100 nowych ciast Przepisy siostry Anastazji

Anastazja Pustelnik, rok wydania 2007, wydawnictwo: WAM
32,00 Idź do sklepu

akcja

Fajna książka, lubię kiedy są zdjęcia do przepisów. Zrobiłam z niej kilka ciast i były bardzo dobre. Niestety w moim odczuciu ma też wady. Książka jest w moim odczuciu mało nowatorska, niektóre przepisy są do siebie podobne. Patrząc na niektóre zdjęcia odnoszę wrażenie że to jeden wielki misz-masz, kilka warstw w róznych kolorach i smakach. Taka pstrokacizna nie zachęca mnie do spróbowania.

Książka ta to kolejne wydanie serii siostry Anastazji i jej wypieków. Książka zapełniła się o kolejne bardzo dobre przepisy na bajeczne ciasta. Bardzo dużo przepisów wraz ze szczegółowym opisem ich przygotowania i dobrej jakości zdjęciem ukazującym upieczone ciasto gotowe do podania. Całość bardzo dobrze skomponowana. Doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. Polecam ją każdemu.

Kolejna niezbędna w kuchni książka Siostry Anastazji. Zawiera ona aż 100 przepisów na cista. Książka ma ładną okładkę więc doskonale nadaje się na prezent na rocznicę ślubu bądź dla koleżanki. Jest przejrzysta. dobrze sklejona, będzie służyła wiele lat. Nadaje się nawet dla osób które dopiero zaczynają piec -wszystko jest bardzo szczegółowo opisane. Gorąco polecam!

Otrzymałem tą książkę na urodziny i myślę że jest to dobry prezent dla osób które lubią gotować. Książka zawiera sporo przepisów na ciasa o różnym stopniu trudności. Uważam że wiele z nich warto upiec i są naprawdę smaczne, jednak niektóre z nich wydają się bardzo podobne do siebie. Książka ładnie wydana. Polecam

5. K...a

Dobrze wydana książka z ciekawymi przepisami. Minusem jest to, że ciasta są dość trudne do zrobienia i wymagają od nas sporo czasu. Zazwyczaj ciasto składa się z dwóch ciast np. biszkopt i ciasto orzechowe i np. jeszcze 2 dodatków - masa z jabłek plus masa budyniowa. Jeżeli ktoś lubi eksperymentować z ciastami to jak najbardziej polecam :)

Super książka ,każdy znajdzie tu cos dla siebie,są ładne ilustrowane zdjęcia do poszczególnych przepisów.Pomysły siostry Anastazji zachwycają prostotą i zachęcają nawet początkujących kucharzy.Bez trudu upieczesz między innymi delikatnego puchatka i fantazyjnego gargamela oraz przepyszne drobne ciasteczka,serniki,mazurki.Polecam bo warto.

Kolejne wydanie z serii "Przepisy Siostry Anastazji" zawiera całkiem nowe nie powielane, bardzo różnorodne przepisy na wszelkiego rodzaju ciasta i ciastka. Przy każdym przepisie widnieje obrazek, co znacznie ułatwia prace. Wszystko napisane jest zrozumiale i prosto. Książka jest ładnie oprawiona i doskonale nadaje się na prezent. Polecam.

Osobiście tej książki nie mam, ale widziałam u mojej znajomej, przeglądałam ją i po raz kolejny jestem pod wrażeniem Siostry Anastazji i jej przepisów. Wszystko tak dokładnie opisane, dodatkowo ilustracje wzbogacają tę książkę. Przepisy łatwe w przygotowaniu, szczegółowo opisane. Każdy sobie bez problemu poradzi z ich sfinalizowaniem.

Książka warta zainteresowania! posiada wiele przepisów na ciasta i wydawałoby się że nic specjalnego bo są to ciasta spotykane w wielu książkach ale już to sprawdziłam i te same ciasta a jednak przepisy się różnią. Nie wszystkie te ciasta mi sie udawały a z przepisów siostry Anastazji zawsze do tej pory mi się udawały. Polecam!

uważam,że jest to bardzo dobra książka kulinarna napisana widać z wielką wiedzą i doświadczeniem.Przepisy są na prawdę bardzo czytelne opatrzone przepięknymi zdjęciami.Bardzo rzetelne i sprawdzone.Gorąco zachęcam do zakupu-uważam że taka książka powinna znaleźć się na każdej półeczce szanującej się gospodyni domowej.polecam!