Huawei Watch GT 2 Classic Srebrno-Brązowy

Srebrne Smartwatche Huawei, współpracuje z systemem Android, iOS, przekątna ekranu 1,39 cala, pojemność baterii 420mAh, maksymalny czas pracy 336 godzin, wodoodporność: Tak
4,6 5 0 15 opinii / 7 pytań
RATY 10X0 (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

czas pracy na baterii

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Huawei Watch GT 2 Classic Srebrno-Brązowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Gustaw

Najwiekszym plusem to ze bateria na serio trzyma ok 14 dni +-2 i ladny wyglad...
    a tak poza tym to tylko zegarek majacy duzo mniej mozliwosci niz podobne za 7$ na chińskich stronach. Brak mozliwosci odpowiedzi na smsy lub powiadomien z np. messengera.
    Nie czyta emotionek i zdjec wiec dostaje sie nieraz puste powiadomienia. Troche to dziwne skoro tanie dandetne smarwatche z Chin juz 5 lat temu to potrafily.
    Platnosci bezdotykowe sa zablokowane na UE.

2. Julia

Wszystko w porządku. Spełnia swoje funkcje

3. Stefan

Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego smartwatcha. Swietna bateria, ladowanie raz na dziesiec dni. Jedyną wadą sa tarcze. Mało i niezbyt ladne.

5. Jac

Według mnie po sprawdzeniu kilku marek i porównaniu opinii oraz parametrów i funkcji dostępnych zegarków na rynku, stwierdziłem, że to jeden najlepszych w swojej klasie cenowej. Ograniczony trochę funkcjonalnością (zamknięty system OS zegarka) za to nadrabia czasem pracy na jednym ładowaniu - pond 10 dób z wszystkimi włączonymi funkcjami. Wykonanie bez zarzutu, dokładność dość dobra (dla większości w zupełni wystarczająca) ale to trudny temat bo wszystko zależny do jakiej klasy urządzenia ją porównany :) Przed zakupem należny rozważyć, na czym najbardziej zależny na w samrtwachu. Pamiętajcie też, że recenzje napisane są dla wczesnych wersji oprogramowania, obecnie zwiększono jego funkcjonalność i stabilność oraz ilość dodanych tarcz :)
    Dodam tylko, że nie jestem fanem sportów ekstremalnych ale staram się ruszać w miarę możliwości do czego motywuje mnie ten samrtwatch :)

Zalety
    • bardzo dobry pomiar pulsu - porównywany
    • estetycznie wykonany
    • wyświetlacz
  6. Marek

Bardzo dobry zegarek. Trzyma ok 10 dniach przy intensywnym użytkowaniu. Bardzo dokładny GPS, dobrze się sprawdza też na basenie. Polecam

Zalety
    • bardzo dobry pomiar pulsu - porównywany
    • estetycznie wykonany
    • wyświetlacz
  7. marta zabel92

Fajny wygląd, idealna wielkość

8. Aga

Rewelacyjny. Gorąco polecam

9. Mirosław

Póki co zegarek spisuje się świetnie, jestem bardzo zadowolony, więc polecam :)

bardzo dobre wykonanie i jakosc prosty w obsludze ale brakuje kilku funkcji ktore mogly by sie w nim znalesc