Bogaty ojciec, biedny ojciec

Robert Kiyosaki, rok wydania 2007, oprawa miękka, format 150 x 220, wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
4,9

akcja

1. Agablondi

Polecam wszystkim tą lekturę, to takie abc, które powinien każdy przeczytać. Zmienia spojrzenie i podejście do pieniędzy. Pojęcia pasywów i aktywów po tej lekturze nie są nam obce, przedstawione są w sposób zrozumiały dla wszystkich na prostych przykładach. Daje nam dużo do myślenia oraz często zmienia nastawienie. Szybko i przyjemnie się czyta. Polecam.

Zalety
    • przyciąga uwagę, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu, dobrze napisana
  2. Ewa

Lektura jest bardzo interesująca, inspirująca do bogłebienia swojej wiedzy jak i refleksji nad swoim życiem. Czyli inspiruje do naszego powiedzenia: Co zrobić aby zarobiś i się przy tym nie narobić? he he
    Polecam jak najbardziej tępozycję, a ja czytam następną tego autora.

Zalety
    • akcja
    • do zastosowania
    • fabuła
    • jakość wydania
    • merytoryczna
    • praktyczna
  3. f_h_albi

Jedna z najlepszych książek poświęconych tematyce biznesu. Napisana jest w przejrzysty sposób tak aby osoba nie mająca pojęcia o ekonomi mogła sobie przyswoić wiedzę z tego podręcznika a co jest bardzo istotne nie jest napisana przez człowieka który odniósł wielki sukces finansowy. Gorąco polecam w szczególności tym którzy zamierzają postawić pierwsze kroki w biznesie.

Zalety
    • prosta w zrozumieniu, dobrze napisana, łatwość zrozumienia, informacyjna
    Wady
    • kiepska jakość papieru
  4. Jakub

Taki książki powinno się czytać już w liceum! Książka bardzo praktyczna, wiedza w niej zawarta jest niezbędna dla osoby chcącej osiągać sukcesy w swoim życiu. Sukcesy w szczególności materialne, a co za tym idzie spełniać swoje marzenia. Polecam wszystkim

5. sebastianszepel1

Książka zyskała na świecie ogromną popularność dzięki temu ze opisuje drogę do wielkich pieniędzy, którą może podążyć każdy z nas. Treść książki stanowi opis osobistych przeżyć i przemyśleń autora dotyczących wymienionych zagadnień. Wartościowa pozycja dla każdego, kto myśli o własnym biznesie i dużych pieniądzach.

Zalety
    • przyciąga uwagę, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu, praktyczne wskazówki, dobrze napisana, przystępna cena, mocne szycie/klejenie, łatwość zrozumienia, informacyjna, tematyczna
  6. e...l

Książka jest napisana prostym językiem, w sposób zrozumiały dla każdego nawet 10 letniego dziecka. Uwypukla problemy związane z pieniędzmi i podsuwa pomysły jak można by było rozwiązać te problemy. Daje też nowe spojrzenie na sferę finansów domowych i możliwości pomnażania swoich środków. Polecam

Zalety
    • - ciekawy i łatwy sposób zrozumienia sfery finansów
    • - ciekawe propozycje pomnażania pieniędzy
    • - określone są podstawowe zasady zgodnie z którymi należy postępować by pomnożyć swoje środki
    Wady
    • brak
  7. Bojjar

To książka dla każdego. Może odmienić Twoje życie,a na pewno zmieni Twoje postrzeganie świata. Każdy z nas jest "szarym człowiekiem" ...no prawie kazdy. Ty nie musisz być taki. POLECAM

8. won-life

Książka, która zmienia myślenie na temat pracy, pieniędzy i wszystko z tym związanym. Z pewnością książka ta daje dużo do myślenia - człowiek zaczyna myśleć czy aby tak być nie powinno z tym systemem. Niestety myślenie to pozostaje zazwyczaj samym myśleniem nie wpojonym w życie.

Zalety
    • przyciąga uwagę, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu, praktyczne wskazówki, unikalna interpretacja
  9. JERZYK

Bardzo żałuję, że dopiero teraz sięgnąłem po tę książkę. Całkowicie zmieniła ona sposób w jaki postrzegam pieniądze. Mam nadzieję, że to, co dzięki tej lekturze zacząłem robić, będzie miało wpływ na przyszłość moich dzieci i otaczającego mnie świata. No i na MNIE. DZIĘKUJĘ !!!

Zalety
    • akcja
    • bardzo ucząca
    • do zastosowania
    • fabuła
    • inspirująca
    • jakość wydania
    • motywacyjna
    • praktyczna
    • treść merytoryczna
  10. leju

Bardzo rzadko czytam książki. Niechęć do książek wzięła się z czasów szkolnych lektur. Tę książkę po znalezieniu jej recenzji w internecie postanowiłem zakupić i się nie zawiodłem. Przeczytałem ją od początku do końca. Autor wyjaśnia co oznaczają według niego pasywa i aktywa