REUTTER Super Deo Dezodorant 50g

4,3 5 0 44 opinie / Zadaj pytanie
4,3

szybkość działania

1. Anonimowy

Dezodorant reutter skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach potu. Jest mały poręczny i wydajny.

Zalety
    • mały
    • poręczny
    • naturalny
    • szybkość działania
    • wydajny
  2. Joanna

REUTTER Super Deo Dezodorant 50g.Idealny dezodorant dla osób wrażliwych ze skłonnością do podrażnień.Polecam bardzo wydajny

3. SZNEKA35

Ten dezodorant nie uczula, nie podrażnia i nie wywołuje swędzenia. Jest na tyle doskonały, że stopy są świetnie ochronione i świetnie odświeżone. Poza tym jest naprawdę dość mocno wydajny i długotrwale odświeżającym stopy.

Zalety
    • nawilża, łatwość użycia
  4. Lidia

Bardzo fajny i skuteczny dezodorant,bardzo wydajny,do długotrwałego v stosowania, z naturalnych składników,polecam

5. Agata

Dobra cena i skuteczność działania. Polecam wszystkim do domowej apteczki:)

• szybkość działania
  6. Aneta

bardzo dobrze się sprawdza,choć samo używanie jest trochę kłopotliwe ze względu na namaczanie produktu wodą

7. Marta

Super Deo stosuję od kilku lat. Jest bardzo skuteczny, wręcz genialny dezodorant. Bardzo łagodny. Nie szczypie jak inne dziwactwa na rynku.
    Bluzka zawsze czysta.
    Świetny i jeszcze raz świetny!!

8. siatka

Antyperspirant jest bardzo wydajny. Co do skuteczności, jest ona ok na luźniejsze, bezstresowe dni, wtedy działa. Jego podstawowa zaleta to brak chemii, sama natura!

Zalety
    • naturalny
    • wydajny
  9. j...3

Zamówiłam kolejny raz, gdyż ze wszystkich tego rodzaju produktów ten jest najbardziej skuteczny.

10. Iwona

Skusiłam się kiedyś na ten dezodorant, żeby wypróbować, bo mam problem z nadmiernym poceniem. I no cóż... rozczarowałam się. Jest zupełnie ale to kompletnie nieskuteczny...

Wady