Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Czarna (GMF-00007)

BlueTrack Bezprzewodowa wyposażona w 3 przyciski. Interfejs USB, Radio
4,2
117,79 Idź do sklepu

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Czarna (GMF-00007) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. ufol

bateria wytrzymuje tydzien, nigdy nie mialem myszki ktora by tak żarła baterie

Myszka bardzo wygodna, przyzwoicie działa na różnych powierzchniach ale po 1,5 roku przestała działać.
    Polecić nie mogę ze względu na trwałość.
    p.s.
    Dodam że mysz nie ma fizycznych uszkodzeń, po prostu przestała działać bez wyraźnej przyczyny.

3. mek

Po 1.5 roku klopoty z przwijaniem.

4. 2...c

Trzymana w dłoni sprawia wrażenie znacznie większej, dokładnie pracuje na każdej powierzchni np. na siedzisku krzesła, na własnym udzie ( na szkle nie sprawdzałem ) tak jak powinna każda myszka laptopowa. Jest dość ciężka w wyniku umieszczenia w niej baterii AA. Tworzywo sztuczne z którego wykonana jest myszka w znacznym stopniu ogranicza pocenie się dłoni.

Posiadam myszke od 2 lat, jedyna wada to ze sciera sie guma po bokach w nienzacznym stopniu.

Pozatym dziala na wiekszosci powierzchni. (Lepiej niż BlueTrack Technology IMO) na szybie tez dziala, ale nie polecam.

• design
    • jakosc
    Wady
    • lekko sciera sie guma

Bardzo dobra myszka, wygodna dobrze dopasowana do dłoni.
    Nie jest z byt duża taka w sam raz do laptopa.

genialna myszka! Na prawdę rewelacja! pracyzyjna wygodna, bezawaryjna i trzyma długo na baterii.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
  8. baton

myszka w porządku..

9. rpoznan

Mysz solidnie skonstruowana. Bardzo lubię mychy Microsofta. Myszka poprzedniej generracji (model 3000) zużyła się po ok. 5 latach - niektóryz wspominają jako wadę puchnącą gumową rolkę - i w tamtej stało się podobnie. Uważam jednak, że taki okres użytkowania (intensywnego!) takiej mychy to wystarczająco dużo i jak na mnie długo. Mam nadzieję, że i ta wystarczy mi na podbny okres (a może i dłuższy)

Witam!

Myszkę Microsoft Wireless Mobile 3500 kupiłem razem z laptopem w sierpniu 2013r.
    Od samego początku zachowuje się rewelacyjnie, wielką zaletą jak dla mnie jest micro odbiornik USB którego w ogóle nie widać i w niczym nie przeszkadza, pracując na laptopie.
    Myszka nie gubi zasięgu, sprawdzałem w odległości do ok. 1m, chodzi płynnie, kursor nie skacze.
    Jedynie mogę się doczepić, że pomimo zapewnień producenta bateria nie wytrzymała 8miesięcy, bateria dołączona do zestawu wytrzymała 2mies. chociaż się temu nie dziwię, bo średnio myszka u mnie pracuje ok. 6-8h dziennie.
    Rozwiązałem ten problem przez zakup akumulatorków AA Eneloop 2000mAh.
    Pracuje na każdej powierzchni na jakiej miałem okazję ją testować, materiał, skóra, drewno, podkładka, papier.

Zalety
    • micro odbio
    • micro odbiornik usb
;