Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Zielony

Smartfon z ekranem 6,53 cala. Aparat 64 Mpx, pamięć 6 GB RAM
4,8 5 0 198 opinii / 5 pytań
Darmowa wysyłka i zwrot !
Pamięć wewnętrzna
  • Szare
  • Zielone

1. U...o

Super telefon.

Zalety
    • ciężka obsługa jedną dłonią
    • czas pracy na baterii
    • dobry aparat
    • duża bateria
    • duży ekran
    • jakość wykonania
    • pochłania energię
    • super bateria
    • tani
    • telefon super. kolor robi wrażenie.
  2. adamo

Super

3. fiora73

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB Zielony

To tak jak w reklamie tego telefonu totalny pocisk zielony jest poprostu przecudny ,nie jestem osobą jakąś bardzo wymagającą ale lubię mieć porządne rzeczy i urządzenia a to jest nr 1 Sprzęt za nie duże pieniądze a mega dobry przede wszystkim jest kompletny Posiadając NFC co w poprzednich Xiaomi nie było Polecam ,sprzęt godny uwagi📱

4. Natalia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Biały

Telefon piękniejszy niż na zdjęciach w internecie 😊 jestem zachwycona! Póki co śmiga jak błyskawica. Jak na moje drobne ręce wygodnie się go używa. Etui dołączone w zestawie to super pomysł! Szkoda,że nie dodano szkła hartowanego, ale nie można mieć wszystkiego. Cieszę się, że zakupiłam ten telefon 😍

5. Radek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Szary

Telefon spełnia moje oczekiwania w końcu mogę płacić przez NFC i nie muszę ładować baterii codziennie wszystko chodzi bardzo płynnie aparat daje rade zdjęcia super i wygląd robi wrażenie prosty w obsłudze telefon za tysiąca który posiada to co co telefony dwa razy droższe polecam.

6. Krzysztof M.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB Zielony

Telefon spełnia moje oczekiwania. Jest duży, dla mnie to plus ale zalecam osobistą weryfikację bo nie każdemu to może odpowiadać. Reszta na duży plus, oczywiście nie popadam w skrajny zachwyt. Po prostu za tą kwotę jest to bardzo dobra słuchawka. Najbardziej wymagający niech szukają flagowców.

7. Czarek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB Zielony

Dla mnie bez zarzutów śmiga prawidłowo, chociaż wydaje mi się że siódemka robi lepsze zdjęcia. Nie patrzcie na ilość pikseli to ściema, z mniejszą ilością potrafią wyjść piękne ujęcia wszystko zależy od jakości aparatu. pamiętam pierwsze aparaty 3,2 piksela zdjęcia super.

8. G...l

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Biały

Porządny telefon z dobrą baterią. Ma świetny ekran i wyjątkowo przejrzysty interfejs, chociaż może być trochę trudny w obsłudze dla ludzi z małymi dłońmi. Działa bardzo szybko, 3 dni na jednym ładowaniu przy normalnym użytkowaniu i sporadycznym graniu w gierki.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • duża bateria
    • duży ekran
  9. mro

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Szary

posiadam telefon od około tygodnia.
    bateria - super, w normalnym użytkowaniu spokojnie 2 dni (aktualnie leci 3ecia doba i jeszcze 1/3 naładowania) - lepiej niż myślałem.
    wszystko chodzi płynnie, aparat robi wg. mnie przyzwoite zdjęcia.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  10. Janusz

dno

Wady
    • czas pracy na baterii