Piloxidil 2% roztwór 60ml

4,5 5 0 176 opinii / 10 pytań
4,5

szybkość działania

1. doris

Dobry i tani produkt przeciw wypadaniu włosów, używam sporadycznie w razie kłopotów z nadmiernym wypadaniem. Jest naprawdę dobry-włosy przestają wypadać po ok. 2-3 miesiącach używania, dodatkowo pobudza nowe włosy do szybszego wzrostu-tak mi się wydaje:)

2. Klient

Po 9 miesiącach stosowania specjalnych rewelacji nie ma ( w moim przypadku). Na pewno piloxidil znacząco ograniczył wypadanie włosów i to już po 2 miesiącach można było zauważyć. Ale póki co na bujną czuprynę nie mam co liczyć. :). Mimo to widzę efekty.

3. Jola

Rozpoczęłam dopiero kurację preparatem i dlatego nie mam jeszcze zdania o jego skuteczności.Problemy sprawia trochę aplikacja preparatu i to,że pozostaje trochę jego zawartości w pojemniku, której nie można aplikować na skórę.

Zalety
    • dobry zamiennik loxonu
  4. Olek

Używam od lat i nie zauważyłem nowych włosów. Fakt, że nie łysieję gwałtownie, stan posiadania zdaje się być na tym samym etapie. Nie mam pojęcia, czy to zasługa preparatu, bo musiałbym przeżyć ten czas jeszcze raz nie używając go, żeby się przekonać.

Zalety
    • aplikacja
  5. Leszek

W trakcie testowania. Ale sądząc po opiniach moich znajomych produkt jest skuteczny w 70%. Poza tym jest to produkt należący do grupy leków, co daje gwarancję, że był poddany wymaganym badaniom. Dodatkowym plusem na jego korzyść jest przystępna cena.

6. Mike

Idealny produkt dla osób borykających się z łysiną. Pomimo informacji, że w linii czołowej może nie działać, u mnie świetnie radzi sobie z zakolami. Na efekty trzeba czekać, ale po około 5 mies zaczęły pojawiać się na zakolach nowe włosy i meszek. Cena w porównaniu do skuteczności śmieszna:) w połączeniu z dobrym szamponem działa cuda:)

7. Elafrela

Dobry produkt za niewielka cenę ,na efekty trzeba jednak trochę poczekać ,nie podoba mi się jedynie zmiana opakowania ,brak możliwości odkręcenia korka dlatego zawsze trochę zostaje w opakowaniu nie zużyte.

8. ozon111

Skuteczny produkt należy stosować przez dłuższy okres by pojawiły się efekty.
    Włosy są mocniejsze i grubsze i odrastają nawet tam gdzie już ich się nie spodziewaliśmy

9. Arkadiusz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Nie mam wyboru. Człowiek łysieje+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Najpierw zauważyłem wzrost ilości wypadających włosów, skóra głowy mnie swędziała a głowa bolała. Natomiast zauważyłem odrastające włosy a później skutki uboczne ustały, po mniej więcej miesiącu.