Debutir 60 kaps.

4,7 5 0 248 opinii / 6 pytań

wydajność

1. Kasia

Zaczynam stosować właśnie drugie opakowanie. Lek jest skuteczny, jednak jeszcze nie do końca mi pomógł na problemy z jelitami oraz gazami. Będę stosowala 3 miesiące jak jest zalecane i zobaczymy

Zalety
    • skkuteczny
  2. mardoknr1

Używam od dłuższego czasu i minęły mi wszystkie dolegliwości żołądkowe których nie mogłem się pozbyć wcześniej. Biorę profilaktycznie po 1 kapsułce i nawet po antybiotykach nie mam dolegliwości.

3. Kasia

polecam osobom mającym problemy jelitowe, np, zespół jelita drażliwego , wspomagający prawidłową pracę żołądka a zwłaszcza jelit oraz poprawia pracę przewodu pokarmowego

4. Hanna

produkt uprościł moje i męża życie , już nie musimy biegać do gastrologa , spełnił wszystkie nasze oczekiwania zgodnie z opisem na opakowaniu , cena b. zachęcająca -serdecznie polecam

Zalety
    • skkuteczny
  5. holly04

Zrobiłam miesięczna przerwę za namową lekarza. Okazuje się,że było lepiej ,kiedy brałam Debutir. Grzecznie wracam do zażywania leku:)Mój organizm lepiej działa z tym lekiem.

Zalety
    • skkuteczny
  6. Wiesława

Produkt bardzo dobry w leczeniu chorób układu pokarmowego. Polecił go lekarz i sama przekonuję się jak skutecznie działa. Polecam wszystkim mającym tego rodzaju problemy.

• cena w stosunku do ilości kapsułek
    • polecany przez lekarzy gastrologów
    • skuteczny w dolegliwościach jelitowych
    • zapach
  7. Anialex

Lek jest bardzo skuteczny na dolegliwości związane z moją chorobą jelit. Zalecił mi go mój lekarz gastrolog. Czuję się dużo lepiej.

Zalety
    • cena w stosunku do ilości kapsułek
    • polecany przez lekarzy gastrologów
    • skuteczny w dolegliwościach jelitowych
  8. sylwioment

bardzo dobre tabletki na dolegliwości żołądkowe, przynoszą ulgę i uważam je za najlepsze w tej chwili na naszym rynku.

9. Bozena

Przepisane przez lekarz po usunięciu woreczka żółciowe i zapaleniu trzustki. Po paru miesiącach po operacji zażywany 2 razy dziennie ułatwia przyswajanie jedzenia .

10. Ewa

Rewelacyjny produkt polecany przez gastrologów na stany zapalne jelit rożnego typu oraz na nieszczelność jelita. Z czystym sumieniem polecam. U mnie się sprawdził.