Grospol Team (Mechanizm Synchro) Czarny

Program Ochrony Kupujących
Darmowa wysyłka
OFICJALNY DYSTRYBUTOR! RATY 0%

Grospol Team (Mechanizm Synchro) Czarny - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Grospol Team (Mechanizm Synchro) Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
wygoda
Ocena: 0,5/5
Krzesło fatalnie wykonane w zakresie tapicerki z płytkim siedziskiem (po 1h siedzenia bolą nogi). Nie warte swojej ceny i nie do polecenia nikomu. Jedno z najgorszych, które testowałem. Omijać szerokim łukiem - w Jysku za połowę ceny można kupić o wiele lepsze.
Wady
bardzo niewygodne dla os. pow. 180 cm
cena z kosmosu
fatalne wykończenie tapicerskie
za płytkie siedzisko
2 komentarze Zgłoś
Ocena: 2,5/5
marszczy się materiał na siedzisku
Wady
rodzaje regulacji
Krzesło wykonane w miare solidnie, chociaż są pewne niedoróbki, irytować może strzelające oparcie od czasu do czasu gdy jestem o nie oparty.
wygodne, elegancki wygląd, zmieniłabym jedynie obicie. Tapicerka jest za "sztuczna".
Zalety
dobra jakość
ładny wygląd
przystępna cena
za płytkie siedzisko
1 komentarz Zgłoś
Produkt ok, zgodny z oczekiwaniem. wygodny
Generalnie fotel fajny, bo w tej cenie nic podobnego kupić nie można. Regulowane podłokietniki to ciekawy dodatek. Fajny mechanizm uginającego się oparcia. Generalnie polecam.
Krzesło zgrabne i wygodne, łatwo się składa
Towar w pełni zadowalający. Zgody z opisem. Wszystko ok. Polecam.
Bardzo dobre krzesło do użytkowania na co dzień, po 4-8 godzin, wygodne, całkiem ładnie się prezentuje, nic nie skrzypi ani nie stuka, przystępna cena jak na swoją jakość. Jedyny minusik do jakiego mogę się przyczepić to lekki luz na siedzisku i mechanizmy regulacji które nie są płynne, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.
Jakość adekwatna do ceny.