Philips ProCare Keratin HP8361/00

Cena:
252,92 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 244,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 279,87 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Promocje:
BEZPŁATNY TRANSPORT OD 99 ZŁ!
Sklep:
Darmowa wysyłka

Philips ProCare Keratin HP8361/00 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. Jola

Jestem wręcz pozytywnie zaskoczona. Jako, że jestem wymagająca i krytyczna w stosunku do swoich kosmyków prostownica miała postawioną wysoko poprzeczkę. Nie zawiodłam się. Moje włosy nigdy nie były tak proste a przy tym lśniace i w tak dobrej kondycji po uzyciu jakiejkolwiek innej prostownicy. Pozytywnym zaskoczeniem były drgające płytki, które rozkładały kosmyki równomiernie na płytkach. Moje włosy były super proste nawet w najniższej temperaturze ustawionej w prostownicy. Miłym zaskoczeniem było iż następnego dnia włosy się nie odkształciły tylko zachowywały swoją prostę strukturę z dnia poprzedniego, gdy użyłam prostownicę. Prostownica posiada ładny design, łatwa w obsłudze i naprawdę wystarczy tylko 30 sekund aby była gotowa do użytku, co jest bardzo pomocne, gdy szybko chcemy osiągnąć pożądany efekt. Bardzo przydaje się etui. Polecam ten produkt każdej kobiecie, dla mnie nie ma lepszej prostownicy. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to mój osobisty stylista :) moje zadowolenie osiągneło 1000 procent.

Zalety
    • eleganckie i przydatne etui
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • łatwy poślizg kosmyków na płytkach
    • prosta w użyciu
    • przydatna funkcja sonic
    • szybko się nagrzewa
    • wygodna w użyciu
    Wady
    • brak wad !!!
  2. Diana

Prostownicę ProCare Keratin dostałam do testów. Oceniam ją na 5 i z czystym sumieniem mogę polecić. Z natury moje włosy są falowane i są trudno podatne na stylizację. Po prostowaniu zaraz się falują i wywijają. Ale ta prostownica sobie z nimi doskonale poradziła i efekty są widoczne przez długi czas. Prostownica nie plącze włosów, ma doskonały poślizg (ciekawa funkcja Sonic, z której bardzo często korzystam wzmacnia ten poślizg) i dobrze prostuje włosy. Po użyciu moje włosy są proste i gładkie. Prostownica ma regulowaną temperaturę, funkcję jonizacji i szybko się nagrzewa. Jest to najlepsza prostownica jaką miałam okazję używać.

Zalety
    • bardzo dobry poślizg
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • przydatna funkcja sonic
    • szybkość nagrzewania
    • wygodna w użyciu
    Wady
    • brak
  3. Izabela

Prostownicę do włosów ProCare Kreatin otrzymałam do testowania.
    Obiektywnie muszę przyznać, że okazała się lepsza niż przypuszczałam.

Mam niesforne, łamliwe i puszące się włosy. Przetestowałam już kilka prostownic i do tej pory ta sprawdziła się najlepiej.
    Ceramiczno – keratynowe płytki sprawiają, że włosy są gładkie, błyszczące i wyglądają zdrowo. Dużymi plusami są: krótki czas nagrzewania (30 sekund), długi przewód z obrotowym połączeniem i funkcja drgań, które rozprowadzają włosy na płytkach, zapewniając lepszą ochronę. Jest to idealna prostownica dla zapominalskich – jeśli zapomnisz ją wyłączyć nie musisz się martwić, bo urządzenie automatycznie wyłączy się po godzinie. :) Do zalet mogę jeszcze dodać to, że włosy są lśniące i proste nawet przy dużej wilgotności, prostownica wizualnie prezentuje się dobrze, posiada wyświetlacz z regulacją temperatury (do 230 stopni) i ładne etui do przechowywania.
    Niestety znalazłam również wady.
    Minusem jest złe umiejscowienie przycisków, które podczas prostowania kilka razy niechcący zdarzyło mi się wcisnąć, źle też sprawuje się system zamykania, który ciężko chodzi, a ostatnią wadą jest mocno nagrzewająca się zewnętrzna, plastikowa osłona płytki.
    Jednak te wszystkie wady nie są bardzo uciążliwe, a zalety tego urządzenia znacznie je przyćmiewają.

