Debutir 60 kaps.

4,7 5 0 246 opinii / 6 pytań

wydajność

bardzo dobry produkt wspomagający leczenie zespołu jelita wrażliwego, ułatwia wchłanianie produktów i składników odżywczych

2. Paula

znakomity produkt wspierajacy wchlanianie skladnikow pokarmowych, szczegolnie przy wrazliwym ukladzie pokarmowym

3. cecylia

Brałam debutir przez kilka miesięcy,był przezemnie dobrze tolerowany aczkolwiek wiem że nie zawsze tak jest.skuteczny

Zalety
    • skuteczny w dolegliwościach jelitowych
  4. Anna

Poprzednia kuracja podziałała chyba dobrze. Teraz muszę jeszcze poczekać na działanie Debuiru. Za wcześnie oceniać.

Zalety
    • skkuteczny
    • skuteczny
    • szybkość działania
  5. slawomir bolka

Suplement zażywam regularnie od 6 miesięcy. Zauważyłem, że obecnie mam więcej energii w godzinach popołudniowych.

Zalety
    • skkuteczny
    Wady
  6. Nildex

Zdecydowanie polecam. Biegunki ustają po regularnym stosowaniu. To samo tyczy się problemów z jelitami. Doczepić faktycznie można się zapachu, ale idzie sie przyzwyczaić :)

7. bobed

Doskonały suplement na prawidłowe działanie przewodu pokarmowego. Skuteczny i nie powodujący ubocznego działania

8. moniqapl

Jestem zadowolona z efektów. Super cena w porownaniu do innych aptek. Bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam

Zalety
    • cena w stosunku do ilości kapsułek
    • szybkość działania
  9. Anna

Otrzymany lek będę mogła ocenic po 3 miesiącach stosowania. Na razie mogę napisac, że nie uczuliłam się.

10. Anna