REUTTER Super Deo Dezodorant 50g

4,4

szybkość działania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie REUTTER Super Deo Dezodorant 50g i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. e...l

Zachęciła mnie koleżanka do zakupu w aptece Super Deo.
    Faktycznie bardzo subtelnie pielęgnuje ciało.
    Skuteczny i bardzo ekonomiczny.
    Bardzo dobry dezodorant !!!

Zalety
    • ogólnie bardzo dobry produkt.
  2. METAL1973

Żadnego negatywnego działania podczas stosowania tego dezodorantu nie zauważyłem. Także nie zauważyłem by uczulał. Dal mnie spoko, bo mi odpowiada i często prawie codziennie go używam, szczególnie rano i po robocie.Super jest ten dezodorant.

Zalety
    • nawilża, delikatny
  3. EG73

Dostałam w prezencie od znajomej, bo jest rewelacyjny. Niestety ciężko go w sklepie drogeryjnym kupić. Mi osobiście odpowiada szczególnie latem, jak jest upał na dworze, bo dba o odświeżenie stóp genialnie. Do jego zalet należy to, iż że jest mineralny to nie uczula.

Zalety
    • nawilża, delikatny
  4. Margo

supercena, doskonale pasuje do każdego rodzaju perfum i balsamów ze względu na brak zapachu, przyjemny w użyciu, higieniczny

Zalety
    • mały
    • poręczny
  5. benek

Super deo jest bez zapachu i to w nim jest także dużą zaletą.
    Wspaniale radzi sobie z zapachem potu nie tylko pod pachami. Miałem od lat problem z poceniem się stóp i po pracy gdy nogi wyjmowałem z butów nie było przyjemnie. Kiedyś pryskałem na nogi różnymi dezodorantami i jednak zawsze było je czuć.
    Teraz, gdy używam Super deo jest całkowicie po problemie.
    To moje trzecie opakowanie. Super deo jest to najlepszy dezodorant.

6. Aga

Stosowałam różne dezodoranty i najbardziej skuteczny jest dla mnie super deo.
    Poprzednio bardzo łuszczyła się moja skóra pod pachami.
    W aptece kupiłam super deo i teraz problem łuszczenia minął.
    Poza tym jest wydajny i co bardzo ważne nie powoduje pieczenia pach po zastosowaniu.

7. D.Z.

Naprawdę działa

8. Krzysztof

Rewelacja!

Zalety
    • brak koloru
    • brak zapachu
    • mały
    • poręczny
    • naturalny
    • niska cena
  9. Agata

Dobra cena i skuteczność działania. Polecam wszystkim do domowej apteczki:)

• szybkość działania
  10. Paulina

Super Deo jest dla mnie najlepszym dezodorantem na rynku. Stosuję już ładne parę lat i użyłam już kilka opakowań.Delikatnie pielęgnuje pachy(nie zawiera alkoholu), długo ode mnie nie czuć przykrego zapachu i jest wyjątkowo ekonomiczny. Poza tym nic nie brudzi bluzek. Gratulacje dla tak dobrego produktu jakim jest Super Deo !