Zotac GeForce RTX 2070 SUPER Twin Fan 8GB GDDR6 (ZT-T20710F-10P)

Karta graficzna pamięć: 8GB RAM, Wyjścia: HDMI, DisplayPort x3, Chłodzenie: Aktywne, Szyna: 256bit
4,8 5 0 2 opinie / Zadaj pytanie

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zotac GeForce RTX 2070 SUPER Twin Fan 8GB GDDR6 (ZT-T20710F-10P) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. jacollo11

Minimalistyczny wygład,stosunkowo mała ale wydajna

Zalety
    • cała czarna
    • kompaktowy rozmiar
    • proste wzornictwo bez udziwnień
    • super wydajna
    Wady
    • mogła by być tańsza
    • w cenie karty mam konsole
  2. Robert

Kartę mam od kilkunastu dni. Brak uwag negatywnych, chodzi wyśmienicie. Brak trybu pasywnego, ale chodzi bezgłośnie bez obciążenia, więc mi to nie przeszkadza absolutnie. Na obciążeniu też jest ok, ma ta karta dobre chłodzenie. Dużym plusem jest +3 lata dodatkowej gwarancji producenta po rejestracji na ich stronie, w umie łącznie 5 lat licząc z gwarancją sklepu. Dołączone oprogramowanie FireStorm pozwala podkręcić dodatkowo kartę. Od siebie polecam, co do technicznych aspektów można poczytać i pooglądać na YT, więc tu nie mam się co wysilać i opisywać. Ogólnie kawał "cegły" :D. Weszła mi do obudowy na styk.

Zalety
    • głośność pracy