny film.Opowiada historie człowieka który zostaje narkotykowym bossem.Pomimo że jest nie raz chwytany przez policje to dalej w to brnie.nawet miłość nie zatrzymuje go przed dalszym handlem.W końcu zaczyna rozumieć że najważniejsza jest dla niego córka.Film poruszający i niesamowity.Aktor godnie spisał się w roli.