Piloxidil 2% roztwór 60ml

skuteczny
zmiana koloru włosów
nie ma wady
dość drogi
skuteczność i szybkość działania w moim przypadku zaznaczyłam łapką w dół z racji tego że preparat stosuję dopiero czwarty dzień i nic na ten temat nie mogę powiedzieć. Powinna być jeszcze jedna opcja. Jeśli chodzi o produkt to niestety nie starcza go na długo tym bardziej że trzeba go stosować dwa razy na dobę. W stosunku do wydajności produkt jest drogi.
Zalety
cena
skuteczny
1 komentarz Zgłoś
Rozpoczęłam dopiero kurację preparatem i dlatego nie mam jeszcze zdania o jego skuteczności.Problemy sprawia trochę aplikacja preparatu i to,że pozostaje trochę jego zawartości w pojemniku, której nie można aplikować na skórę.
Zalety
dobry zamiennik loxonu
Jeszcze nie znam dobrych skutków tego preparatu, ponieważ po zużyciu jednego opakowania na pewno nie nastąpią, co producent przewidział i opisał w ulotce, ale zamierzam kupić i zastosować przynajmniej jeszcze jedno opakowanie, wtedy będę mogła bardziej wiarygodnie go ocenić.
Skuteczny produkt należy stosować przez dłuższy okres by pojawiły się efekty.
Włosy są mocniejsze i grubsze i odrastają nawet tam gdzie już ich się nie spodziewaliśmy
Cóż... na pewno jest wydajny (tym bardziej, jak się przeczyta super straszącą ulotkę). Czy działa? Same tabletki działają chyba tak samo, jak w połączeniu z tym specyfikiem, więc nie wiem sama...
Zalety
cena
szybkość działania
Po 4 miesiącach stosowania mogę jedynie powiedzieć, że włosy nie znikają tak szybko jak wcześniej, ale czy to efekt tego preparatu czy ogólnie zmiany stylu życia to cięzko powiedzieć. Stosuję nadal bo jest bardzo tani. Zobaczę po roku czy będzie jakikolwiek efekt.
Zalety
aplikacja
szybkość działania
W trakcie testowania. Ale sądząc po opiniach moich znajomych produkt jest skuteczny w 70%. Poza tym jest to produkt należący do grupy leków, co daje gwarancję, że był poddany wymaganym badaniom. Dodatkowym plusem na jego korzyść jest przystępna cena.
Już po trzech dniach stosowania mniej włosów wypada. Teraz czekam na nowe mocniejsze zdrowsze włosy - efekty będą widoczne zapewne dopiero po 4 tygodniach - uzbrajam się w cierpliwość.
Ocena: 3,5/5
Stosuję Piloxidil jako kontynuację leczenia łysienia androgenowego (niezbyt na razie nasilonego), które rozpocząłem przy użyciu preparatu Loxon 5% (2 razy dziennie). Leczenie to jest cały czas u mnie skuteczne, pomimo 2,5 raza mniejszej dawki na dobę w porównaniu do wcześniej stosowanego Loxonu. Nie zmieniałbym pewnie preparatu, gdyby nie to, że denerwowało mnie zacinanie się pompki dozującej w Loxonie, ale konstrukcja buteleczki Piloxidilu okazała się nielepsza, bo ten z kolei preparat rozprowadza się bardzo nierównomiernie i czasem spływa mi nawet ciurkiem po czole, a ten problem nie występował w przypadku Loxonu. Za Loxonem może jeszcze przemawiać to, że wyższe stężenie substancji czynnej może pozwolić u mnie na skuteczne leczenie przy tylko jednej aplikacji dziennie. Dla niektórych osób problemem może być to, że 5% Loxon jest na receptę, ale dla mnie to nie problem.
1 komentarz Zgłoś
Dobry produkt za niewielka cenę ,na efekty trzeba jednak trochę poczekać ,nie podoba mi się jedynie zmiana opakowania ,brak możliwości odkręcenia korka dlatego zawsze trochę zostaje w opakowaniu nie zużyte.