NOKIA BH-108 Biały

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

łatwość obsługi

1. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem bardzo fajny sprzęt można polecić osobą które dużo czasu spędzają za kółkiem, niewielka, dzięki czemu łatwo znaleźć dla niej miejsce w torebce albo jakiejś kieszeni.

Zalety
    • wytrzymałość, lekkość
    Wady
    • niewygodna
  2. uzytkownik_anonimowy

bardzo bobry produkt, lekki, świetny wygląd, dobra bateria, super słyszalność, słaby bezbarwny uchwyt na ucho, często pęknie, nawet przy dość uważnym zakładaniu

Zalety
    • lekkość, atrakcyjny design, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku, dobra obsługa głośności
  3. uzytkownik_anonimowy

Witam. Minął równo rok od kiedy ją zakupiłem. Sprawuje się świetnie. Jedyny mankament to klips trzymający słuchawkę na uchu. Jest bardzo delikatny i trzeba bardzo uważać by go nie uszkodzić.

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
  4. uzytkownik_anonimowy

świetny produkt i warty polecenia bardzo jestem zadowolony i dtylko jak to jest mozliwe wracam do allegro i kozystam . Poprostu polecam jestem z tego portalu zadowolony pozdrawiam

Zalety
    • lekkość, dobra jakość dźwięku, dobra obsługa głośności
  5. uzytkownik_anonimowy

produkt godny polecenia, lekki przyjemny w uzytkowaniu, łatwy w obsłudze, dobra jakość dżwięku, atrakcyjny design, a co najważniejsze cena bardzo niska.
    Polecam!!!

6. uzytkownik_anonimowy

Uchwyt jak ok.Wogóle nie mogłam go dostać w sklepie aż znalazłam na allegro i jestem bardzo mile zaskoczona z usług tego sklepu kontakt bardzo dobry i profesjonalny a dostawa wręcz błyskawiczna.Szczerze polecam właśnie tego sprzedającego i pozdrawiam.

Zalety
    • lekkość, atrakcyjny design
  7. uzytkownik_anonimowy

Urządzenie proste w obsłudze i wytrzymałe. Polecam do samochodu ze względu na wysokie mandaty za rozmawianie przez telefon w czasie jazdy :-)

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku

Poza tym jestem zadowolony, w tej cenie jest ok, tylko mogliby dołączać zamienną część wkładaną na ucho, bo jest dość krucha.

Zalety
    • Dobrze trzyma, naprawdę słychać rozmowę, a nie otoczenie
    Wady
    • Od razu się złamała ta część, którą się wkłada na ucho
  9. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry produkt! Zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Długo trzyma bateria!!! Jestem bardzo z niego zadowolony!!!!

10. uzytkownik_anonimowy

Łatwy w użyciu , choć często się rozłącza gdy zapomnę wziąć telefon. Wygodny , dobrze słychać czyste dzwięki . Niska cena.

Zalety
    • lekkość, dobra jakość dźwięku
    Wady
    • niestabilny sygnał