Debutir 60 kaps.

Kapsułki - Leki wspomagające trawienie ZF Polpharma S.A. 60 kaps.. Wskazanie: Biegunka, Odbudowa flory jelit

Debutir 60 kaps. - Opinie

cena
zapach
drogi
działa
To już kolejny raz jak zakupiłam Debutir. Według mnie jest to bardzo dobry, a przede wszystkim skuteczny produkt. Przy zespole jelita drażliwego niezastąpiony.
Zalety
cena w stosunku do ilości kapsułek
działa
Ocena: 4,5/5
Od dawna niestety moja żona cierpi na problemy jelitowe. Nie jest to co prawda lek ale okazuje się, że poprawiła się jej flora bakteryjna.
Zalety
skkuteczny
wydajność
Używam od dłuższego czasu i minęły mi wszystkie dolegliwości żołądkowe których nie mogłem się pozbyć wcześniej. Biorę profilaktycznie po 1 kapsułce i nawet po antybiotykach nie mam dolegliwości.
Lek jest bardzo skuteczny na dolegliwości związane z moją chorobą jelit. Zalecił mi go mój lekarz gastrolog. Czuję się dużo lepiej.
Zalety
cena w stosunku do ilości kapsułek
skuteczny w dolegliwościach jelitowych
Póki co najlepszy preparat jaki stosowałam na zespół jelita wrażliwego. Nie eliminuje w 100% dolegliwości ale znacznie poprawia funkcjonowanie jelit.
Zalety
skkuteczny
Ocena: 3,5/5
Probiotyk jak każdy inny sprawdza się, niestety moich problemów jelitowych nie zniwelował wiec pewnie nie w tym tkwi problem. Ogólnie nie uczyła, nie mam problemów żołądkowych po nim. Polecam.
Pomógł mi na objawy tzw. jelita drażliwego. Trzeba go brać regularnie przez dłuższy okres czasu by poczuć różnicę. Biorę go już około pół roku i wszelkie boleści i skurcze minęły. Polecam.
Skuteczny i pomocny

Działa zdecydowanie szybko, jest w miarę skuteczny.Tabletki spełniły wszystkie moje oczekiwania. Polecam.
Zalety
skkuteczny
wydajność
Dobry produkt który reguluje pracę jelit, regeneruje śluzówkę. Jestem po chemii i antybiotykach i od razu odczułam działanie.
Zalety
cena
wydajność
Rewelacyjny produkt polecany przez gastrologów na stany zapalne jelit rożnego typu oraz na nieszczelność jelita. Z czystym sumieniem polecam. U mnie się sprawdził.