REUTTER Super Deo Dezodorant 50g

Cena od:

REUTTER Super Deo Dezodorant 50g - Opinie

szybkość działania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie REUTTER Super Deo Dezodorant 50g i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. tomex888

Dezodorant Super Deo z krystalicznej skały nie zawiera konserwantów, środków zapachowych i alkoholu. Może być stosowany zarówno przez panie jak i panów. Jedno opakowanie wystarcza aż na rok, nawet przy codziennym stosowaniu. Produkt do nabycia wyłącznie w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich. Cena około 17 złotych.

Zalety
    • dobra cena, efektywny
  2. ambre_noir

Stosowałam ten dezodorant według wskazań, opisu na opakowaniu, jednak nie zauważyłam żadnej skuteczności przed poceniem, ochrony przed przykrym zapachem... Skusiłam się gwarancją naturalności minerału i naturalną ochroną... rozczarowałam się. Moja skóra pozostała również na szczęście nienaruszona - bez podrażnień, zaczerwienień, uczulenia. Bezpośrednio po depilacji także nie działał - miałam wrażenie, jakbym nie użyła żadnego kosmetyku (nie byłam uprzedzona czy nadmiernie nastawiona na efekt). Stosowałam przez dwa tygodnie, jedynie na skórę pod pachami.

Zalety
    • delikatny, bezzapachowy
    Wady
    • cena, nieefektywny, nie działa
  3. Dupa_Wertera

Dezodorant może poszczycić się reklamą, ale w rzeczywistości naprawdę nieskuteczny. Po pierwsze, pozostawia dziwną warstwę po użyciu, wyczuwalną przy poruszaniu się, co stwarza dyskomfort. Po drugie- kompletnie nie działa. Wystarczy, że w autobusie jest trochę za ciepło, a człowiek już ma plamy pod pachami. A w dodatku nie neutralizuje zapachu. I jeszcze drogi. Beznadzieja.

Wady
    • cena, nieefektywny, nie działa
  4. ITIpl

Polecam ale dezodoranty konkurencji w podobnej do tego cenie. Podobno wykonany wyłącznie z naturalnych składnikow i może właśnie w tym leży jego problem, natura widać nie umie sobie poradzić z trudnym i jakże uciążliwym zapachem stóp. Napewno go już nie kupię ani razu więcej.

Wady
    • cena, nieefektywny
  5. an.

Od kilku lat stosuję SUPER DEO.
    Czasem zmieniałam go na zapachowy, ale wróciłam do niego ponieważ dla mnie jest najskuteczniejszy.
    Bardzo wydajny i co wązne zupełnie nie piecze pod pachami.

Bluzki mam zawsze czyste.

Godny uwagi dezodorant.

Zalety
    • naturalny,
    • wyjątkowo skuteczny
    • nie brudzi ubrań,
    • nie piecze pod pachami,
    • bardzo wydajny,
    Wady
    • -nie widzę wad
  6. ftgjh

Zachęciła mnie koleżanka do zakupu w aptece Super Deo.
    Faktycznie bardzo subtelnie pielęgnuje ciało.
    Skuteczny i bardzo ekonomiczny.
    Bardzo dobry dezodorant !!!

Zalety
    • ogólnie bardzo dobry produkt.
  7. SZNEKA35

Ten dezodorant nie uczula, nie podrażnia i nie wywołuje swędzenia. Jest na tyle doskonały, że stopy są świetnie ochronione i świetnie odświeżone. Poza tym jest naprawdę dość mocno wydajny i długotrwale odświeżającym stopy.

Zalety
    • nawilża, łatwość użycia
  8. METAL1973

Żadnego negatywnego działania podczas stosowania tego dezodorantu nie zauważyłem. Także nie zauważyłem by uczulał. Dal mnie spoko, bo mi odpowiada i często prawie codziennie go używam, szczególnie rano i po robocie.Super jest ten dezodorant.

Zalety
    • nawilża, delikatny
  9. EG73

Dostałam w prezencie od znajomej, bo jest rewelacyjny. Niestety ciężko go w sklepie drogeryjnym kupić. Mi osobiście odpowiada szczególnie latem, jak jest upał na dworze, bo dba o odświeżenie stóp genialnie. Do jego zalet należy to, iż że jest mineralny to nie uczula.

Zalety
    • nawilża, delikatny
  10. maciusieq

Używam tego dezodorantu od kilku lat. Wg mnie rzeczywiście pozbawia przykrego zapachu na jakiś czas pod warunkiem, że się nie ma powodzi pod pachami :) Jak jest powódź, to warstwa pozostawiona przez dezodorant po prostu się zmywa. Jedno opakowanie (jeden kryształ) starcza na długo, ale nie jest to wg mnie aż jeden rok. Ja używam go codziennie rano i wieczorem. Ostatnim razem zanotowałem datę rozpoczęcia i zakończenia używania pojedyńczego kryształu i wyszło mi 236 dni, czyli niecałe 8 miesięcy. Problem w tym, że w miarę używania kryształ jakby eroduje i w końcowym stadium używalności, pomimo, że jest go jeszcze aż połowa, to zaczyna rysować skórę przy pocieraniu, ponieważ tworzą się ostre krawędzie. Poza tym wg mnie jest ok. Na pewno jest lepiej niż bez niego, bo kilka razy go nie użyłem i odrazu (tzn. po kilku godzinach albo po nocy) zauważyłem nieprzyjemny zapach.

Zalety
    • Zajmuje mało miejsca.
    • Nie drażni skóry.
    • Nie pachnie, więc nie ma problemu z gustem odnośnie zapachu.
    • Wg mnie na prawdę zapobiega przykremu zapachowi na długo.
    Wady
    • Nie starcza wcale na rok wbrew zapewnieniom na opakowaniu i w sklepach pomimo używania zgodnie z instrukcją (zmoczenie kryształu, wtarcie w skórę i wytarcie ręcznikiem).