Philips ProCare Keratin HP8361/00

Darmowa wysyłka

Philips ProCare Keratin HP8361/00 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. Sandra

Prostowanie jest mega proste, szybkie i dokładne. Wibracje bardzo ładnie i równomiernie rozkładają włosy na płytkach. Wystarczy raz przeciągnąć po paśmie i jest ono ładnie wyprostowane, wygładzone i błyszczce. Loki wychodzą ładne gładkie. W trakcie kręcenia prostownica prześlizguje sie po włosach gładko i bez szarpania. Mimo ze nie jest sugerowane przez producenta ze można nią kręcić loki daje lepszy efekt niż np. Sleak and Curl Remingtona. Przez cały okres używania nie zauważyłam by kondycja moich włosów się pogorszyła

Zalety
    • głośność pracy
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • po wyprostowaniu włosy są lśniące
    • szybkość nagrzewania
    • nagrzewająca się obudowa
  2. uzytkownik_anonimowy

Prostownica jest naprawdę super!! Byłam tak zadowolona że zamówiłam jeszcze suszarkę PHILIPSA :)Doskonale prostuje a Moje włosy bardzo ciężko wyprostować bo mam ich bardzo dużo, są sianowate, przesuszone, rozjaśniane i bardzo długie. Ta prostownica naprawdę poprawia ich kondycję a przy tym doskonale prostuje. Wszystkie jej funkcje spisują się doskonale. Jedyna wada to przypadkowe naciskanie guziczków powoduje zmianę temperatury :/ Jeszcze nie doczytałam w instrukcji czy można zablokować przyciski. Gorąco polecam prostownice !!!!

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, długi kabel
  3. Beata

Prostownica Philips jest rewelacyjna. Prostuję włosy od dawna i miałam okazję wypróbować prostownice różnych marek, ale tylko z tej jestem zadowolona w 100%. Jest to moja pierwsza prostownica marki Philips i na pewno nie ostatnia.
    Prostownica szybko się nagrzewa, a przy temperaturze 180 stopni i funkcji drgań idealnie prostuje moje włosy na długi czas. Używam jej prawie codziennie, a moje włosy wyglądają zdrowo (są gładkie i błyszczące). Szczerze polecam.

Zalety
    • długi kabel
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • pielęgnacja jonowa
    • przydatna funkcja sonic
    • stylowy pokrowiec
    • szybko się nagrzewa
  4. Domi

Kupiłam prostownice Philips 2 miesiące temu. Używam jej bardzo często. W porównaniu do moich poprzednich prostownic firmy Bosch i Lecher jest naprawdę rewelacyjna. Mam kręcone i puszące się włosy - efekt po wyprostowaniu, lśniące, nie puszące się i dłuuugo proste włosy. Duży + za nie niszczenie końcówek włosów w porównaniu do poprzedniczek które posiadałam. Na minus to nagrzewająca się obudowa (tam gdzie są płytki) - niestety poparzyłam się kilka razy.

Zalety
    • funkcjonalna
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • nie niszczy tak bardzo końcówek włosów
    • przydatna funkcja sonic
    • szybko się nagrzewa
    • włosy są lśniące
    Wady
    • dość ciężka
    • nagrzewająca się obudowa
  5. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobrze prostuje (co prawda efekt nie jest taki jak u fryzjera, ale daje radę), włosy są po niej miękkie i lśniące. Ja osobiście nie używam wibracji (nie zauwałyłam żadnej rónicy "z" i bez). Minusem dla mnie jest to, że strasznie elektryzują mi się włosy po prostowaniu. Co do tego, że na dłużej utrwala fryzurę to ja osobiście tego nie doświadczyłam. Mam cienkie, lekko kręcone włosy i wystarczy odrobina wilgoci, mgła, żeby na mojej głowie zrobiło sie siano.

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury
  6. ania_knee

Prostownica ta jest naprawdę rewelacyjna. Szybko się nagrzewa, włosy już przy temperaturze 170*C są wyprostowane, miękkie, jedwabiste w dotyku. Wibracja sprawia, że nie trzeba wsześniej nawet rozczesywać włosów (tak było w moim przypadku) a fryzura utrzymuje się cały dzień nawet przy dużej wigotności powietrza. Jestem naprawdę zadowolona. Duży zakres temperatury pozwala na zastosowanie na włosach dziecka, które wiadomo są delikatniejsze. Super!

Zalety
    • długi kabel
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • wygodna w użyciu
  7. Agata Krzyżaniak

Prostownicę polecam w 100%. Mam ją od niedawna, a to już mój ulubiony produkt do włosów. Moje rozjaśniane włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, a w niej znalazła się wlasnie ta prostownica. Szybko się nagrzewa, doskonale prostuje, dzięki wibracjom wszystkie włosy są idealnie proste, Nie szarpie wlosów, jak to robiły inne prostownice, jest po prostu idealna. Polecam każdemu, kto boryka się z problemem wyboru idealnej prostownicy.

Zalety
    • -ceramiczno-keratynowe płytki
    • -nie niszczy włosow
    • nawet bez sprayu!!
    • -nie szarpie włosów!!!
    • przydatna funkcja sonic
    • -regulacja temperatury od 120-230!
    • -szybko się nagrzewa
    • -szybko stygnie
    Wady
    • brak
  8. C...

Prostownica świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Posiada długi kabel, który nie utrudnia pracy z urządzeniem, jest cicha, a wibracje można wyłączyć. Posiada cztery stopnie temperatury, więc każdy może dostosować ją idealnie do swoich potrzeb. Włosy są proste już po jednym przejechaniu i fryzura utrzymuje się bardzo długo, do związania włosów.

9. Agata K

Najlepsza prostownica, jaką kiedykolwiek miałam. Szybko się nagrzewa, świetnie i na długo prostuje włosy, a poza tym- nie niszczy ich! 30 sekund nagrzewania to jest baja, już nie trzeba rano czekać aż prostownica się nagrzeje. Nawet bez zastosowania sprayu przed prostowaniem, nie sprawia, że włosy się puszą, czy niszczą. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają ciągle dylemat na temat kupna nowe prostownicy!

Zalety
    • długi kabel
    • stylowy pokrowiec
    • szybkie nagrzewanie-30 sekund
    • wibrujące płytki
    • wygodna w użyciu
    Wady
    • brak wad!!!
  10. uzytkownik_anonimowy

Prostownica bardzo skuteczna, nawet przy niewysokiej temperaturze. Plytki bardzo gladko przesuwają się po włosach, funkcja drgań dodatkowo wspomaga. Błyskawiczne nagrzewanie. Włosy są niesamowicie miękkie. Jeden minus - przyciski regulacji temp. w złym miejscu - czasem przypadkowo naciskam je podczas prostowania i temperatura niepotrzebnie wzrasta. Powinny być raczej z boku urządzenia, bo ciągle trzeba kontrolować punkt chwytu.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, długi kabel, dobrze utrwala włosy
    Wady
    • trudność w użyciu