Piloxidil 2% roztwór 60ml

4,5 5 0 178 opinii / 10 pytań
4,5

szybkość działania

1. OZON111

Skuteczny produkt na słabe cebulki włosów. Stymuluje i powoduje ich regenerację i odrost nawet tam gdzie już ich się nie spodziewałem należy stosować przez
    dłuższy czas Polecam !!!!!

2. Asia

Po zmianie opakowania sporą część produktu trzeba wyrzucić do śmieci, ponieważ nie można wybrać jej do końca (butelka się nie odkręca)

3. To...

Produkt w jakiś tam sposób pomaga z łysieniem ale niestety w czołowy łysieniu nie daj sobie rady z resztą jest napisane to w ulotce

4. SYLWUCHA15

Stosuję go już od jakiegoś czasu. Sprawdzony pod kątem skuteczności w 100%. Cena przystępna w porównaniu do niektórych tabletek a i wyniki... bez porównania!

5. Miłosz

Lek stosuje od kilku miesięcy, w sklepach internetowych jest znacznie tańszy. Polecam bo hamuje wypadanie włosów ale nie powoduje porostu nowych włosów.
    Narzeczona tez stosuje i u niej widać rezultaty włosy mniej wypadają i szybko pokazały się nowe włosy.

6. Edeltraud Koslitz, Germany, Berlin

ich habe dieses Produkt von meinem Hautarzt empfolen bekommen, ich probiere es das erste Mal aus. Kann darum leider noch nicht sagen wie es wirkt.

7. DOROTA

wydajny, dobrze sie rozprowadza, nie podraznia, stosowany regularnie hamuje wypadanie włosów pobudza do wzrostu nowe

Zalety
    • dobry zamiennik loxonu
  8. Nina

Piloxidil to produkt na poprawę jakości włosów.
    Skutecznie wstrzymuje wypadanie i wzmaga przyrost ilości włosów i poprawia ich strukturę.

9. Anna

Polecam osobom z problemami polegającymi na łysieniu androgenowym. Używam od dłuższego czasu i z czystym sumieniem polecam - produkt skuteczny.

10. Piotr

Na razie nie widzę żadnych efektów, ale muszę się uzbroić w cierpliwość. Po kuracji 3 miesięcy mogę coś ewentualnie stwierdzić, a nie po tygodniu.