Remington S 9000

3,2
5 opinii
Ostatnia cena: 179,90 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Prostownice i karbownice

?

głośność pracy
szybkość nagrzewania
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 5
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Remington S 9000 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Świetna prostownica, prostuje włosy idealnie. Można jej używać także na mokre włosy,a ona ich nie przypali, ani nie wysuszy. Jest bardzo dobrej jakości i łatwa w obłudze. Włosy ładnie się układają i są proste przez długi czas, polecam.

 2. e...3
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Po zmiane fryzury postanowiłam zainwestować w dobry sprzęt do prostowania włosów. Po kilku opiniach znajomych polecono mi Remingtony. Kupiłam S 9000 i jestem bardzo zadowolona. Bardzo szeroki zakres ustawiania temperatury, bardzo długi kabel - można powiedzieć, że aż za długi bo kręci mi się po całej łazience. Ze zbiornika na wodę nic nie wycieka. Jedyną małą wadąjest to, że przy prostowaniu zdarzy mi się przydusićprzycisk do zmiany temperatury, ale jest od razu sygnał dźwiękowy, tak że wiadomo że się tę temperaturę zmieniło. Mam włosy raczej odporne na wszelką stylizację, lekko kręcące się przy wilgotnym powietrzu, dosyć gęste. Dzięki tej prostownicy raz wyprostowane pasma zostają w żądanej pozycji przez cały dzień. Polecam bardzo chociaż cena jest odstraszająca.

 3. 2...3
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Kupiłam ten produkt dwa dni temu i jak narazie jestem zadowolona. Na mój rodzaj włosów wystarczy jedno pociągniecie i włosy stają się proste, efekt ten utrzymuje się przez cały dzień. Dodatkowo ta prostownica nawilża włosy. Narazie nie stwierdziłam żadnych usterek.

 4. f...5
  Nie polecam
  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  dostałam ją od rodziców w zeszłym roku na gwiazdkę... funkcja parowania od nowości nie działała (przynajmniej u mnie).... próbowałam kilka razy ale zamiast parowania tylko wyciekała woda z pojemnika.... jest strasznie ciężka jak na prostownice, ciężko się nią prostuję (nie przejeżdża po włosach z jedwabistą gładkością jak zapewnia producent) i wcale nie minimalizuje liczby uszkodzonych włosów.
  Tak więc za 250 zł ten sprzęt powinien być naprawdę super a tym czasem jest to wielka kaszana.... 20 sierpnia wysłałam ją na reklamację ponieważ nie kosztowała mało żeby sobie odpuścić.... dziś jest 15 wrzesień i nadal nie wiadomo czy odeślą mi nową czy zwrócą pieniądze.... więc dodatkowo jestem niezadowolona z serwisu tej firmy....
  Szczerze odradzam zakupu tego produktu!!!

 5. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Jedynym plusem jest fakt, że szybko się nagrzewa. Z pojemnika na wodę woda chwilami paruje, chwilami wycieka, zresztą dopiero po zakupie zasięgnęłam opinii fryzjerów - a było ich kilku - iż szkodliwe jest wszelkie nagrzewanie i jednoczesne moczenie włosów. Włosy mam bardzo długie i bardzo gęste. Do wyprostowania każdego kosmyka potrzebuję 3 - 4 przeciągnięć. Cała konstrukcja bardzo się nagrzewa, co uniemożliwia naciśnięcie końcówek ramion. Poza tym od czasu do czasu wyrywa pojedyncze włoski. Podczas użytkowania bardzo łatwo przestawia się termostat, ponieważ znajduje się on dokładnie w miejscu nacisku ramion, mimo iż wydaje sygnał dźwiękowy nie jest komfortowe ciągłe przestawianie temperatury - bo przecież nie o to tu chodzi. Naprawdę przestrzegam przed zakupem tej prostownicy, dokładnie takie same opinie czytałam przed zakupem i je zignorowałam, a już przy pierwszym użyciu zweryfikowałam swoje podejście do opinii innych użytkowników i uważam, że warto kierować się opiniami innych użytkowników.