Philips ProCare Keratin HP8361/00

Darmowa wysyłka

Philips ProCare Keratin HP8361/00 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. uzytkownik_anonimowy

Trudno jest mi obiektywnie dokonać oceny, ponieważ nie zdążyłam wypróbować tej prostownicy - trafił mi się wadliwy egzemplarz, który zwróciłam, ponieważ nagrzewanie wyłączało się chwilę po włączeniu. Jest lekka i ma gładkie płytki, ale przyciski są w miejscu, gdzie trzyma się uchwyt, więc jest szansa że w trakcie prostowania niechcący coś się naciśnie... Poza tym instrukcja nie była dla mnie jasna. Ogólnie może być dobra.

Zalety
    • cena, długi kabel
    Wady
    • trudność w użyciu, trudność z ustawieniem
  2. Agnieszka

Jest to najlepsza prostownica jaką miałam do tej pory. Bardzo dobrze i szybko prostuje włosy. Nagrzewa się ekspresowo, posiada regulację temperatury, jonizację no i najważniejsze keratynowe prostowanie dzięki czemu nie muszę ich już codziennie prostować jak to było do tej pory Płytki keratynowe dodatkowo nadają połysk włosom. Nareszcie włosy nie są zniszczone po prostowaniu. Jestem bardzo zadowolona i polecam ją każdemu.

Prostownica jest naprawdę genialna! Już po jednym pociągnięciu włosy są proste, a co dla mnie najważniejsze nie są zniszczone, ale gładkie i lśniące. Czytałam negatywne opinie na temat przycisków które są w złym miejscu, moim zdaniem naprawdę można się przyzwyczaić i tak używać prostownicy aby ich przypadkiem nie wcisnąć. Poza tym są one wklęsłe więc żeby to zrobić trzeba się naprawdę namęczyć. ;P.

4. Emilia

Mam tę prostownicę od wczoraj, ale już wprawiła mnie w zachwyt. Mam grube, "trudne" włosy, a ona poradziła sobie z nimi bez problemu i , co ważne, w krótkim czasie. Funkcja ultradźwięków - rewelacja! Włosy są proste, błyszczące, koleżankom również się podobają. Nie jest najtańsza, ale moim zdaniem warta swojej ceny.

Zalety
    • - szybko się nagrzewa,
    • - włosy są lśniące,
    • - funkcja sonic bardzo przydatna,
    • - regulacja temperatury co 10st.
    Wady
    • - nie znalazłam i mam nadzieję, że nie znajdę:)
  5. iwonam

Moja prostownica jest super. Nagrzewa się dosłownie w ciągu 15 sekund, chroni włosy przed spaleniem. Ma regulację temperatury, która jest elektroniczna do max. 230 st. C,jonizacja,automatycznie wyłącza się po 60 min.Posiada nakładkę z powłoką ceramiczną, ceramiczno - keratynowe płytki. Piękny wygląd, lekka i elegancka. Polecam dla każdej kobiety

Zalety
    • dobrze prostuje
    • przydatne i eleganckie etui
    • szybko się nagrzewa
  6. uzytkownik_anonimowy

Prostownica szybko sie nagrzewa, dzieki efektowi sonic, rowniez bardzo szybko prostuje nawet rube oporne na prostowanie wlosy, posiada dlugie, poreczne plytki. Na temat efektow dzialania keratyny trudno mi sie wypowiedziec, natomiast funkcja jonizacji faktycznie powoduje iz wlosy nie elektryzuja sie tak jak po innych prostownicach Polecam ten produkt z czystym sumieniem.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, łatwy w ustawieniach
  7. Sylwia

Rewelacyjna prostownica ,najlepsza jaką dotąd miałam , a było ich sporo. Przede wszystkim szybko się nagrzewa, włosy są po niej miękkie i długo utrzymują się proste, Wibrujące płytki sprawiają , że każdy kosmyk włosa zostaje dokładnie wyprostowany. Dodatkowym atutem jest również długi kabel obrotowy , który ułatwia pracę z prostownicą .

Zalety
    • długi i obrotowy kabel
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • przydatna funkcja sonic
    • szybko się nagrzewa
  8. sylvvka.90

Prostownica jest rewelacyjna! Używam jej od 4-5 lat i nie zamienię na żadną inną. Na uwagę zasługuje fakt, że przez ten długi czas ani razu mnie nie zawiodła - działa bez zarzutu. POLECAM!!! O jej doskonałości świadczy chociażby cena, 4-5 lat temu płaciłam za nią ok. 190 zł a cena produktu zamiast z biegiem czasu spadać - rośnie j.w.

Zalety
    • głośność pracy
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • szybko się nagrzewa
    • szybkość nagrzewania
  9. Kinia

Prostownicę dostałam w prezencie i jestem nią zachwycona, bardzo szybko się nagrzewa, właściwie zaraz po włączeniu mogę już prostować włosy, radzi sobie z moimi puszącymi się włosami. Bardzo przydatna regulacja temperatury i opcja sonic. Dodatkowo długi kabel i bardzo ładne etui. Jedynie cena lekko mnie przeraża. Serdecznie polecam.

Zalety
    • długi kabel
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • przydatna funkcja sonic
    • szybko się nagrzewa
    • wygodna w użyciu
  10. lolajna7

Prostownica HP 8361 sprawiła, że moje włosy są proste, gładkie, nie elektryzują się i wyglądają jakbym wyszła od fryzjera :) Dzięki delikatnym drganiom włosy równo rozkładają się między płytkami co bardzo ułatwia prostowanie. Poza tym ogromny plus za szybkie nagrzewanie i możliwość ustawienia temperatury (w odróżnieniu do wcześniej posiadanej prostownicy)