LARK Freebird 50.3 LarkMap Polska

4,0

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

ekran
łatwość obsługi

1. Piotr

To mój kolejny Lark... więc jak widać spełnia moje oczekiwania. Cena adekwatna do sposobu działania... ale nie ma tragedii. Po 2-3 latach trzeba myśleć o wymianie- słaby akumulator i szybko zużywa się ekran dotykowy. Przy dużym nasłonecznieniu słabo kontrastowy ekran. Ale coś za coś (tu- za cenę).

2. 4...9

Na ww Larku zrobiłem trasę 1000km. Przy wyborze decydowała cena i fakt ze nawigacja jest odblokowana. Zastanawiałem się pomiędzy Larkiem i Mantą. Nawigacja szybko łapie sygnał GPS, używam jej z AM wiec map nie mogę ocenić, z AM współpracuje na 4+. w jasny dzień słabo widać zawartość na wyświetlaczu. Formaty filmów i dźwięku które odtwarza Lark to formaty na godzien nie używane " w domu", wiec jesli ktoś będzie chciał korzystać z transmitera to będzie musiał przerobić mp3ki na format wma :(. Bateria 3ma bardzo krótko nawet poniżej 1 godziny. Sprzęt godny polecenia za cenę 250-300PLN.

3. techbiur

Relacja jakość/cena wypada na PLUS, za 180 zeta działa i pokazuje drogę, muli ale nadąża za samochodem - jeśli nie przekracza się dozwolonych prędkości :-) sprawdziłem - działa z micro sdhc 16GB Transcend TS16GUSDHC10 (TS16GUSDHC10)

Zalety
    • jakość/cena
    • sprawdzona obsługa micro sdhc 16 gb
    Wady
    • błyszczący ekran
    • mocowanie do szyby
    • powolny
    • wyświetlacz

W tej kategorii cenowej sprzęt rewelacja , godny polecenia pod każdym względem spełniający moje oczekiwania , oraz osób dla których kupiłem tą nawigację a zakupiłem już 8 sztuk.

W tej kategorii cenowej sprz?t rewelacja , godny polecenia pod ka?dym wzgl?dem spe?niaj?cy moje oczekiwania , oraz osób dla których kupi?em t? nawigacj? a zakupi?em ju? 8 sztuk.

6. 9...b

To sprzęt na pewno dla tych, którzy potrzebują jego funkcji podstawowej czyli nawigacji! Z czystym sumieniem stwierdzam, że wgrana "fabrycznie"mapa polski, której twórcą jest copernicus, do celu prowadzi bez problemu, zarówno w samych miastach jaki po za. Co najważniejsze nawet po celowym zjechaniu z trasy lektor nie zanudza nas tekstem "zjechałeś z trasy - zawróć", tylko przelicza na nowo trasę i dalej prowadzi do celu, czego brak jest u "liderów" map do nawigacji.

7. leszek

Za taką kase jest ok.'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

8. Andrzej

mimo przystępnej ceny jestem zawiedziony działaniem urządzenie - aktualnie zakupiony a ma stare, nieaktualne mapy co było przyczyną poważnych problemów z trafieniem do zaplanowanego punktu, również wadliwie działający głośnik praktycznie uniemożliwia z normalnego korzystania z urządzenia w czasie jazdy

nawigacja bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna duży ekran szybko łączy się satelitą polecam 100 procentach , wystawie fajne oprzyrządowanie gotowa do użytku od zaraz .

10. Michał

Bardzo fajna nawigacja. Dobrze współpracuje z Automapą. To już kolejna nawigacja tego producenta, którą używam (poprzednia uszkodzona mechanicznie)