Bogaty ojciec, biedny ojciec

Robert Kiyosaki, rok wydania 2007, oprawa miękka, format 150 x 220, wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
4,9

akcja

1. dzisiajijutro

Od tego się zaczyna, warto przeczytać samemu, potem dać swoim dzieciom i zacząć kształcić swoją inteligencję finansową...
    Ogólnie książki R.T.Kiyosaki są bardzo wartościowe, mogę polecić też spisek bogatych, bardzo interesująca pozycja.

Zalety
    • Jeśli ktoś wcześniej nie interesował się pieniędzmi, ta książka będzie iskrą... i albo wywoła pożar (w pozytywnym znaczeniu), albo zgaśnie i czytający dalej będzie żył po swojemu...
    • Pożyczałem paru znajomym tą książkę, każdy był pozytywnie zaskoczony i zaczął coś zmieniać swoim życiu...
    Wady
    • Brak.
  2. Teresa

Książka napisana jest ciekawie i zrozumiałym, nawet dla laika, językiem. Uczy zdrowego rozsądku i poszerza wiedzę o pieniądzach. Polecam.

3. Monika

Obowiązkowa lektura dla każdego, powinna być jako podręcznik w liceum od przedsiębiorczości aby ludzie zrozumieli na czym polega praca.

4. Przemmmmo

Jedna z najlepszych książek o zarządzaniu finansami, łatwo i przystępnie napisana. Pozycja obowiązkowa.

Zalety
    • akcja
    • do zastosowania
    • fabuła
    • jakość wydania
    • merytoryczna
    • praktyczna
    • treść merytoryczna
  5. rudaMalgo

Bardzo dobra książka. W prosty i zrozumiały sposób tłumaczy podstawy finansowe takie jak bilans, czy przepływ pieniężny. Godna polecenia każdemu, kto chce zrozumieć jak pracują jego pieniądze i chce by pracowały dla niego.

Zalety
    • przyciąga uwagę, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu, praktyczne wskazówki, unikalna interpretacja, dobrze napisana, łatwość zrozumienia, tematyczna
  6. Aleksandra

Wspaniała książka! Może nie dla finansistów, bo nie zawiera konkretnych wytycznych ale zmienia pogląd na finanse i życie! Dla laika takiego, jak ja, to była prawdziwa bomba nowości i wywrócenie moich poglądów do góry nogami!!!

7. ANITA

Super produkt. Ciekawa książka na temat zarabiania pieniędzy i naszego stosunku do nich. Praktyczny poradnik .Polecam

8. Agnieszka

Fantastyczna pozycja. Dla ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej i rozumieć więcej. Pierwszy krok do zmiany w życiu.

9. cbmycek

Wciąga od samego początku. Sprawia, że chce się czytać i dowiadywać tego czego nie uczą w szkole.

10. Joania

Książkę polecam dla dorosłych, młodzieży i dzieci jako lekturę do poduszki i bajkę dla dzieci.