Jestem bardzo zadowolona z tego modelu prostownicy i gorąco ją polecam. :)

Zalety
    • długi kabel
    • idealnie i na długo prostuje włosy
    • pielęgnacja jonowa
    • po wyprostowaniu włosy są lśniące
    • przydatna funkcja sonic
    • regulacja temperatury
    • system automatycznego wyłączania się
    • szybko się nagrzewa
    Wady
    • ciężko chodzący system zamykania
    • źle umiejscowione przyciski
  4. anjaax3@wp.pl

Prostownica ProCare Keratin Plus to najlepsza prostownica jaką do tej pory miałam! A uwierzcie mi- było ich wiele. Chęć posiadania prostych, lśniących i gładkich włosów była przeogromna, niestety za każdym razem moje oczekiwania nie spełniały się. Dzięki tej prostownicy ułożenie moich niesfornych kosmyków nie jest już żmudną i męczącą pracą, a całkiem przyjemnym zajęciem. Co najbardziej mnie ujęło? Technologia Sonic, czyli delikatne wibrujące płytki zapewniające szybszy efekt wyprostowanych włosów. Teraz nie wyobrażam sobie stylizacji bez tej funkcji, zdecydowanie ułatwia (i umila) ona cały ten proces. Zaletą tego urządzenia jest również pielęgnacja jonowa i ceramiczno-keratynowe płytki, dzięki którym zawdzięczam gładkie i lśniące włosy-wprost jak z salonu fryzjerskiego. Być może to paradoks, ale po użyciu tej prostownicy moje kosmyki wyglądają na piękne i zdrowe. Dodatkowo możliwość regulacji temperatury pozwala mi na osiągnięcie takiego efektu, jaki mnie zadowala. Jako, że moje włosy są dość grube i puszyste ta funkcja jest naprawdę przydatna. Co jeszcze mnie cieszy? Zdecydowanie szybkość nagrzewania płytek i wyświetlenie gotowości do pracy, dzięki czemu mam pewność, że mogę przystąpić do stylizacji. Odkąd używam tej prostownicy proces prostowania moich włosów skrócił się aż o połowę czasu, nigdy nie sądziłam, że ułożenie mojej fryzury może zająć mi tylko pół godziny (kiedyś trwało to o wiele dłużej). A efekt jest oszałamiający i trwa rzeczywiście długo. Nawet wyjście na zewnątrz przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych tego nie zmienia, co jest w moim przypadku naprawdę wielkim zaskoczeniem. Niemal same zalety tego urządzenia sprawiają, że prostownica ProCare Keratin Plus jest bardzo łatwa w użytkowaniu- nawet przy niesfornych włosach. Oczywiście jak prawdziwa kobieta, nie mogłabym nie wspomnieć o wizualnej stronie produktu. Nowoczesny design i stylowe etui czynią ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Podsumowując polecam ją każdej kobiecie, która nie radzi sobie ze swoimi niesfornymi kosmykami i chciałaby je trochę ujarzmić. Naprawdę warto! Dla mnie to ideał! ;)

5. uzytkownik_anonimowy

Prostownica świetnie się spisuje, jest łatwa w użyciu i b. dobrze prostuje włosy (moje włosy są idealnie proste już za jednym pociągnięciem, bez konieczności powtarzania). Duży + za dodatkowe funkcje (jonizacja, drgania soniczne i możliwość ustawienie temperatury odpowiedniej do rodzaju włosów). Rzeczą, która może niektórym przeszkadzać jest dość mocne nagrzewanie się obudowy prostownicy w jej górnej części, chroniącej płytki (minus dla tych, którzy prostując włosy chwytają prostownicę właśnie w tej części, by lepiej "zamknąć" włosy między płytkami) oraz umiejscowienie guzików zmiany temperatury w takim miejscu, że podczas prostowania włosów zdarza się nam nieumyślnie przycisnąć je dłonią i zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę (po pewnym czasie można się do tego przyzwyczaić i komfortowo manewrować ręką tak, by tego nie robić). Słyszałam również od innej posiadaczki tego modelu prostownicy, że już po niedługim jej użytkowaniu zaczął lekko odpryskiwać lakier w górnej części obudowy chroniącej płytki (jest to wada, która wpływa jedynie na estetykę samego produktu, a nie na jego prawidłowe funkcjonowanie). Prostownica została zgłoszona na gwarancję i wymieniona na nową (dwukrotnie, ponieważ w wymienionej prostownicy lakier ponownie zaczął odpryskiwać, dopiero trzecia, jaką dano jej w ramach gwarancji, była w porządku ). Polecam wszystkim tę prostownicę! Na prawdę posiada dużo więcej zalet niż wad. Warto kupić ją w internecie, bo niestety jest to dość drogi produkt, a na portalach aukcyjnych można zaoszczędzić nawet ponad 100zł, podczas gdy sprzedający zapewnia nam nowy produkt z 2 letnią gwarancję producenta, tak jak w normalnym sklepie.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  6. Dagmara Janik

Posiadam prostownice do włosów HP8361/00. Użytkuje ją od niedawna ale już zauważyłam róznice jak wyglądaja włosy po wyprostowaniu tą prostownica a jak wyglądały wcześniej. Są zdecydowanie milsze w dotyku i dłużej utrzymuje się efekt. Włosy pozostają proste nawet 2 dni bez konieczności poprawiana efektu, wystarczy dwa razy przejechać po paśmie włosów i już sa proste. Prostownia szybko się nagrzewa co tez jest dla mnie ważne gdy rano się śpieszę ( a tak zazwyczaj jest :)). Kolejnym plusem tej prostownicy jest obrotowy kabel, niestety użytkowałam kiedyś prostownice, ktora nie miała tego i co jakiś czas była w naprawie ponieważ nadrywał się kabel przy prostownicy i trzeba go było wymieniać na nowy.

