Bogaty ojciec, biedny ojciec

Robert Kiyosaki, rok wydania 2007, oprawa miękka, format 150 x 220, wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
4,9 5 0 122 opinie / 3 pytania
4,9

akcja

1. e...l

Nastawienie do spraw finansowych przezentowane przez autora odpowiada podejściu każdego inteligentnego człowieka. Mieszane uczucia budzi fakt wprowadzenia permanentnej atmosfery sukcesu, wszak aktywa nie zawsze muszą pracować na korzyść.

2. sappir

Książka godna polecania dla każdego kto chce zmienić swój sposób myślenia o życiu i pieniądzach. Dzięki niej można zacząć myśleć Jak coś osiągnąć a nie - Nie stać mnie na to.n Łatwo ją się czyta, można wiele wartościowych rzeczy z niej "wyciągnąć".

Zalety
    • przyciąga uwagę, aktualna i na czasie, dobrze napisana, przystępna cena, łatwość zrozumienia
  3. dzisiajijutro

Od tego się zaczyna, warto przeczytać samemu, potem dać swoim dzieciom i zacząć kształcić swoją inteligencję finansową...
    Ogólnie książki R.T.Kiyosaki są bardzo wartościowe, mogę polecić też spisek bogatych, bardzo interesująca pozycja.

Zalety
    • Jeśli ktoś wcześniej nie interesował się pieniędzmi, ta książka będzie iskrą... i albo wywoła pożar (w pozytywnym znaczeniu), albo zgaśnie i czytający dalej będzie żył po swojemu...
    • Pożyczałem paru znajomym tą książkę, każdy był pozytywnie zaskoczony i zaczął coś zmieniać swoim życiu...
    Wady
    • Brak.
  4. Teresa

Książka napisana jest ciekawie i zrozumiałym, nawet dla laika, językiem. Uczy zdrowego rozsądku i poszerza wiedzę o pieniądzach. Polecam.

5. Monika

Obowiązkowa lektura dla każdego, powinna być jako podręcznik w liceum od przedsiębiorczości aby ludzie zrozumieli na czym polega praca.

6. Przemmmmo

Jedna z najlepszych książek o zarządzaniu finansami, łatwo i przystępnie napisana. Pozycja obowiązkowa.

Zalety
    • akcja
    • do zastosowania
    • fabuła
    • jakość wydania
    • merytoryczna
    • praktyczna
    • treść merytoryczna
  7. rudaMalgo

Bardzo dobra książka. W prosty i zrozumiały sposób tłumaczy podstawy finansowe takie jak bilans, czy przepływ pieniężny. Godna polecenia każdemu, kto chce zrozumieć jak pracują jego pieniądze i chce by pracowały dla niego.

Zalety
    • przyciąga uwagę, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu, praktyczne wskazówki, unikalna interpretacja, dobrze napisana, łatwość zrozumienia, tematyczna
  8. Aleksandra

Wspaniała książka! Może nie dla finansistów, bo nie zawiera konkretnych wytycznych ale zmienia pogląd na finanse i życie! Dla laika takiego, jak ja, to była prawdziwa bomba nowości i wywrócenie moich poglądów do góry nogami!!!

9. ANITA

Super produkt. Ciekawa książka na temat zarabiania pieniędzy i naszego stosunku do nich. Praktyczny poradnik .Polecam

10. Agnieszka

Fantastyczna pozycja. Dla ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej i rozumieć więcej. Pierwszy krok do zmiany w życiu.