LARK Freebird 50.3 LarkMap Polska

4,0

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

ekran
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LARK Freebird 50.3 LarkMap Polska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Straszny mułek.

Zalety
    • łatwość instalacji automapy
    Wady
    • mógłby szybciej łapać satelity
    • potrafi się zawiesić na trasie
    • słaba bateria
    • słaba widoczność w słońcu

Sprzęt psuje się od chwili zakupu. Beznadziejny serwis . Chiński tani szmelc. Za darmo bym nie chciał. Same problemy

Jeżeli chcesz wyrzucić pieniądze w błoto kup Lark. Po zgłoszeniu do serwisu ignorowanie klienta. Złom posłużył mi tydzień

Wady
    • ekran
    • powolny
    • wyświetlacz

Ostatni raz kupiłam tablet lub co kolwiek z firmy Lark prosze cos z tym zrobić bo powiem dla każdego mego znajomego to nikt u was tego nie kupi

Za przeproszeniem dla mnie to jest *****

Zalety
    • ekran
    Wady
    • łatwość instalacji automapy
    • nie da się zainstalować gier a ma

Ktoś tu kręci?
    Freebird 50.3
    Szybkie i precyzyjne nawigowanie z wydajnym procesorem 500MHz. Całość uzupełnia 5-calowy ekran, wbudowana 128MB pamięć RAM oraz 4GB pamięć flash. A obok w PODSTAWOWE INFORMACJE : Pojemność nośnika 2 GB, Procesor Mstar 400 MHz
    To do pioruna jaki jest procesor i jaka pamięć????????????!!!!!!!!!!!
    Lark dotychczas nie odpowiedział na moje zapytanie w kwestii w/w zasadniczych różnic.

To beznadziejny chiński szmelc.Pieniądze w błoto.Serwis nie przyjmuje zgłoszenia wad - UWAGA - serwis Larka w Polsce to ***** na wielką skalę - nadaje się do prokuratury

Wady
    • najgorszy szmelc jaki widziałęm
    • serwis
  7. 4...c

Nawigację mam ponad dwa lata no i podczas ostatniego wyjazdu popsuł się odbiornik gps - wszystko działa ale nie wyszukuje satelitów.

8. 5...a

Kupiłem w EuroAGD za 199 w promocji. Sztuka którą dostałem nie działała - biały ekran. Po wymianie tego samego dnia kolejna sztuka przestała działać po 2h. Podobnie problem z wyswietlaczem - wyswietla kolorowe pasy. Nie polecam i nie wybiore tej firmy wiecej, jakies totalne badziewie produkuje.

Kupiłem tą nawigację 2 razy... i albo miałem niesamowitego pecha, albo nie wiem jak to nazwać. Za pierwszym razem na w sklepie allegro, po 10 minutach od włączenia okazało się, że na ekranie pokazały się różowe smugi, oddałem, zwrócono mi koszty, ale za przesyłkę 30 zł w plecy, oczywiście zapewniano mnie, że tak się czasem zdarza, że sprzęt jest wadliwy. Jako, że nawigacja była mi potrzebna, a była to jedna z tańszych kupiłem ją w sklepie... po 2 dniach padł wyświetlacz całkowicie, oczywiście zwrot pieniędzy i na tym zakończyłem swoją przygodę z lark... a mapę w końcu wgrałem sobie na telefon do androida i do tej pory nie mam większych problemów.
    Poza tym nieoficjalnie dowiedziałem się, że firma ta robi coraz gorsze buble.

Zalety
    Wady
    • ekran
    • szybkość działania

Miałem Latrka 35.3, larka 40.1 i teraz porażka 50.3 żaden z poprzedników mnie nie zawiódł jak ten. Ekran dotykowy do kitu nie można w nic wcelować, kalibracja nie pomaga. Bateria za krótko trzyma. Był w serwisie już dwa razy, za pierwszym wymienili baterie ale po ładowaniu juz się nie włączył, teraz poszedł juz drugi raz do serwisu i czekam miesiąc. Zawiodłem się na Larku i już więcej go nie kupie!! Kolega też kupił i ma ten sam problem co ja czyli bateria krótko trzyma i chusteczkowy ekran. Nie polecam. Skusiłem się marką i opiniami ale nie warto. Bardzo wolno łączy się z satelitami.