Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 NUN4048GL

czytelność pomiarów
łatwość pomiarów

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 NUN4048GL i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Bardzo dobra jakość wykonania. Ważne, żeby przed każdym ważeniem nawilżyć czujniki na wadze

2. I...z

Towar ok jednak softwarowo niedopracowany, np. można dodać tylko 2 smartwatche starszej generacji. Gdyby soft był na bieżąco aktualizowany byłoby 5 gwiazdek.

3. khomczen

Sama waga dobrze działa. Oprogramowanie jednak nie synchronizuje wagi z innymi usługami (Google Fit lub Samsung Health)...

Waga ok, aplikacja toporna

5. Marek

Waga ok, ale pomiar składu ciała wydaje mi się, że dotyczy tylko części od pasa w dół. Po 3 miesiącach ćwiczeń i codziennym ważeniu masa mięśniowa według wagi wzrosła niewiele a wizualnie zmieniło się sporo. Podejrzewam, że prąd przepływający między elektrodami, jak to prąd, szuka najkrótszej drogi czyli płynie od jednej nogi do drugiej omijając górną część ciała. Profesjonalne wagi mają jeszcze elektrody na ręce. Zrobiłem eksperyment kładąc na elektrodach jedną stopę i rękę. Masa mięśniowa wyszła większa a tłuszcz mniejszy.

Jak na razie, po 2. tygodniach używania bez uwag.

jakość i wykonanie zgodnie z opisem, brak instrukcji w języku polskim

8. Martinapril

Super produkt , cena / jakość 5+

9. Jakub

Waga wporządku, mierzy szybko dużo pomiarów które pomogą w zdrowszym życiu

Zalety
    • łatwość użycia

Wykonanie wagi na wysokim poziomie: szkło, zaokrąglone krawędzie no i ten wyświetlacz LED (zupełnie niewidoczny do czasu wejścia na wagę) Jak dla mnie SUPER. Pomiary też dosyć dokładne (oczywiście w tej klasie) Mam ją od tygodnia ale jak na razie POLECAM :)