7. uzytkownik_anonimowy

Długo zastanawiałam się nad kupnem tej prostownicy ... W końcu nie mało kosztuje i przeczytałam wiele negatywnych komentarzy na temat tego produktu. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy. Dobrze prostuje włosy, a funkcja sonic jest po prostu świetna. Mam bardzo gęste, puszące się, długie kręcone włosy i produkt daje sobie z nimi radę bez problemu . Po użyciu prostownicy włosy wyglądają bardzo zdrowo. Wygląd też ma ładny. A jeśli chodzi o negatywne komentarze, które przeczytałam to nie wiem jak ktoś może mieć problemy z przypadkowym wciskaniem przycisków od temperatury, ponieważ są one wklęsłe i w niczym nie przeszkadzają. Owszem w okolicy płytek bardzo się nagrzewa, ale przecież nie trzymam prostownicy w tamtym miejscu, więc nie ma ryzyka, że się poparzę ( jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło ). Uważam, że była to dobra inwestycja i nie wrócę już do starej prostownicy. Owszem jest trochę droga, ale myślę że warto zainwestować w taki sprzęt. Polecam :)

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  8. uzytkownik_anonimowy

Wczoraj kupiłam philips hp 8361 i oczywiście od razu przetestowałam. Jest REWELACYJNA ! Automatycznie po włączeniu ustawia się na 180 C (w ustawieniach można nawet na 230 C) i tak zostawiłam. Mam długie włosy, gęste i nie najlepsze do prostowania a ta prostownica za jednym pociągnięciem wyprostowała pasmo włosów. Nie mogłam uwierzyć, bo moja stara prostownica nawet za 10 pociądnięciem nie dawała takich efektów. W 5 minut wyprostowałam włosy i były proste, lsniące i delikatne (efekt jak po wyjściu od fryzjera). Dodam jeszcze, że nie użyłam żadnego kosmetyku wspomagającego prostowanie. Nie spodziewałam sie takiego rezultatu. Troche kosztowała (190zł) ale nie żałuję wydanych pieniędzy. Ma wiele przydatnych funkcji, cyfrowy wyswietlacz, jonizację, płytki ceramiczno-keratynowe, drgania przy zetknięciu płytek dla lepszego poslizgu na włosach itp. Niestety ma 1 minus- przyciski do sterowania sa na wierzchu i przy prostowaniu trzeba uważać aby nie poprzestawiać funkcji. Mimo tego już się nauczyłam jak ją trzymać aby tego uniknąć i nadal jestem z niej zadowolona... :))

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  9. kupująca

Najlepsza prostownica jaką miałam do tej pory a miałam zamówioną z salonu fryzjerskiego jednej z profesjonalnych firm i nie prostowała tak dobrze jak ta. Super efekt, lepszy niż po fryzjera, fryzura długo się trzyma, włosy są lśniące i delikatne. Można jak kupić w necie za połowę ceny. Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim!
    Wiele pań piszę o tym, że obudowa się nagrzewa i przyciski są niepraktycznie umieszczone. Można się z tym zgodzić jednak wystarczy złapać w dobrym miejscu i wszystko jest ok, ani razu się nie poparzyłam ani nie przestawiłam przypadkiem temperatury :)

Zalety
    • -trwale i profesjonalnie prostuje włosy przy niskiej temperaturze
    • -szybko się nagrzewa
    • -łatwa w obsłudze
    • -nie niszczy włosów
    • -cena
    Wady
    • -brak
  10. Agnieszka

Kupując ten produkt, miałam nadzieję, że Philips nie może zrobić bubla i to za ponad 200zł. No i się przeliczyłam. Zewnętrzna część obudowy prostownicy nadmiernie nagrzewa się
    w okolicy płytek grzewczych powodując, mimo szczególnej ostrożności,
    oparzenia części głowy z którymi ma bezpośrednią styczność to jest
    uszy, czoło, policzki. Przyciski umieszczono w miejscu, w którym
    w sposób niezamierzony można mimowolnie zmieniać (też zwiększać!)
    już ustawioną temperaturę. Tej prostownicy nie da się bezpiecznie użytkować. Produkt zgłosiłam do UOKiK jako produkt niebezpieczny. Nie polecam. Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś i ignorancją Philipsa do którego też napisałam w tej sprawie. Jestem właścicielką kilku prostownic i w żadnej nie ma tego problemu. Pogrzebałam w necie i niestety spotkałam więcej podobnych opinii na ten temat. Nie chcesz być poparzona, nie kupuj tej prostownicy. Ja swoją odesłałam, tylko strata pieniędzy za przesyłki. Szkoda nerwów.

Wady
    • obudowa strasznie się nagrzewa, co może doprowadzić do poparzenia; złe rozstawienie przycisków