Espiro Enzo Evo Głęboko Spacerowy - Opinie

bezpieczeństwo
łatwość montażu
wygoda

1. agawa159

Witam! Użytkuję już ten wózek 9 m-cy. Jeśli chodzi o gondolę to nie miałam zastrzeżeń co do jej samej ale jeśli chodzi o wersję spacerową to mam ich mnóstwo np.Naprawdę szczerze opisuję ten produkt i przed zakupem weźcie sobie Państwo te moje uwagi do serca sprawdźcie i zadecydujcie czy warto kupić Enzo Evo???

Zalety
    • Ładny wygląd,
    • Fajne rozwiązanie budki w wersji spacerowej-nie potrzebna parasolka
    • Dobrze się czyści-pierze.
    Wady
    • zostały umieszczone po bokach plastikowe zaczepy do budki akurat na wysokości główki maluszka i dość często dziecko uderza się o nie rozglądając się na boki,
    • stelaż ciężko się składa i sporo trzeba się namęczyć by blokady puściły przy składaniu-naprawdę trzeba siły i nerwów,
    • koszyk o wiele za mały i za wysoko umieszczony,
    • brak foli przeciwdeszczowej w zestawie do spacerówki,
    • beznadziejna regulacja oparcia w spacerówce-często puszcza ściągacz i Maleństwo nie siedzi a leży- nie ma takowej mocniejszej regulacji
  2. greg

Bardzo fajny wózek, w sumie jako jeden z nielicznych mieści się w naszej mikro windzie (80x90cm), solidnie wykonany, dobre materiały, cała masa kieszonek i dupereli, lekko się prowadzi. Na pewno lepszy od Tako, który u znajomego po 6 miesiącach się prawie rozsypał...Enzo Evo wprawdzie mamy dopiero miesiąc ale jesteśmy bardzo zadowoleni:)

Zalety
    • - małe wymiary
    • - szybki montaż i demontaż gondoli
    • - duża ilość schowków i kieszonek
    • - duże pompowane koła oraz obrotowe przednie koła
    • - lekki w prowadzeniu
    • - tani
    Wady
    • - mały koszyk na zakupy
  3. ceneo

4. uzytkownik_anonimowy

Wybraliśmy z żoną ten wózek głównie ze względu na skrętne, pompowane koła oraz dużą spacerówkę. Marka również wydawała nam się w miarę solidna. Gondola sprawowała się bez zarzutu. Używaliśmy jej ok 5 miesięcy. Bobas jednak szybko rósł i nastąpiła zmiana na spacerówkę. Tutaj rozczarowanie - po ok. 2 miesiącach zauważyliśmy rozprucie materiału na szwach. Nie tego oczekiwaliśmy za ok 1300 zł. Gdyby nie te szwy ocena byłaby 5 gwiazdek.

Zalety
    • świetna amortyzacja
  5. uzytkownik_anonimowy

gondola i fotelik super, ale co do spacerówki mam wiele zastrzerzeń. Po pierwsze materiał słaby, bo po 5 tyg. używania spacerówki puściły szwy, a materiał dosłownie rozciągną się.... za takie pieniądze, tak słaba jakość materiału?? moje dziecko waży 8 kg, to co będzie przy 10?? słaby dostęp do koszyka pod wózkiem.

Zalety
    • łatwo ustawić, świetna amortyzacja
  6. uzytkownik_anonimowy

materiał nie jest świetnej jakości. Spacerówka rozeszła mi się po 2 miesiącach użytkowania. Bardzo słaba jakość materiału. W spacerówce dziecko siedzi, wierci się, rozgląda. W gondoli tylko leży i śpi, więc ewentualne wady mogą się nie ujawnić. Spacerówka, jeśli chodzi o materiał, naprawdę złej jakości. Poza tym te same uwagi odnośnie foli przeciwdeszczowej do spacerówki, utrudniony dostęp do kosza, zaczepy budki, w które dziecko uderza główką

Wady
    • ciężki