Piloxidil 2% roztwór 60ml

4,5 5 0 178 opinii / 10 pytań
4,5

szybkość działania

1. Anna

Tańszy zamiennik Loxon. Działa tak samo. Choć mam wrażenie,że przy długim użytkowaniu można się uodpornić na działanie leku i działa słabiej.

• dobry zamiennik loxonu
    • szybkość działania
  2. rob

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

• dobry zamiennik loxonu
    • szybkość działania
  3. Rob

4. ula

Produkt jeszcze nie przyniusł efektów,bo za krutko go stosuję. Okaże się jak minie troche czasu.

Wady
    • nie ma wady
  5. bodzio

Na pewno nie szkodzi. W moim przypadku zauważyłem drobne włoski, Teraz może być przy systematycznym stosowaniu co raz lepiej.

6. omen-ne

Trudno jest określić po zużyciu jednego opakowania. Kuracja z informacji znalezionych na forach trwa znacznie dłużej.

7. Paweł.K

Zakupiony produkt spełnia oczekiwania. Trzeba stosować regularnie i widoczne są efekty.

8. Piotr

Po długim i systematycznym stosowaniu stan włosów rzeczywiście się poprawił. Polecam

9. Sajuuk

Po sześciu miesiącach stosowania rewelacji nie ma.Zauważyłem dość dobrze widoczny odrost na środku głowy.Będę używał dalej zobaczymy czy jeszce więcej włosów zacznie odrastać.Jak na tę chwilę mogę polecić.

Jak u mnie Piloxidil 2% roztwór 60ml jest skuteczny i nie drogi w niektórych aptekach kosztuje nawet 25zł