100 nowych ciast Przepisy siostry Anastazji

Anastazja Pustelnik, rok wydania 2007, wydawnictwo: WAM
32,00 Idź do sklepu

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie 100 nowych ciast Przepisy siostry Anastazji i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Książka kucharska siostry Anastazji jest bardzo łatwo napisana. Ciasta, ciasteczka zawsze się udają i są pyszne. Przepisy są tanie. Książkę polecam nawet tym, którym o tej pory nie udało się upiec żadnego dobrego ciasta. Ja już upiekłam prawie wszystkie ciasta z tego podręcznika i naprawdę wszytskim smakowały. Polecam gorąco!!!

Proste, tanie, przystępnie napisane przepisy, które udają się zawsze, nawet tym, którzy nigdy nie próbowali przygody z pieczeniem ciast. Zanim przystąpisz do przeglądania przepisów, warto zapoznać się z praktycznymi wskazówkami ułatwiającymi pieczenie ciast.

Książka warta zainteresowania! posiada wiele przepisów na ciasta i wydawałoby się że nic specjalnego bo są to ciasta spotykane w wielu książkach ale już to sprawdziłam i te same ciasta a jednak przepisy się różnią. Nie wszystkie te ciasta mi sie udawały a z przepisów siostry Anastazji zawsze do tej pory mi się udawały. Polecam!

Znowu słodkości siostry Anastazji i znowu wszystkie przepyszne. Ja dzięki tym książkom zaczęłam regularnie piec. W dodatku to wszystko mi wychodzi i jest bardzo dobre:D Polecam tą książkę również ze względu na bardzo ładne i porządne wydanie.

100 nowych ciast siostry Anastazji, jak wszystkie poprzednie jej publikacje, są wspaniałą propozycją kulinarną. Nie są tak dobre jak pierwsze wydanie Ciast siostry, ale także zawierają ciekawe i łątwe przepisy na smaczne, domowe wypieki. Polecam książke w 100%.

Książka zawiera wiele przepisów, które nie powinny sprawić problemu nawet osobie początkującej i nie wprawionej w pieczeniu. Mimo wszystko książkę polecam pasjonatom pieczenia lub kolekcjonerom literatury kucharskiej a nie osobom które chcą szukają nowych pomysłów do kuchni.

Po wykorzystaniu większości przepisów z poprzedniej książki, sięgnęłam po kolejną. Są w niej równie ciekawe, dobre i sprawdzone przepisy na ciasta. Zarówno dla laików, jak i bieglejszych w sztuce pieczenia. Dobry pomysł na prezent, na pewno się sprawdzi.

Kolejne wydanie z serii "Przepisy Siostry Anastazji" zawiera całkiem nowe nie powielane, bardzo różnorodne przepisy na wszelkiego rodzaju ciasta i ciastka. Przy każdym przepisie widnieje obrazek, co znacznie ułatwia prace. Wszystko napisane jest zrozumiale i prosto. Książka jest ładnie oprawiona i doskonale nadaje się na prezent. Polecam.

Kolejna książka siostry Anastazji, jest tak samo dobra i utrzymana na wysokim poziomie, co pozostałe. Przepisy są przedstawione bardzo dobrze i nie ma problemu z prawidłowym ich zrozumieniem, co uważam za atut tej pozycji wydawniczej. Zdecydowanie polecam.

mam 5 książek z serii siostry anastazji i przepisy na ciasta się tam powtarzają. same przepisy są bardzo ciekawe i można wybierać między tymi prostszymi w przygotowaniu, a takimi dla bardziej zaawansowanych kucharzy. polecam także tym, którzy się dopiero uczą lub szukają ciekawego prezentu dla babci-kucharki