REUTTER Super Deo Dezodorant 50g - Opinie

szybkość działania

1. becik

Wydajny, nie czuć nadmiernego potu, nie ma zapachu co pozwala na używanie dowolnych perfum czy wód toaletowych, nie brudzi ubrania. Kupiłam ten produkt po namowie mamy, która stosuje go już dosyć długo i jest zadowolona.

2. Paulina

Super Deo jest dla mnie najlepszym dezodorantem na rynku. Stosuję już ładne parę lat i użyłam już kilka opakowań.Delikatnie pielęgnuje pachy(nie zawiera alkoholu), długo ode mnie nie czuć przykrego zapachu i jest wyjątkowo ekonomiczny. Poza tym nic nie brudzi bluzek. Gratulacje dla tak dobrego produktu jakim jest Super Deo !

3. Weronika

Stosuję od niedawna, naprawdę działa jest bez zapachu, jest to zaleta, ponieważ nie gryzie się z perfumami. Przeszkadza to, iż trzeba zwilżać go wodą aby nasmarować ale ostatecznie w domu niema z tym jakiegoś problemu.

4. Aga

Stosowałam różne dezodoranty i najbardziej skuteczny jest dla mnie super deo.
    Poprzednio bardzo łuszczyła się moja skóra pod pachami.
    W aptece kupiłam super deo i teraz problem łuszczenia minął.
    Poza tym jest wydajny i co bardzo ważne nie powoduje pieczenia pach po zastosowaniu.

5. EG73

Dostałam w prezencie od znajomej, bo jest rewelacyjny. Niestety ciężko go w sklepie drogeryjnym kupić. Mi osobiście odpowiada szczególnie latem, jak jest upał na dworze, bo dba o odświeżenie stóp genialnie. Do jego zalet należy to, iż że jest mineralny to nie uczula.

Zalety
    • nawilża, delikatny
  6. an.

Od kilku lat stosuję SUPER DEO.
    Czasem zmieniałam go na zapachowy, ale wróciłam do niego ponieważ dla mnie jest najskuteczniejszy.
    Bardzo wydajny i co wązne zupełnie nie piecze pod pachami.

Bluzki mam zawsze czyste.

Godny uwagi dezodorant.

Zalety
    • naturalny,
    • wyjątkowo skuteczny
    • nie brudzi ubrań,
    • nie piecze pod pachami,
    • bardzo wydajny,
    Wady
    • -nie widzę wad
  7. METAL1973

Żadnego negatywnego działania podczas stosowania tego dezodorantu nie zauważyłem. Także nie zauważyłem by uczulał. Dal mnie spoko, bo mi odpowiada i często prawie codziennie go używam, szczególnie rano i po robocie.Super jest ten dezodorant.

Zalety
    • nawilża, delikatny
  8. Elli

bardzo wydajny antyperspirant, pozbawiony zapachu i koloru, nie klei się, szybko wysycha na skórze.

Zalety
    • brak koloru
    • brak zapachu
    • szybkość działania
  9. Anonimowy

Dezodorant reutter skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach potu. Jest mały poręczny i wydajny.

Zalety
    • mały
    • poręczny
    • naturalny
    • szybkość działania
    • wydajny
  10. ITIpl

Polecam ale dezodoranty konkurencji w podobnej do tego cenie. Podobno wykonany wyłącznie z naturalnych składnikow i może właśnie w tym leży jego problem, natura widać nie umie sobie poradzić z trudnym i jakże uciążliwym zapachem stóp. Napewno go już nie kupię ani razu więcej.

Wady
    • cena, nieefektywny