Sortuj wg:

REUTTER Super Deo Dezodorant 50g - Opinie

skuteczność
szybkość działania
Liczba głosów: 42 Liczba opinii: 39
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie REUTTER Super Deo Dezodorant 50g i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Marius
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Jeśli chodzi o zapach to go nie ma bo tak ma być.
  Jeśli chodzi o wytrzymałość to bardzo kiepsko gdy po paru już jego użyciach kryształ całkowicie odchodzi od dolnego osadzenia w swojej podstawie. Niemiecki produkt a niestety bubel. Nie polecam tylko i aż ze względu na niestabilność osadzenia sztyftu w obudowie bubel i tyle.
  pozdr,-

  Wady
  • mały
  • poręczny
 2. ITIpl
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Polecam ale dezodoranty konkurencji w podobnej do tego cenie. Podobno wykonany wyłącznie z naturalnych składnikow i może właśnie w tym leży jego problem, natura widać nie umie sobie poradzić z trudnym i jakże uciążliwym zapachem stóp. Napewno go już nie kupię ani razu więcej.

  Wady
  • cena, nieefektywny
 3. ambre_noir
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Stosowałam ten dezodorant według wskazań, opisu na opakowaniu, jednak nie zauważyłam żadnej skuteczności przed poceniem, ochrony przed przykrym zapachem... Skusiłam się gwarancją naturalności minerału i naturalną ochroną... rozczarowałam się. Moja skóra pozostała również na szczęście nienaruszona - bez podrażnień, zaczerwienień, uczulenia. Bezpośrednio po depilacji także nie działał - miałam wrażenie, jakbym nie użyła żadnego kosmetyku (nie byłam uprzedzona czy nadmiernie nastawiona na efekt). Stosowałam przez dwa tygodnie, jedynie na skórę pod pachami.

  Zalety
  • delikatny, bezzapachowy
  Wady
  • cena, nieefektywny, nie działa
 4. Dupa_Wertera
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Dezodorant może poszczycić się reklamą, ale w rzeczywistości naprawdę nieskuteczny. Po pierwsze, pozostawia dziwną warstwę po użyciu, wyczuwalną przy poruszaniu się, co stwarza dyskomfort. Po drugie- kompletnie nie działa. Wystarczy, że w autobusie jest trochę za ciepło, a człowiek już ma plamy pod pachami. A w dodatku nie neutralizuje zapachu. I jeszcze drogi. Beznadzieja.

  Wady
  • cena, nieefektywny, nie działa
 5. Iwona
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Skusiłam się kiedyś na ten dezodorant, żeby wypróbować, bo mam problem z nadmiernym poceniem. I no cóż... rozczarowałam się. Jest zupełnie ale to kompletnie nieskuteczny...

  Wady
  • skuteczność
 6. zabiegana mamuśka
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono użytkowania

  nie widać porządanych efektów

  Opinia potwierdzona zakupem
 7. siatka
  Ocena:
  3,5/5 Wystawiono użytkowania

  Antyperspirant jest bardzo wydajny. Co do skuteczności, jest ona ok na luźniejsze, bezstresowe dni, wtedy działa. Jego podstawowa zaleta to brak chemii, sama natura!

  Zalety
  • naturalny
  • wydajny
  Opinia potwierdzona zakupem
 8. SZNEKA35
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Ten dezodorant nie uczula, nie podrażnia i nie wywołuje swędzenia. Jest na tyle doskonały, że stopy są świetnie ochronione i świetnie odświeżone. Poza tym jest naprawdę dość mocno wydajny i długotrwale odświeżającym stopy.

  Zalety
  • nawilża, łatwość użycia
 9. Emma
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono użytkowania

  starcza na długo- rok to przesada, wcześniej upadnie i się pokruszy :)
  wystarczająca ochrona przy normalnej potliwości

  Opinia potwierdzona zakupem
 10. maciusieq
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Używam tego dezodorantu od kilku lat. Wg mnie rzeczywiście pozbawia przykrego zapachu na jakiś czas pod warunkiem, że się nie ma powodzi pod pachami :) Jak jest powódź, to warstwa pozostawiona przez dezodorant po prostu się zmywa. Jedno opakowanie (jeden kryształ) starcza na długo, ale nie jest to wg mnie aż jeden rok. Ja używam go codziennie rano i wieczorem. Ostatnim razem zanotowałem datę rozpoczęcia i zakończenia używania pojedyńczego kryształu i wyszło mi 236 dni, czyli niecałe 8 miesięcy. Problem w tym, że w miarę używania kryształ jakby eroduje i w końcowym stadium używalności, pomimo, że jest go jeszcze aż połowa, to zaczyna rysować skórę przy pocieraniu, ponieważ tworzą się ostre krawędzie. Poza tym wg mnie jest ok. Na pewno jest lepiej niż bez niego, bo kilka razy go nie użyłem i odrazu (tzn. po kilku godzinach albo po nocy) zauważyłem nieprzyjemny zapach.

  Zalety
  • Zajmuje mało miejsca.
  • Nie drażni skóry.
  • Nie pachnie, więc nie ma problemu z gustem odnośnie zapachu.
  • Wg mnie na prawdę zapobiega przykremu zapachowi na długo.
  Wady
  • Nie starcza wcale na rok wbrew zapewnieniom na opakowaniu i w sklepach pomimo używania zgodnie z instrukcją (zmoczenie kryształu, wtarcie w skórę i wytarcie ręcznikiem).