NOKIA BH-108 Biały - Opinie

łatwość obsługi
wygoda używania

1. Łuki

Słuchawką łączy się z moja Nokia E52 bezproblemowo, wszystko doskonale słychać.
    Nie mam również problemu z zasięgiem, a przez rok użytkowania nie pękło mi ucho.
    Więc za tą kwotę sądzę że nie ma nic lepszego! Polecam zdecydowanie !

Zalety
    • jakość dźwięku
  2. uzytkownik_anonimowy

Uchwyt jak ok.Wogóle nie mogłam go dostać w sklepie aż znalazłam na allegro i jestem bardzo mile zaskoczona z usług tego sklepu kontakt bardzo dobry i profesjonalny a dostawa wręcz błyskawiczna.Szczerze polecam właśnie tego sprzedającego i pozdrawiam.

Zalety
    • lekkość, atrakcyjny design
  3. uzytkownik_anonimowy

Łatwy w użyciu , choć często się rozłącza gdy zapomnę wziąć telefon. Wygodny , dobrze słychać czyste dzwięki . Niska cena.

Zalety
    • lekkość, dobra jakość dźwięku
    Wady
    • niestabilny sygnał
  4. fizyk_allegro

Całkiem solidnie wykonana słuchawka, jakość dźwięku bardzo dobra, prosta obsługa, jedynie przycisk niezbyt wygodny. Ogólnie godne polecenia, za taką cenę (ok. 50 zł) zdecydowanie się opłaca.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka, świetny wygląd
  5. uzytkownik_anonimowy

produkt jak najbardziej ok, prosty w obsłudze, ładny wygląd. W tym przedziale cenowym myślę,że jak najbardziej ok.Potrzebuję go tylko do rozmów podczas jazdy samochodem, więc się sprawdził i spełnił moje oczekiwania. Polecam

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka, świetny wygląd
  6. uzytkownik_anonimowy

Jak chcesz mieć zwykłą i tanią słuchawkę blutooth i po prostu przez nią rozmawiać to to jest to. Lekka, dobry dźwięk ładny wygląd, ciekawa konstrukcja słuchawki sprawia, że nie przszkadza jeżeli trzymamy ją długo w uchu.

Zalety
    • czysty sygnał, lekka
  7. uzytkownik_anonimowy

taką słuchawkę kupiłam na allegro dla taty na urodziny. Tata jest zadowolony, słuchawka mała, bateria trzyma dobrze. Fajne jest to, że jest taka sama ładowarka jak do telefonu (oczywiście jest w zestawie). Polecam.

Zalety
    • czysty sygnał, dobra obsługa głośności, lekka
  8. uzytkownik_anonimowy

Niezła, za tak niewielkie pieniądze .Dźwięk czysty,nie gubi się zasięg,prostota obsługi.Bateria trzyma dosyć krótko jednak bez tragedii.Można włączać podczas prowadzonej rozmowy.
    Mogę śmiało polecić.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka
  9. uzytkownik_anonimowy

Całkiem przydatne maleństwo! W końcu nie muszę rozplątywać kabli ze słuchawek :D Dobrze słychać rozmówców, jak dla mnie dobry zasięg. Jedynie mi szkoda, że nie można radia przez nie słuchać... Ogólnie polecam!

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  10. uzytkownik_anonimowy

Nie będę się tu czepiał że mocowanie na uchu jest bardzo niewygodne. To nic w porównaniu z tym że bardzo szybko złamiesz ten śmieszny uchwyt. Gdy go złamiesz to urządzenie staje się tylko mniejsza komórką którą musisz przytrzymywać jedną ręką. Czyli - po co Ci to ?

Zalety
    • lekka
    Wady
    • zanikający sygnał, niewygodna