LARK Freebird 50.3 LarkMap Polska

4,0

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

ekran
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LARK Freebird 50.3 LarkMap Polska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Dla przeciętnego użytkownika godna polecenia nawigacja. Dodatkowo dodam że jest odblokowana a więc można załadować AutoMapę. Przejrzysta, łatwa w obsłudze, czytelna. Na baterii jak na razie działa ok 1 godziny. Godna polecenia.

za te pieniądze nic lepszego nie idzie kupić, każda znana mi mapa chodzi na niej bezbłędnie... Jedyny MINUS to mało stabilny uchwyt, nawigacja szybko łączy się z satelitami jak pogrzebiemy w ustawieniach (38400). POLECAM

Bardzo fajna nawigacja; słaba mapa wbudowana, ale nie ma żadnego problemu z zainstalowaniem innej (na karcie microSD). Bateria trzyma trochę krótko. Wyświetlacz jest jasny, wyraźny, czytelny w słoneczne dni.

4. 9...b

Kupiłem i na drugi dzień wymieniłem bo nie chciała się włączyć.
    Drugą mam do dzisiaj i chodzi niezawodnie jak na razie. Pan Chołowczyc prowadzi znakomicie i dokładnie. Rozpracowałem dlaczego się nie chciała załączać. Trzeba przytrzymać wyłącznik około 7 sek i zwolnić. Następnie nacisnąc na około 2sek i jest włączona.Za tą forsę to warto kupić.
    Pozdrawiam wszystkich użytkowników i życzę szerokiej i bezpiecznej drogi.

5. 7...9

Kupiłem tą nawigację jakieś pół roku temu. Fakt, że w słoneczne dni widoczność na nawigacji jest kiepska, jednak nie tak złą, żeby nie dało się z nią jeździć. Zawsze można zrobić obudowę z kawałka papieru:)
    Do tego działą z am. Jeśli ktoś nie lubi przepłacać ta nawi to dobry wybór.

Nawigacja godna polecenia. Można wgrać każdy program, ma intuicyjne menu co jest chyba najważniejsze w nawigacji. Troche niewidoczny wyświetlacz, ale cena to rekompensuje. Naprawde polecam

Mam kolejnego Larka najpierw 4 teraz od 2 lat 5 cali.Sprzęt sprawny ja używam tylko nawigacji reszta gadżetów nie interesuje mnie.Wada to słaba widoczność pod słońce,producent powinien to poprawić.Bardzo praktyczny jest slot na karte gdzie można wgrać mapę europy. Generalnie polecam,warto kupić

Zalety
    • dobra cena
    • sprawność działania
    Wady
    • słaba widoczność w słońcu

Nawigacja bardzo dobrze sprawuję się w trasie, nie zawiesza się, wszystko działa poprawnie. Jak najbardziej polecam

Bardzo dobry stosunek jako?ci do ceny. Polecam tego sprzedawc? oraz produkt. Jak dla mnie, gps spe?ni? zadanie w 100%.

Miałem przedtem już doświadczenie z gpsami samochdowymi Larka, dlatego postanowiłem kupićten model i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Sprzęt jest dobrze wykonany, nie sprawia wrażenie chińskiej tandety, pomimo, że jest to dolna półka cenowa. Łatwo zainstalować automapę. Ekran jest dostecznie duży i bardzo czytelny. Menu jest dobrze opracowane i łatwe w obsłudze. Dźwięk jest dobrej jakości. Nawigacja włacza się szybko i szybko łapie sygnał. Używam jej już 1 rok i niegy mnie nie zawiodła. Do tego jest fajny bajer w postaci transmitera fm (wbudwany w navi). Polecam ten nawigację, warta tych pieniędzy.

Zalety
    • czytelny wyświetlacz
    • dobry stosunek ceny do jakości
    • ekran
    • łatwość instalacji automapy
    • szybkość działania
    • wszytko na tak
    Wady
    • nie widzę nie słyszę