Debutir 60 kaps.

4,7 5 0 246 opinii / 6 pytań

wydajność

1. Kazimierz

mnie pomaga. Przynajmniej takie mam odczucie. Moje problemy jelitowe znacznie się zmniejszyły. Biorę Debutir od kilku miesięcy. Mój problem się nie powiększa.

2. poki2128

Pomaga, ale stacjonarnie zawsze drogi. Trzeba dluzej stosowac przy powazniejszych dolegliwosciach. Polecany przez lekarzy pacjentom leczonym szpitalnie.

3. mardoknr1

Przede wszystkim tel preparat jest skuteczny na początku trzeba trochę poczekać na efekty ale później wszystko się normuje

Zalety
    • skkuteczny
    • skuteczny

jeden z niewielu suplementów dla ludzi z problemami jelita, u nas bardzo dobrze wspomaga farmakologiczne leczenie, jeżeli się nie mylę polska produkcja

5. Agnieszka

Póki co najlepszy preparat jaki stosowałam na zespół jelita wrażliwego. Nie eliminuje w 100% dolegliwości ale znacznie poprawia funkcjonowanie jelit.

Zalety
    • skkuteczny
    • skuteczny
    • skuteczny w dolegliwościach jelitowych
    • szybkość działania
  6. Agnieszka

Tabletki skuteczne szczególnie po radioterapii, oczywiście wszystkich skutków nie niweluje, ale wyraźnie osłania jelita.

7. Liliana

Mam problemy z bólem przy przesuwaniu się pokarmu w jelitach. Po 2 tygodniach brania leku bóle dużo mniejsze.

Zalety
    • skkuteczny
  8. Stefano Corleone

Od dawna niestety moja żona cierpi na problemy jelitowe. Nie jest to co prawda lek ale okazuje się, że poprawiła się jej flora bakteryjna.

Zalety
    • skkuteczny
    • szybkość działania

Debutir biorę regularnie od 3 lat bardzo pomaga mi przy Zespole Jelita Nadwrażliwego więc mogę go polecić z czystym sumieniem :)

10. Ania

Przy dłuższym i regularnym okresie stosowania -skuteczny.Dobrze wpływa na florę i pracę jelit.Polecany przez mojego gastrologa.