NOKIA BH-108 Biały

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

łatwość obsługi

1. uzytkownik_anonimowy

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego sprzętu w przystępnej cenie. Jakość dźwięku zadowalająca, wygodne mocowanie, łączy się z telefonem szybko i bezproblemowo. Dobry sprzęt w dobrej cenie. Polecam.

Zalety
    • wytrzymałość, lekka
  2. Magneto69

Doskonały sprzęt za tak niewielkie pieniądze.Dźwięk czysty,nie gubi się zasięg,prostota a zarazem funkcjonalność.Może i faktycznie brak regulacji głośności może komuś przeszkadzać ale na pewno nie mi.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka
  3. gocha1994_2010

Słuchawka jest bardzo prosta w swoim wyglądzie i obsłudze. Minusem jest to że nie można na niej regulować głośności, jednak dla mało wymagającego użytkownika jest wspaniałym produktem .

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka, świetny wygląd
  4. uzytkownik_anonimowy

Witam. Minął równo rok od kiedy ją zakupiłem. Sprawuje się świetnie. Jedyny mankament to klips trzymający słuchawkę na uchu. Jest bardzo delikatny i trzeba bardzo uważać by go nie uszkodzić.

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
  5. uzytkownik_anonimowy

Dobre parametry,dobry wygląd,super cena,lepsza niż w salonach telefoni GSM. Wszystko ach i och. Więcej tego typu produktów.Produkty takie jak ten jak również sprzedawcy powinny być promowani.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  6. uzytkownik_anonimowy

Słuchawka, idealnie się sprawuje. Działa nie tylko z telefonami nokia (sprawdzałem również na Samsungu Avila GPS, jak na Samsungu Monte.
    Mała zgrabna.
    Bardzo dobry produkt w dobrej cenie.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka
  7. uzytkownik_anonimowy

Niezawodna i prosta w użyciu słuchawka Bluetooth. Nie noszę telefonu przy uchu, ale jedynie słuchawkę zakładam i w mieszkaniu robię, co mi się podoba. Polecam dla pracujących w domu.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  8. uzytkownik_anonimowy

świetny produkt i warty polecenia bardzo jestem zadowolony i dtylko jak to jest mozliwe wracam do allegro i kozystam . Poprostu polecam jestem z tego portalu zadowolony pozdrawiam

Zalety
    • lekkość, dobra jakość dźwięku, dobra obsługa głośności
  9. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem bardzo fajny sprzęt można polecić osobą które dużo czasu spędzają za kółkiem, niewielka, dzięki czemu łatwo znaleźć dla niej miejsce w torebce albo jakiejś kieszeni.

Zalety
    • wytrzymałość, lekkość
    Wady
    • niewygodna
  10. uzytkownik_anonimowy

Jak najbardziej polecam tę słuchawkę, jest leciutka i zgrabna. Przy tym jakość odbioru sygnału jest bardzo dobra. Cena tej słuchawki również jest przystępna. Polecam !!!!!!!!

Zalety
    • czysty sygnał, lekka, świetny wygląd